KGB Hosting Freak WebHosting
-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Nu merge wcd

1. Nu merge wcd

Nu merge wcd

ID (OPTIONAL): nu
    NUME: Tiry213
    IP: 5.2.150.64
    ID DE STEAM: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    DATA SI ORA: 23.01.2020 145.57
    SCREENSHOT: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    SISTEM DE OPERARE: win 10
    ANTIVIRUS (OPTIONAL): nu am
    DESCRIERE PROBLEMA: Sunt pe al doilea pc pe care instalez wcd si nu merge. Cand dau scanare imi inchide jocul si primesc aceasta eroare.
    Ma puteti ajuta ?

2. Nu merge wcd

VIP ~TraNda~'s Avatar
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    92 Post(s)
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

Acel program nu este wCD (WarGods Cheat Defender), ci este WAC (WarGods Anti-Cheat).
    WarGods Cheat Defender il descarci de aici: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    WAC nu mai folosim, este outdated. Nu a mai fost actualizat de ani buni.
    -------------

Am încetat să ne mai uităm după monştri sub pat când ne-am dat seama că trăiesc în noi.” - Joker

Be a legend

Incearca ceva nou! Alatura-te si tu luptei! -> FFE2.ro -> primesti 4MD la fiecare 35 ore jucate -> https://ffe2.ro/users/register/27370