-- Closed Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: unban numele

  1. unban numele

    #1
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    unban numele

    NUME: MOD#>> Chancro ;x
    IP: 213.147.166.227
    VÂRSTA: 20
    ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    DATA: 16 feb
    ORA: acum câteva minute.
    HARTA: dust2
    ADMIN: dallas
    MOTIV: nowcd
    MARTORI: nu cunosc adminii și/sau jucătorii.
    DOVEZI:
    poză consolă

    MENTIUNI: nu condamn pe admin că am luat ban din moment ce nu am dat scanul wcd, dar să fim serioși- cum puteam să-l dau dacă aplicația nu funcționează pe linux? Da, am avut un meci foarte bun, iar unele predicții și mie mi-ar fi dat de bănuit, dar pur și simplu a fost „mapa mea”. Dacă o hartă știu să o joc este dust2 Site A (unde mi-am petrecut majoriatea timpului). Cu atât mai mult nu aș fi avut de ce să folosesc alte mijloace decât radarul și bait(coechipierii) ca să aflu pozițiile inamicilor prin simplul fapt că mi-am construit un nume și nu vreau acum să-l pătez, din contră, nici eu ca lider al clanului nu aș vrea să pătez în niciun fel numele clanului... Cei ce mă cunosc știu și ei că nu sunt cel mai previzibil jucător, nici pe deathrun, nici pe clasic. Banul poate că este de 1200 de minute și mâine iar am să joc. dar după ce... o următoare cerere de wcd urmată de un alt ban?
    -dA dC. nU JoCi pE wIndOS?
    -nu am fps-uri îndeajuns pentru a satisface pofta mea de a juca deathrun în viteză. Și nu, nu am să mă pun să dau restart la laptop doar să joc la voi pe server.
    ps: dacă ai un demo cu gameplay-ul meu, te-aș ruga să mi-l dai și mie, lucrez la o compilație pt. yt. (dacă vrei, nu includ faza când plantai bomba :p )

    PS2:
    consolă
    pentru wallhack există amx_ss, sau? Probleme cu dat poze încă n-am întâmpinat.
    Last edited by dizdani; 16-02-2020 at 10:22 PM.
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal



  2. unban numele

    #2
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,764
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce coincidență.. amândoi suntem considerați wallhackeri =3. unban.. bănuiesc că majoritatea staffului știe deja că tu joci pe linux. Înțeleg motivul banului.. pe viitor îl poți controla cu amx_screenshot , cum a spus și Chancro.
    Dacă chiar ai un demo care să arate mărețul wallhack folosit de chan.. cu toate că mă înșel.. te aștept să-l postezi.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods


  3. unban numele

    #3
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    M-am gandit si am ajuns la concluzia de a-ti da unban.
    Chiar daca nu bag mana in foc pentru tine, tinand cont de trecutul tau de pe dr, dar tot noi am ajuns la conculuzia de a-ti da inca o sansa acolo.
    Vreau sa pastram o oarecare prietenie, amicitie intre noi, staff-ul Comunitatii WarGods.
    Oamenii se mai si schimba, depinde, unii da, altii nu. O sa rog adminii sa te 'supravecheze' si tinand cont ca esti pe linux, eventual sa-ti faca cateva ss-uri.

    Ti-am dat unban, spor la joc.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************
    Thanks dizdani a dat Thanks acetui post
    Like WarGods | KGB a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage