-- Closed Thread
Results 1 to 8 of 8
  1. Reclamatie dior.

    #1
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie dior.

    Nick-ul tau: aWp^ | >>A.F.K<<
    Varsta: 15 (intr-o luna)
    Nick-ul admin-ului/player-ului: dior.
    IP: e admin
    Ora si Data / harta: 13.50
    Motiv: Incapabil de a admina.
    Dovezi:
    Mentiuni: Propun avertisment/down

    Un player pe nume "xxxtentacione" da left tero. Eu ai spun lui "dior." sa-i dea ban pt quit tero iar el doarme in papucii statului. dupa vreo doua minute de discutii cu mary, ai mai spun de vreo 3-4 ori You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    da de ma baga in seama.
    Dupa aceea ai mai spune si alt jucator aceeasi treaba dar el tot nu intelege.
    Dupa un moment dat actioneaza "mary" cu "da gag lu` frustratu ala" ceea ce mi se parea foarte banal din parerea mea sa ai ti paretea adminului desi gresea. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Dior. fiind orb nu avea cum sa vada vreun jucator pe nume "xxxtentacione" You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    I se mai spune odata de catre player. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Dupa inca 3-4 minute se trezeste in sfarsit adormitul si ai da ban. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Am facut o compunere destul de lunga, "dior." sa nu te prind ca vi cu scuza "ca de abea am intrat" tu erai pe sv inainte cu 5 minute sa dea ala retry/left tero.
    Last edited by WarGods | aLinoX; 27-03-2020 at 02:25 PM.

  2. Reclamatie dior.

    #2
    VIP dior187's Avatar
    Member since
    Feb 2020
    Posts
    9
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 1
    In primul rând, eu chiar atunci intrasem pe server, nu e nici o scuză, asta e purul adevăr.
    In al doilea rând, intrasem dar nu eram in momentul acela la laptop că aveam ceva treabă, am revin la laptop și am văzut că tot scriai in chat, amenințai tu că mi faci reclamație ca nuj ce..n a durat nuj cât timp iar respectivul player a primit ban pentru retry, unde a fost așa mare problema? pentru ce ai făcut atât de mare tam-tam eu nu înțeleg..
    P.s data viitoare, să lași astea cu "hai să te potolesc un pic" ca n ai ce sa potolești tu..
    Last edited by dior187; 27-03-2020 at 03:45 PM.

  3. Reclamatie dior.

    #3
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by dior187 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    In primul rând, eu chiar atunci intrasem pe server, nu e nici o scuză, asta e purul adevăr.
    In al doilea rând, intrasem dar nu eram in momentul acela la laptop că aveam ceva treabă, am revin la laptop și am văzut că tot scriai in chat, amenințai tu că mi faci reclamație ca nuj ce..n a durat nuj cât timp iar respectivul player a primit ban pentru retry, unde a fost așa mare problema? pentru ce ai făcut atât de mare tam-tam eu nu înțeleg..
    P.s data viitoare, să lași astea cu "hai să te potolesc un pic" ca n ai ce sa potolești tu..

    Poate o minciuna adevarata. Erai la laptop dar nu rasp la ce iti ziceam . Si inainte sa iasa xxxtentacione ai fost tero. Te jucai , nu erai plecat de la laptop, macar nu mai abera .

  4. Reclamatie dior.

    #4
    VIP dior187's Avatar
    Member since
    Feb 2020
    Posts
    9
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 1
    man, n-am de ce sa te mint, in momentu când a ieșit ala de la tero eu nu l văzusem, ca nu aveam cum, I-am dat ban după ce m-am convins,unde a foat asa mare problema? .. da n-ai cum sa mi spui ca s incapabil de a admina bro ..din moment ce asta a fost prima data când te-am văzut eu pe server..pace.

  5. Reclamatie dior.

    #5
    Membru - Gold Nova III ~th3fla~'s Avatar
    Member since
    Apr 2019
    Location
    Wargods Community
    Posts
    1,060
    Last username
    th3fla <=Lightning=> t͛h͛3͛f͛l͛a͛
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cred ca reclamația asta nu are niciun rost, atât timp cât l-a banat. Dacă nu ii dădea ban mai ziceai.
    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    Thanks dior187 a dat Thanks acetui post
    Like dior187 a dat Like acetui post

  6. Reclamatie dior.

    #6
    Membru - Silver Elite netero's Avatar
    Member since
    Feb 2020
    Posts
    117
    Last username
    Giany
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    În primul rând mă dor ochii de la cum scrii.
    În al doilea rând, nu ai făcut screen mai sus ca să vedem dacă tentacione a dat leave sau si-a luat overflow.
    În al treilea rand, adminii nu sunt mereu pe faza ca sa va faca poftele cum pocnesti din degete.
    Mai mult decat atat, reclamatia asta de ce exista daca jucatorul a fost banat? Nu inteleg de ce incerci sa il faci pe dior in toate felurile. De fapt, pe toti adminii. Ai spus odata pe server "ce staff avem" de parca sunt ultimii oameni care nu isi fac treaba. Prietene, de cand am intrat in staff nu cred ca am vazut vreun admin sa isi bata joc de gradul pe care il detine asa ca incearca sa te mai abtii de la astfel de comentarii si reclamații fara sens.
    Btw, nu ca ma intereseaza prea tare, dar pentru binele tau ia o carte de gramatica in brate si distrează-te cat stai acasa, in izolare.
    Thanks dior187 a dat Thanks acetui post
    Like dizdani, dior187 a dat Like acetui post

  7. Reclamatie dior.

    #7
    The Princess aqx's Avatar
    Member since
    Feb 2016
    Location
    Bucureşti
    Posts
    708
    Last username
    quinn
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 3 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Contra. Irelevant din moment ce a primit ban. Data viitoare să prinzi în consolă dacă playerul a dat disconnect sau a luat kick de la sv.

  8. Reclamatie dior.

    #8
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    cert, necert, nu suntem de fiecare dată 100% tot timpul cu 'ochii pe server'; mai dai un mesaj, mai îți faci un sandvici, mai trimiți o poză, o vrăjeală, ce știu eu ce și mai ce... și de aceea dacă adminilor le mai scapă un lucru e normal ca jucătorii să le atragă atenția asupra asta. E bine că i-ai atras atenția, dar ai fost cam grosolan. Puteai să îi spui să verifice consola, căci indiferent că ești sau nu la pc. în consolă se înregistrează logurile. Putea verifica evenimentul și dacă era overflowed/timed out (ceea ce tu nu ai prezentat; și mă gândesc că nici el nu a verificat). Atenționare de data asta @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! fii mai atent și deschis față de asemenea lucruri.
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal



Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage