Schimbarea background-ului (tema sa ramana tot pe negru) sau la "bara" albastra de sus sa fie adaugat un text gen: Cautam servere CS, Metin etc.. (sau orice alt text..) ar da bine o schimbare la aspectul forumului.. e cam vechiut ..
Aici doar @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! se poate pronunta.

-In loc de gradele alea cu posturile ca pe cs go.. sa fie ceva gen:
0-100posturi: Membru Nou
100-500 posturi: Membru Fidel
100-500 posturi: Membru Activ
500-1500 posturi: Membru imoportant
1500 posturi: Membru Superior ....... (sau altcumva)
Avem nevoie de noi icon-uri, am anuntat asta si mai demult pe grupul de pe mess. Din cate vezi, designerii de atunci si acum, n-au venit cu nicio idee.

-Sa fie putin restranse forumurile:
Am vazut posturi cu aceeasi tema la tutoriale utile si erori, probleme si solutii: propun sa se uneasca
La forumul muzica sa se faca doar un topic cu postarea melodiilor, si sa se stearga "videoclipuri muzicale"
Sa fie sters forumu de la samp din comunitate, am vazut ca nu mai e on
Sa fie sters forumu de mc din comunitate, nici ala nu mai e on si am auzit ca s a dus in alta comunitate.. si sta degeaba.
In sectiunea You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! s-au restrans forumurile cu ceva timp in urma. Nu vad relevanta unirii subforumurilor "Tutoriale Utile" si "Erori, Probleme, Solutii". Nu e incomodant vizual si nici la design-ul forumului nu ajuta cu nimic.
La sectiunea "Muzica" nu vad ce ar fi deranjant. Subforumul este structurat bine, din punctul meu de vedere, in plus, nu mai incruca design-ul forumului de cand s-a restrans sectiunea "Utile"
Forumul de SAMP si MC nu vor fi sterse. Noi avem server de SAMP, insa nu are cine sa se ocupe de el. In plus este o subcategorie a serverelor afiliate. Asa ar trebui sa sterg si subcategoria "Metin2".
Daca te referi strict la subforumurile serverelor care nu mai sunt ON, asta e alta poveste, m-am ocupat .

Sa fie bagat un radio, gen sa se auda muzica cand intri pe forum.. daca nu face lag.
Din punctul meu de vedere, radio-ul pe un site/forum este enervant. Imi ascult propria muzica sau daca am chef sa ascult radio, exista online, precum KISS FM.