-- Closed Thread
Results 1 to 9 of 9
  1. reclamatie rogvaiv

    #1
    Membru junior AkeeS's Avatar
    Member since
    Dec 2019
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1

    reclamatie rogvaiv

    Nick-ul tau: AkeeS
    Varsta: 18
    Nick-ul admin-ului/player-ului: rogVAIV
    IP:
    Ora si Data / harta: 20:04:49 <> 11/12/2019 de_artic
    Motiv: Mi-a dat ban si nici nu eram tero , eram in baza la ct si nici nu aparea pe tab ca eram tero si de aia am dat retry pentru ca se buguise sv .
    Dovezi:
    [*] Server: Dr.WarGods.ro # VIP FREE Event
    [*] Map: deathrun_arctic
    [*] Admin: MOD#>> rogVAIV ;x
    [*] Your name: AkeeS
    [*] Your IP: 89.137.57.74
    [*] Your AuthID: STEAM_0:1:155412444
    [*] Ban Reason: Staitero!!!
    [*] Ban Minutes: 250 minutes
    [*] Time/Data: 20:04:49 <> 11/12/2019


    Mentiuni: Recunosc am mai iesit odata la tero , si am luat ban pe drept , dar acum nu mi se pare corect sa dea 250 de min pe nimic
    Last edited by AkeeS; 11-12-2019 at 08:11 PM.
    Dislike WarGods | DaNy a dat Dislike acetui post

  2. reclamatie rogvaiv

    #2
    Membru junior DragossYT's Avatar
    Member since
    Nov 2019
    Posts
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Pro , eram pe server cand s-a intamplat , pe server scria ca , Akees este noul terorist , dar eram toti la ct s-a buguit sv , si a dat retry si asta l-a banat , pai ori suntem golani ori nu mai suntem
    Dislike WarGods | DaNy, mugurhaiduc a dat Dislike acetui post

  3. reclamatie rogvaiv

    #3
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,764
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by DragossYT You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Pro , eram pe server cand s-a intamplat , pe server scria ca , Akees este noul terorist , dar eram toti la ct s-a buguit sv , si a dat retry si asta l-a banat , pai ori suntem golani ori nu mai suntem
    Īn primul rānd tu nu ai dreptul să te pronunți la această cerere. Nu ai nici admin, iar nici īncercarea ta de a scăpa prietenul tău de un ban nu a funcționat. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Erai tero, doar că ți-ai luat spawn la ct din cauză că s-a buguit serverul cānd un tero a stat afk și a fost pus spectator automat. Ți-am dat ban 250 de minute pentru că ai mai ieșit pānă acum de la tero și nu respecți regulamentul de fel. Logul se poate verifica dacă este nevoie să se vadă cum ai ieșit de la tero dacă tot avem ora exactă.. recunosc, la asta nu am făcut ss.

    N-am altceva de spus īn legătură cu reclamația. Dar pentru că tot te crezi atāt de deștept domnule Dragoș aș dori să arăt eu ce limbaj ai tu pe server. Și spui ca vrei admin și ca noi suntem cei care dăm contra fără motiv. Īnțeleg că vrei să-ți aperi prietenul. Dar deja asta e ipocrizie.. să spui că noi nu ne facem treaba și că suntem niște admini slabi. Tu nu pari un exemplu foarte bun pānă la urmă. Am pus pozele astea doar pentru că știu că o să te īntorci cu o cerere de admin. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Edit: Iar ca să nu se īnțeleagă greșit faptul că am spus că tu, Dragoș , nu ai dreptul să te pronunți aici, m-am referit la faptul că vi doar să spui niște lucruri fără să īncerci să aduci dovezi. Nu aveam nimic īmpotrivă cu reply-ul tău dacă chiar spuneai ceva care să ajute la un final pentru reclamația asta.
    Last edited by mugurhaiduc; 11-12-2019 at 09:28 PM.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods


  4. reclamatie rogvaiv

    #4
    Membru junior AkeeS's Avatar
    Member since
    Dec 2019
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Pe de alta parte , ai dat ban degeaba nu imi pasa absolut nimic din ce ai spus mai sus , si cica nu respect regulamentul de fel , pai ba omule eu pe tine te vad odata la saptamana cum poti sa spui asa ceva , cand tu m-ai vazut doar odata cand am iesit de la tero "am si recunoscut mai sus daca nu vezi".

  5. reclamatie rogvaiv

    #5
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Tbh nu stiu la ce faci reclamatie daca stii si tu ca ai gresit? Din frustrare sau ce? Macar daca tot faci nu iti chema satra sa vina sa te apere. At least daca tot vi cu reclamatie vino si tu cu dovezi care sa ateste ca tu ai dreptate nu doar cu un copy-paste din consola care arata ca ai luat un ban amarat si pe merit de 250 de minute...
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  6. reclamatie rogvaiv

    #6
    Membru - Silver Elite WarGods | DaNy's Avatar
    Member since
    Feb 2016
    Location
    WarGods Community
    Posts
    130
    Last username
    [TT.Force]Spider
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


    Eu nu cred că rogvaiv dă ban aiurea,și nici măcar dovezi nu ai.Iar despre tine Dragoș cu ce ocazie te pronunți?

  7. reclamatie rogvaiv

    #7
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Penibil.

  8. reclamatie rogvaiv

    #8
    Membru junior AkeeS's Avatar
    Member since
    Dec 2019
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Ba voi sunteti un grup de copiii , auzi cica nu am dovezi , ce dovezi sa am ma ratatule ,ti-am dat copy paste pentru ca nu imi merge butonul de print , mai mult de atat ce dovezi sa iti mai arat ma copile ca mi-a dat ban ca se buguise sv ? , oricum ma *** pe rogaiv ,ca el numai pe internet stie sa faca figuri si sa injure , lasa ma ca asa o sa fii toata viata

    --------------- Added after 3 minutes ---------------

    ba ratatule daca nu stii ce pu.la mea iti dai cu parerea ,eram pe sv si spunea ca sunt tero pe tab nu aparea ca is la t , ca sunt ct si eram si in baza la ct ,si am dat retry pentru ca se buguise sv si asta e motiv de ban ? ma cacatule pisamas pe tine de ***** ca nu te-am vazut niciodata pe sv si comentezi si tu acum
    Last edited by AkeeS; 12-12-2019 at 04:49 PM.
    Like mugurhaiduc a dat Like acetui post

  9. reclamatie rogvaiv

    #9
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,099
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by AkeeS You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ba voi sunteti un grup de copiii , auzi cica nu am dovezi , ce dovezi sa am ma ratatule ,ti-am dat copy paste pentru ca nu imi merge butonul de print , mai mult de atat ce dovezi sa iti mai arat ma copile ca mi-a dat ban ca se buguise sv ? , oricum ma *** pe rogaiv ,ca el numai pe internet stie sa faca figuri si sa injure , lasa ma ca asa o sa fii toata viata

    --------------- Added after 3 minutes ---------------

    ba ratatule daca nu stii ce pu.la mea iti dai cu parerea ,eram pe sv si spunea ca sunt tero pe tab nu aparea ca is la t , ca sunt ct si eram si in baza la ct ,si am dat retry pentru ca se buguise sv si asta e motiv de ban ? ma cacatule pisamas pe tine de ***** ca nu te-am vazut niciodata pe sv si comentezi si tu acum
    Banat 2 zile pentru limbajul folosit. Cat despre reclamatie, datorita comportamentului tau aici de copil "smecher" se ingnora orice acuzatie
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like ~th3fla~ a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage