-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15
  1. Cerere Rank Down

    #1
    VIP -=Cata=-'s Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Posts
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cerere Rank Down

    Daca nu primesc up la 115 ore jucate si multe multe ore in care am stat doar /spec sa mentin servarul curat, vreau sa raman doar cu slot , sa primeasca rank up th3rifa si admini cu 10ore jucate ! Bafta in continuare! Degeaba te implici, degeaba donezi, degeaba stai spec sa joaca alti ok! Vreau sa raman doar slot nu ma simpt apreciat! Bafta si un mare PRO pentru th3rifa el merita up daca nu a mai intrat pe servar de 2 luni!
    Like B14D3 a dat Like acetui post
    Dislike WarGods | KGB, ~TraNda~, GAgi, mugurhaiduc, ~th3fla~ a dat Dislike acetui post

  2. Cerere Rank Down

    #2
    Membru - Gold Nova III ~th3fla~'s Avatar
    Member since
    Apr 2019
    Location
    Wargods Community
    Posts
    1,060
    Last username
    th3fla <=Lightning=> t͛h͛3͛f͛l͛a͛
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Intru pe server doar sa banez codații, nu prea le am cu clasic-ul. Ce sunt cu topic-urile astea?
    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    Like WarGods | KGB, Alexino a dat Like acetui post

  3. Cerere Rank Down

    #3
    Membru - Silver I Radu Rdu's Avatar
    Member since
    Apr 2016
    Posts
    19
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    TC please.

  4. Cerere Rank Down

    #4
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Gradele le primim pe baza mai multor criterii.
    Edit ul meu a fost de a te face să fii mai atent.
    EDIT: Pentru codati se da ban 5000 min.
    Am văzut că mai dai permanent
    Th3fla a ținut să scoată īn evidență argumentul adus de mine printr o abordare mai dură. Pānă să dau EDIT la postare, nu a verificat acest aspect.

    Nu trebuie să fii supărat pentru asta, avem timp să primim UP. Important e să īnțelegem regulamentul și să-l aplicăm ca atare.
    Mult succes!
    Thanks -=Cata=- a dat Thanks acetui post
    Like WarGods | KGB, -=Cata=- a dat Like acetui post

  5. Cerere Rank Down

    #5
    VIP -=Cata=-'s Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Posts
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ok sunt deacord cu voi ! nimic de zis ! dar vreau sa raman slot nu mai stau sa ma ocup daca nu sunt apreciat ! am admin si pe alt servar unde se da 10.000 min si din obinuita am dat 10.000 in loc de 5.000! nu am dat permanet!

  6. Cerere Rank Down

    #6
    Membru - Gold Nova III ~th3fla~'s Avatar
    Member since
    Apr 2019
    Location
    Wargods Community
    Posts
    1,060
    Last username
    th3fla <=Lightning=> t͛h͛3͛f͛l͛a͛
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Tu care regulament īl aplici pe server? Unde ai admin pe alt server sau aici? Citește cu atenție regulament-ul și nu o sa mai ai probleme.

    Sper că nu te-ai supărat de reply-ul pe care ți l-am dat la cererea aia.
    Last edited by ~th3fla~; 08-05-2020 at 07:14 PM.
    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa

  7. Cerere Rank Down

    #7
    VIP -=Cata=-'s Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Posts
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    am zis ca m-am incurcat, defapt era o obijnuitata, asta e, imi asum corect e daca nu iau Up sa iau Down! Un mic examplu acum servarul e plin de codati ! daca aveti nevoie de admini care joaca 1 ora maxim pe saptamana nici o problema! bafta!

    Tu gaseai mereu nod in papura, daca am facut reclama , daca am facut nu stiu ce , acum ai gasit asta! asta e problema mea si din aceasca cauza renunt!

  8. Cerere Rank Down

    #8
    Membru - Silver Elite Master GAgi's Avatar
    Member since
    Nov 2017
    Posts
    392
    Last username
    IRazvannN4
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Exagerezi,a gasit un motiv bun de a fi contra cererii tale,si cererea ta a fost respinsa pe bun merit,nu fiindca nu esti apreciat,te comporti ca un copil,un copil mare
    P.S nu exista "cerere down" puteai sa vorbesti separat cu owner-ul serverului sa ii spui intentia ta sau macar sa faci o cerere retragere
    Like WarGods | KGB, Alexino a dat Like acetui post

  9. Cerere Rank Down

    #9
    Membru - Silver Elite Master daniel_San's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    431
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu vreau sa ma bag, dar banul ala tind sa cred ca a fost o greseala. Faptul ca majoritatea banurilor date de el au 6 zile(din ce am vazut pe lista), si doar asta e permanent cu motivul "10000" imi spune ca pur si simplu a inversat ordinea argumentelor comenzii sau a pus un spatiu aiurea. Cred ca toti gresim ^_^. Iar faptul ca se da 6 zile si nu 3, puii mei...serios...chiar nu cred ca e asa de tragic. ideea e sa nu se dea permanent sau perioade lungi.

    Ceea ce vreau sa zic e ca oricine greseste si hai sa nu ne cautam aiurea nod in papura pe aici, ca oricum sv are nevoie de admini avand in vedere ca majoritatea jucatorilor vin de pe boost.

    P.S: Eu nu inteleg goana asta dupa "grad". E doar un titlu intr-un joc care nu te face nici mai smecher, nici mai bun, nici mai presus fata de cineva(pnm, sa ce...sa te vada niste jucatori pe care nu ii vei cunoaste ever ca esti tu admin de gradul X pe un server pe care poate sau nu sa mai intre vreodata? Cu ce ma incalzeste pe mine ca apar intr-o comanda intr-un joc cu un nume care oricum e generic). Cred ca atunci cand un admin intra pe server trebuie sa intre pt placerea de a juca, de a se relaxa intr-un joc corect, nu ca sa ii apara numele la who. Si de asemenea, Cata, diferenta dintre gradul tau si urmatorul grad este de fix 2 litere, pe care probabil nu le vei folosi niciodata(cum nici cei care sunt gradul respectiv sau mai mare nu le folosesc niciodata, litere care nu fac altceva decat sa te faca sa apari la who mai sus). Chiar avem nevoie de asta? Atata timp cat avem toate comenzile necesare adminatului, e nevoie de litere in plus pt comenzi pe care, eu, spre exemplu, nu le-am folosit cred ca niciodata? Uite Cata, cand suntem amandoi pe sv sa dai un amx_who sa vezi ca am aproape aceleasi litere ca tine cand puteam sa mi le pun pe toate? De ce? Pt ca pur si simplu nu ai nevoie de ele sa adminezi un server in 99.99% din timp.


    Concluzia la ce am zis mai sus:
    Hai sa nu fim mai catolici decat papa, sa nu fim hateri intre noi(suntem o echipa ffs) si sa vedem si partea plina a paharului(de ex...printr-un UP care chiar nu are impact ca si comenzi poti tine un admin pe server, pt ca pt el chiar e important gradul ala, admin care contribuie prin simpla prezenta sau mai mult. O echipa cu oameni dezamagiti se destrama...sa nu ne dezamagim intre noi).

    Faptul ca ai un rank mai mare nu inseamna ca esti mai bun/smecher/sef decat ceilalti. E pur o chestie psihologica, iar gradul intr-un joc amarat chiar nu e motiv de satisfactie a orgoliului, stiu ca toti avem orgoliu(daca e, mai reflecteaza asupra ta si gaseste un motiv mai bun care sa te implineasca).

    Jucati si adminati din placere, sa va relaxati in primul rand, nu pt grad. E un joc ffs...ideea lui e sa te distrezi nu sa iti faci nervi.

    Inteleg nevoia de UP de la helper la premium, ca ai nevoie de ban sa poti face orice. Dar dupa, restul de litere chiar nu vor fi folosite cred ca niciodata.

    Eu zic Cata sa te calmezi, sa ramai pe sv, daca chiar te incalzeste asa mult gradul ala eu iti dau PRO(nu vad de ce nu ti-as dat avand in vedere ca nu ai cine stie ce comenzi in plus la dispozitie), desi nu o sa folosesti literele alea niciodata(deci dpdv al adminatului e fix 0 diferenta intre premium si urmatorul), iti spun sincer ca apreciez ca esti asa mult pe sv(de cand am revenit te-am vazut constant) si ca iti dai interesul. Banul ala personal il consider o greseala minora, dar mai gandeste-te odata daca chiar te incalzeste gradul ala.


    Btw, Cata, verdictul final pe care ti l-a dat Christian a fost ca cererea e respinsa MOMENTAN. Momentanul ala e relativ...poate fi o zi, pot fi mai multe. Insa nu a exclus posibilitatea. Deci chill.
    Last edited by daniel_San; 08-05-2020 at 09:34 PM.
    Imaginatia este singura noastra limita!
    Thanks -=Cata=- a dat Thanks acetui post

  10. Cerere Rank Down

    #10
    Membru - Silver III Alexino's Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Posts
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ai rabdare bro ... sa nu fi recalcitrant ca nu are rost !
    Like WarGods | KGB a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage