-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2
  1. Propunere Double Jump

    #1
    Membru - Silver Elite W̲a̲r̲G̲o̲d̲s̲|D̲e̲M̲o̲o̲N̲'s Avatar
    Member since
    Jul 2018
    Posts
    116
    Last username
    DeMoon
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere Double Jump

    Eu zic ca ar fi mai eficient si mai atractiv daca ati pune double jump, doar pentru admini. Oare de ce, pai hai sa va spun.
    In primul rand daca este double jump, playerii pot fii atrasi de el, cum este si de VIP , si ii indeamna sa faca orele necesare, si multa activitate pe server. Un dezavantaj ar fi ca daca il puneti la toti playerii ar fi cam plictisitor fiindca toti il au si nu au pentru ce sa se lupte ca sa obtina. Stiu, suna cam nebunesc acest lucru, dar merita incercat
    Uite aici linkul pentru Plugin You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    P.S: Se poate sa fie pus si pentru VIP nu numai admini.
    „V-am salvat viața!” | „Ce vei oferi? Ochii tăi? Mainile tale?. Ce zici de inima ta? " | "Bunătatea mea nu merge fără interesul de sine."

  2. Propunere Double Jump

    #2
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Apreciez ca iti dai interesul pentru sererver, dar aceasta propunere este una stupidă, nu voi adauga niciodată double jumb pe server, nici macar la vip.
    Am optat pentru un server cât mai clasic, si asa o sa ramana.
    Din cauza asta am scos si skinurile.

    Double jump la vip pe clasic asta ar insemna mai multe avantaje pentru vip. Cand am pus vip ul pe server am facut in asa fel sa nu ii avantajeze prea mult, sa nu fie diferențe mari între vip si playeri.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage