-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Propunere

  1. Propunere

    #1
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere

    • Pe direct: Propun urmatoarele lucruri:

      - Schimbarea background-ului (tema sa ramana tot pe negru) sau la "bara" albastra de sus sa fie adaugat un text gen: Cautam servere CS, Metin etc.. (sau orice alt text..) ar da bine o schimbare la aspectul forumului.. e cam vechiut ..

      -In loc de gradele alea cu posturile ca pe cs go.. sa fie ceva gen:
    • 0-100posturi: Membru Nou
    • 100-500 posturi: Membru Fidel
    • 100-500 posturi: Membru Activ
    • 500-1500 posturi: Membru imoportant
    • 1500 posturi: Membru Superior ....... (sau altcumva)

      -Sa fie putin restranse forumurile:
    • Am vazut posturi cu aceeasi tema la tutoriale utile si erori, probleme si solutii: propun sa se uneasca
    • La forumul muzica sa se faca doar un topic cu postarea melodiilor, si sa se stearga "videoclipuri muzicale"
    • Sa fie sters forumu de la samp din comunitate, am vazut ca nu mai e on
    • Sa fie sters forumu de mc din comunitate, nici ala nu mai e on si am auzit ca s a dus in alta comunitate.. si sta degeaba.


      -Sa fie bagat un radio, gen sa se auda muzica cand intri pe forum.. daca nu face lag.


      Astept pareri.
    Last edited by k1dda; 07-01-2020 at 11:36 PM.
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮


  2. Propunere

    #2
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ar merge un remodel al forumului.
    Pe partea de rank-uri mi se pare ceva nesemnificativ, dar daca chiar s-ar face ceva de genul ar merge sa fie mai delimitate si eventual fiecare rank sa aiba o culoare prorpie (de ex la 1000 de post-uri ai portocaliu sau ceva de genul).
    Pe partea de restrangere sunt total de acord. Multe topic-uri cu acelasi rost, iar serverele de samp si mc sunt degeaba.
    In finala despre radio-ul server-ului nush ce sa zic fiindca sunt ferm convins ca o sa faca probleme.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  3. Propunere

    #3
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Aveam o impresie ca imi suna de undeva propunerea asta You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Despre tema, poti substrage o tema vBulletin si sa o editezi dupa bunul plac si sa ne arati cum doresti sa fie
    Faza cu rankurile de csgo. Consider ca ar trebuii sa ramana dar sa fie scazute din postarile pentru fiecare. Adica iti trebuie 500 postati pentru gn1. Cam mult daca stam sa ne gandim intrucat un numar de postari maxim pe zi ar fi de 10-15. Sau sa se faca un fel de iconite, tot cu un clasament ca pe csgo dar diferit.
    la stergerea serverului de samp
    idem pentru cel de mc
    pentru restragerea adecvata a forumului
    Is destul de pro pentru radio dar si contra, posibil ca lumea sa nu asculte acel tip de muzica care v-a fi difuzat.

    Edit: nu stiu daca aveam voie sa dau pro si contra da chiar doream sa imi las cu parerea
    Last edited by k1dd.; 08-01-2020 at 12:07 AM.
    Ce cautam:
    • Scripteri - cs 1.6 / css (csgo)/samp/minecraft/metin2
    • Bloggeri & posteri
    • Designeri
    Ce oferim:
    • Grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator,Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper,Designer)
    • Grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • Alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  4. Propunere

    #4
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu mai sunt eu Helper, dar parerea mea e asupra radioului pt ca unii ar putea asculta muzică de pe Youtube ei fiind pe PC si nu cred ca le-ar plăcea .In rest

  5. Propunere

    #5
    Moderator:
    League Of Legends
    B14D3's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Posts
    829
    Last username
    Faggot123 ADM3 |# >>Blade<< |# |B|L|A|D|E|
    Mentioned
    19 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Partea cu radioul mi se pare stupida in multe motive , e un forum , nu cred ca lumea intra pe forumuri ca se se distreze , intra ca sa creeze discutii si sa se uite peste topicuri , eu de exemplu imi ascult muzica mea cand intru pe forum de pe youtube , la fel stiu ca face si hyxul si multa lume , Alinox are dreptate.
    Ay Pierre , you wanna come out here?

  6. Propunere

    #6
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    - Schimbarea background-ului (tema sa ramana tot pe negru) sau la "bara" albastra de sus sa fie adaugat un text gen: Cautam servere CS, Metin etc.. (sau orice alt text..) ar da bine o schimbare la aspectul forumului.. e cam vechiut ..
    Tema pe care o avem este una unica si s-a muncit foarte mult la ea. Ar trebuii sa tineti cont de asta..
    Plus ca au mai fost discutii pe tema asta si s-a luat hotararea de a ramane aceeasi. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    -In loc de gradele alea cu posturile ca pe cs go.. sa fie ceva gen:
    Nu vad rostul, Tiger a adaugat aceste rank-uri pentru a mai incuraja lumea sa posteze, pentru mine unul sunt destul de atractive.

    -Sa fie putin restranse forumurile:
    Am vazut posturi cu aceeasi tema la tutoriale utile si erori, probleme si solutii: propun sa se uneasca
    Tutoriale utile este strict pentru tutoriale utile si erori, probleme si solutii sunt deja unite.
    Daca sunt posturi cu aceeasi tema este vina celor care nu verifica inainte de a posta.

    La forumul muzica sa se faca doar un topic cu postarea melodiilor, si sa se stearga "videoclipuri muzicale"
    Sectiunea muzica este foarte bine facuta, sunt sectiuni care difera.
    Discutii si Resurse, Tutoriale Audio, Videoclipuri Muzicale, Radio, Creatii Proprii, Download Muzica, nu au nicio treaba una cu alta.

    Sa fie sters forumu de la samp din comunitate, am vazut ca nu mai e on
    Sa fie sters forumu de mc din comunitate, nici ala nu mai e on si am auzit ca s a dus in alta comunitate.. si sta degeaba.
    N-are rost sa fie sterese, pot fi pastrate pentru cei care vor venii cu server/e de Samp sau Mc.

    -Sa fie bagat un radio, gen sa se auda muzica cand intri pe forum.. daca nu face lag.
    Daca imi aduc bine aminte eu am avut radio, dar facea lag si a fost scos.
    Nu cred ca isi are rostul, avem Youtube si alte platforme pentru muzica, nu are rost sa incarcam forumul cu prostii.
    Last edited by -=Christian=-; 09-01-2020 at 01:09 AM.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************
    Like mugurhaiduc a dat Like acetui post

  7. Propunere

    #7
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by -=Christian=- You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Tema pe care o avem este una unica si s-a muncit foarte mult la ea. Ar trebuii sa tineti cont de asta..
    Plus ca au mai fost discutii pe tema asta si s-a luat hotararea de a ramane aceeasi. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!


    Nu vad rostul, Tiger a adaugat aceste rank-uri pentru a mai incuraja lumea sa posteze, pentru mine unul sunt destul de atractive.


    Tutoriale utile este strict pentru tutoriale utile si erori, probleme si solutii sunt deja unite.
    Daca sunt posturi cu aceeasi tema este vina celor care nu verifica inainte de a posta.


    Sectiunea muzica este foarte bine facuta, sunt sectiuni care difera.
    Discutii si Resurse, Tutoriale Audio, Videoclipuri Muzicale, Radio, Creatii Proprii, Download Muzica, nu au nicio treaba una cu alta.


    N-are rost sa fie sterese, pot fi pastrate pentru cei care vor venii cu server/e de Samp sau Mc.


    Daca imi aduc bine aminte eu am avut radio, dar facea lag si a fost scos.
    Nu cred ca isi are rostul, avem Youtube si alte platforme pentru muzica, nu are rost sa incarcam forumul cu prostii.


    1. O fi ea muncita si unica, dar e cam veche, si acum se tine cont si de aspectul forumului.. Tineti voi la ea dar e veche.. Ar trebui sa aveti curajul sa faceti o schimbare. Ar putea fi muncita si unica si acum daca ar fi schimbata.

    2. Parerea ta

    3. Daca stai tu sa te uiti bine sunt multe posturi comune.. Nu cred ca e pentru ca nu s au uitat

    4. Ai inteles tu gresit

    5. Se umple forumul degeaba, nu? Cum spui tu pt. radio ca il umple.. De cat timp e abandonat mc u cu samp u??

    6. Daca faci un radio din enspe mii de randuri face lag, daca il faci cu putine nu face, crede-ma.



    Ramaneti la parerile voastre , nu vreti o schimbare nici decum.
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮


  8. Propunere

    #8
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ultimul raspuns pe care-l mai dau.
    1. O fi ea muncita si unica, dar e cam veche, si acum se tine cont si de aspectul forumului.. Tineti voi la ea dar e veche.. Ar trebui sa aveti curajul sa faceti o schimbare. Ar putea fi muncita si unica si acum daca ar fi schimbata.
    Nu este vorba de curaj, este vorba de multa munca la mijloc, daca ai fi citit You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ti-ai fi dat si tu seama.
    5. Se umple forumul degeaba, nu? Cum spui tu pt. radio ca il umple.. De cat timp e abandonat mc u cu samp u??
    Nu compara radio-ul cu subforumurile, cred ca nu ai idee cat de multe resurse consuma acest radio despre care tot vorbesti.
    Ramaneti la parerile voastre , nu vreti o schimbare nici decum.
    Nu ca nu vrem schimbare, dar schimbarile trebuiesc bine gandite, altfel vom avea de suferit.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

  9. Propunere

    #9
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu folosesc Steam doar pentru simplul fapt că este vorba despre cs. Poate pentru cei care mai joacă și alte jocuri pe Steam, n ar fi o problemă. Cred că sunt mai mulți în această situație, iar aici mă refer la cei care intră doar de dorul distracției de acum 10 ani.
    Nu sunt de acord cu ideea de a impune steam la toți adminii, în schimb sunt să primească un avantaj de ore indiferent de grad.

  10. Propunere

    #10
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Suntem invechiti, dar originali.
    Like -=Christian=- a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage