-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 15 of 15
  1. Reclamatie NemeSyS

    #11
    Membru junior sxpbsxpb's Avatar
    Member since
    Dec 2019
    Posts
    9
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    inseamna ca cineva daca stie sa joace foarte bine si face 1000 viteza in baza in cateva secunde fara sa se ajute de viteza aia trebuie sa ia ban nu?! ca e mai rapid decat terro ) eu nu m-am folosit de viteza pe care o primesti din baza, stateam si ma invarteam
    Last edited by sxpbsxpb; 29-12-2019 at 04:10 PM.
    Like Skidrowツ a dat Like acetui post

  2. Reclamatie NemeSyS

    #12
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cāt timp nu sunt dovezi, nu pot spune nimic, dar Nemesys, poți să nu mai fii așa exigent? Aici au dreptate că am mai fost de multe ori pe server cānd erai și tu și dădeai uneori ban, instant

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă īmbrac īn nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.


  3. Reclamatie NemeSyS

    #13
    Membru - Silver Elite Master Serujio's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Location
    Sighisoara
    Posts
    459
    Last username
    Adi Mafiotu
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Stii cum se spune Skidrow,daca vrei seriozitate trebuie sa fii urat(de oameni ma refer nu ca infatisare),ca un dictator.Totusi fazele cu ban instant au fost cu un motiv anume,nu dadeam banuri din copilarie sau din ingamfare.Probabil eram prea exigent dar nu suport oamenii care nu respecta regulile chiar daca le stiu si nu isi asuma vina.De exemplu,acest player nu recunoaste nici macar putin ca este si vina lui..Si ca sa iti raspund la ce mi-ai zis cu chestia daca un player prinde 1000 ii dau slay este gresita.Christian de exemplu era la fel de rapid dar nu facea gstrafe,ceea ce a insemnat ca l-am lasat in pace si nu i-am facut nimic.Se pare ca tu nu ai inteles absolut nimic din explicatia mea.Bine ca stii sa zici ca eu nu stiu ce inseamna gstrafe cand tu esti pe langa total.

  4. Reclamatie NemeSyS

    #14
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propun un avertisment lui Adi pentru atata off-topic.

  5. Reclamatie NemeSyS

    #15
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,764
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    NemeSyS eu cred că tu nu știi ce e ăla gstrafe. Gstrafe nu īnseamnă doar să prinzi viteză īn bază. E atunci cānd te folosești de un bind īn zona spawnului (Adică unde există spawnkill) ca să prinzi viteză. Viteza aia nu o poți compara cu viteza facută manual, prin bhop și strafe. Dacă ai 500 fps și folosești gstrafe, poți ajunge și la 2000 viteză in cateva secunde.. de aia este interzis. Datorită faptului că niciunul dintre voi nu a adus dovezi.. nu pot decāt să-ți dau ție, NemeSyS, un mare warn pentru că dai ban pentru lucruri pe care nici tu nu le stăpānești. Și poți să o lași mai ușor cu slapul/slayul/specul și lasă oamenii să respire. Și eu vreau să beau o gură de apă și stau afk 20 de secunde.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods

    Like Skidrowツ, k1dd., dizdani, Serujio a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage