-- Closed Thread
Results 1 to 5 of 5
  1. Propunere smoker(drag player zombie)

    #1
    Membru - Gold Nova I petryca's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    turcoaia
    Posts
    576
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere smoker(drag player zombie)

    Salut,
    propun sa scoatem wallhang zombie si sa punem smoker-ul pentru ca are capacitatea de a trage playeri. Sa i se permita sa traga de maxim 4 ori pe runda.
    Oricum, wallhang nu foloseste nimeni.
    As mai dori sa modificam sa poti trece prin coechipieri fara a mai fi nevoie sa apesi E(sa adaugam semiclip). In acest caz, scapam de bug-ul pe care-l pot face unii sa treaca prin laser 2 zombie.
    Astept pareri
    Last edited by petryca; 18-04-2020 at 12:02 AM.
    We are just a little man in this great world!

  2. Propunere smoker(drag player zombie)

    #2
    Manager Server:
    Respawn.WarGods.ro
    bLLue's Avatar
    Member since
    Mar 2011
    Location
    Bucharest, Romania
    Posts
    887
    Last username
    -=Cristi=-
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Desi n-am grad aici, dar joc pe server, eu sunt

  3. Propunere smoker(drag player zombie)

    #3
    Membru - Gold Nova I petryca's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    turcoaia
    Posts
    576
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by bLLue You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Desi n-am grad aici, dar joc pe server, eu sunt
    Nu doar adminii trebuie sa-si spuna parerea ci si jucatorii simpli! Ideea este ca nu joaca doar admini pe server.
    We are just a little man in this great world!

  4. Propunere smoker(drag player zombie)

    #4
    Administrator -=MaX=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,522
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Smokerul ar dezechilibra gameplayul, poti sa atragi oameni in laser.
    Smokerul este in general pentru zombie plague.
    Semiclipul, pluginul care te face sa treci prin altii, nu il putem pune pentru ca s-ar aglomera toti in acelasi loc si zombie nu ar avea nici o sansa, caz in care de asemenea se va dezechilibra gameplayul.
    Serverul va fi facut asa cum l-am lasat eu odata, cu cateva mici ajustari si adaptari, dar nu voi aplica modificari care sa avantajeze sau sa dezavantajeze vre-una din echipe.
    Voi intra si voi face diverse teste incat sa vad ce poate fi optimizat pentru server in asa fel incat sa fie un echilibru intre echipe
    Birou Cadastru Maxim - Servicii de topografie, cadastru si intabulare - www.CadastruMaxim.ro
    Thanks petryca, -WickedSick- a dat Thanks acetui post

  5. Propunere smoker(drag player zombie)

    #5
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by -=MaX=- You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Smokerul ar dezechilibra gameplayul, poti sa atragi oameni in laser.
    Smokerul este in general pentru zombie plague.
    Semiclipul, pluginul care te face sa treci prin altii, nu il putem pune pentru ca s-ar aglomera toti in acelasi loc si zombie nu ar avea nici o sansa, caz in care de asemenea se va dezechilibra gameplayul.
    Serverul va fi facut asa cum l-am lasat eu odata, cu cateva mici ajustari si adaptari, dar nu voi aplica modificari care sa avantajeze sau sa dezavantajeze vre-una din echipe.
    Voi intra si voi face diverse teste incat sa vad ce poate fi optimizat pentru server in asa fel incat sa fie un echilibru intre echipe
    Multumesc pentru reply , asta am spus si eu , nu conteaza ca wallhang-ul nu-l foloseste nimeni , poate sunt unii care chiar il folosesc , cat despre server aceeasi parere si-am mai spus asta , nu doresc sa-l transform .

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Like petryca a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage