-- Closed Thread
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 28 of 28
  1. Reclamatie capac-abuz

    #21
    Membru - Silver Elite netero's Avatar
    Member since
    Feb 2020
    Posts
    117
    Last username
    Giany
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ti-am spus din prima secunda de cand te-am vazut pe server. "Cine e alina ca deja nu o suport". Nu cred ca am criticat pe la spate sau mai stiu eu ce ai zis acolo.

    Bun. Ai zis ca nu am fost pe server, dar exista dovezi împotriva ta. Pe langa asta, tot timpul cat am fost pe server si ai fost si tu, ai tras de timp ca sa iti bati joc de ceilalti care erau ***** si așteptau sa joace. Degeaba incerci sa pari om cu coloana vertebrala, cand tot ce faci la cei 22 de ani e sa stai pe server si sa strici starea celorlalti jucatori. Am tot dreptul sa imi exprim opinia, la fel cum am facut-o, repet, prima data cand am intrat pe server si am vazut ce fel de player esti pentru ca nu te cunosc personal. Din ce am vazut, te comporti ca un copil de 10 ani care nu a primit destula atentie din partea părintilor.
    Last edited by netero; 22-05-2020 at 07:26 PM. Reason: Am mancat o litera din graba :p
    Like aqx a dat Like acetui post

  2. Reclamatie capac-abuz

    #22
    Membru - Silver IV AlinaIngeras's Avatar
    Member since
    May 2020
    Location
    Chisinau
    Posts
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1)Cand s-a intamplat asta nu a fost nici un troll am fost jignita si amenintata am raspuns cu aceeasi moneda, dar admin-ul dat a facut abuz de comenzi, in regulamentul dat prevede ca sunt sanctionata doar cu gag nu cu ban si cum a zis el retry am dat e minciuna martor-ul e de fata cum si am mai spus, nu mai are ce nascoci si minte deja mda... acestea e admin-ul vostru! Drocsb23 daca incalc fa demo sau screen dar nu nascoci si tu fii amabil si evaporeaza minciunile bine? Si da daca ai ce scrie in reclamatia data e si afla ce s-a intamplat ca am jucat conform regulamentului!

    Repet e si comunica la reclamatia data ca aici sunt dreapta ceea ce a fost a fost in trecut, acum e prezentu realizezi sau nu?

    --------------- Added after 4 minutes ---------------

    Omule citeste regulamentu el maximum putea da gag si atat.
    Last edited by AlinaIngeras; 22-05-2020 at 07:36 PM.

  3. Reclamatie capac-abuz

    #23
    Membru - Silver Elite Capac's Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Posts
    101
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sunt 100% sigur ca sanctiunea poate evolua de la gag la ban,si te rog frumos sa imi spui de ce minti,nu ai dat retry?nu ti-ai schimbat ip-ul? Ce tot indrugi pe acolo ca ai o vrajeala atat de proasta incat nici tu nu te mai crezi

  4. Reclamatie capac-abuz

    #24
    Membru - Silver IV AlinaIngeras's Avatar
    Member since
    May 2020
    Location
    Chisinau
    Posts
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    OMG esti atat de patetic ca minti in fata la toti dar "prietenii tai copii" logic ca iti vor tine apararea dar eu am zis ce am avut de zis + martor-ul la fel a fost pe server si a vazut tot cazul si tu mai ai glas? Mda copil de 14 ani... e si citeste o carte ca in carantina te strici cu jocuri online.

    --------------- Added after 5 minutes ---------------

    Interesant ce asa tare te stresezi parca ai zis "Peace" si acum tot scrii si scrii, asta da dovada ca am dreptate. Nu ma "roade" il vei ruga pe "Dumnezeu" . Ai incalcat regulamentu fii bun si recunoaste. Eu am recunoscut ca am injurat findca am fost amenintata si injurata la fel, dar repet din nou maximum gag dar nu ban!
    Last edited by AlinaIngeras; 22-05-2020 at 08:01 PM.

  5. Reclamatie capac-abuz

    #25
    The Princess aqx's Avatar
    Member since
    Feb 2016
    Location
    Bucureşti
    Posts
    708
    Last username
    quinn
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 3 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by AlinaIngeras You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Ai dreptul sa apari dar scrie la tema, Giany parerea ta e la 0 acum, repet pentru altii care nu pot citi , am mers conform regulamentului, aici sunt dreapta, bine ca nu vedeti cand pe mine ma injura, acum sa revenim la crima facuta de capac cum ziceai tu aici se da maximum gag, el a facut abuz, si pentru asta se pedepseste strict, citeste regulamentu inainte sa dai vina pe cineva care e drept, nu degeaba am facut reclamatia, si sa-ti aduca cineva la cunosinta ce s-a intimplat daca nu stii de ce te bagi? Logic ca sa-i tii apararea, daca nu stii si nu ai fost pe server de ce te bagi ca musca? Stiti doar sa criticati pe la spate si sa tineti cu altii care au incalcat regulamentu.
    Cine te critică pe la spate? Toată lumea îți spune în față totul. Nu se vede până la tine?
    Ți se explică cu frumosul să încetezi cu aceste apucături, însă nu poți înțelege de vorbă bună. Susții că respecți regulamentul, însă atunci când dai retry după ban sau gag, mai este respectat regulamentul? Ia-o logic.
    Nu te mai victimiza.

    SĂ VINĂ MARTORUL!

    Așteptați răspunsul ownerilor.

  6. Reclamatie capac-abuz

    #26
    Membru - Silver IV AlinaIngeras's Avatar
    Member since
    May 2020
    Location
    Chisinau
    Posts
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1)Daca scrii in reclamatie scrie la prezent nu la trecut. 2)Daca ti se pare ca l-am incalcat fa o reclamatie pe numele meu si atat. 3)Victima esti tu ca crezi ca esti drept/dreapta in cazul ce a facut admin-ul dat, pentru aceasta este regulament el la incalcat si nu recunoaste. 4)Va veni daca se va cere ca nu-i un fals ca voi care tine unu cu altu, dar e pe dreptate. 4)Cum ai zis tu asteptam raspunsul ownerilor.

  7. Reclamatie capac-abuz

    #27
    Membru junior Drocsb23's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Quote Originally Posted by AlinaIngeras You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    OMG esti atat de patetic ca minti in fata la toti dar "prietenii tai copii" logic ca iti vor tine apararea dar eu am zis ce am avut de zis + martor-ul la fel a fost pe server si a vazut tot cazul si tu mai ai glas? Mda copil de 14 ani... e si citeste o carte ca in carantina te strici cu jocuri online.

    --------------- Added after 5 minutes ---------------

    Interesant ce asa tare te stresezi parca ai zis "Peace" si acum tot scrii si scrii, asta da dovada ca am dreptate. Nu ma "roade" il vei ruga pe "Dumnezeu" . Ai incalcat regulamentu fii bun si recunoaste. Eu am recunoscut ca am injurat findca am fost amenintata si injurata la fel, dar repet din nou maximum gag dar nu ban!
    Trebuie să recunosc că ai nimerit cuvântul perfect, ,,patetic,, e ideal pentru a descrie toată situația creată de tine și la urma urmei pe tine, că doar faptele reflectă perfect posibilitățile intelectuale ale fiecăruia dintre noi.

    Îmi place cum încerci să îl faci pe Capac să recunoască că a greșit că poate-poate se va lăsa cu vreo sancțiune pentru el și să îți atingi scopul.
    Din păcate pentru tine mă îndoiesc că acest lucru îți va ieși din moment ce ești foarte ușor de citit de la o poștă iar intențiile tale sunt acelea de a fi toxic și de a provoca rău altora.

    Ești genul ăla de jucător toxic pe care nicio comunitate nu și-o dorește : nu înjuri și încalci regulamentul sau ai vreo criză de epilepsie pe server în care începi să umpli frigiderul cu carne tuturor fapt ce ți-ar aduce în consecință un ban bine meritat, ci ești genul ăla parșiv care încearcă să pară că e un jucător model ce respectă regulile, nu încalcă nicio regulă însă povestea ta e bine cunoscută deja și nu mai are rost să o repet, însă tu încerci prin acțiunile tale să strici atmosfera tuturor din motive știute doar de tine (dacă ar fi să ghicesc o faci doar din plictiseală și pentru că nu ai o viață socială foarte activă ceea ce te duce la a simți nevoia de a primi atenție însă din moment ce nu o poți dobândi prin calitățile pe care le ai ai zis că poate îți iasă așa, prin atragerea antipatiei unei comunități).

    Așadar eu unul zic să încetezi cu tâmpenia asta și să ne lași să ne jucăm. O poți face și tu atâta timp cât alegi să renuți la toxicitate și toată lumea e mulțumită, nimeni nu va avea ce să îți reproșeze.

  8. Reclamatie capac-abuz

    #28
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie


    Este interzis limbajul obscen, injuriile si jignirile la adresa jucatorilor si mai ales a adminilor de pe server [avertisment/gag/llama/kick/ban pe timp]
    nu știu cine te-a învățat, însă în regulament nu scrie că "sancțiunile" sunt luate pe rând. Adminul are libertatea să exprime pedeapsa conform situației, că eu sunt indulgent și vă tot iert zicându-vă: "limbajul", "atenție la exprimare", ș.a.m.d. e vina mea. În situația de față când tu ești conștient/ă de regulament și din contră ești o/un nesimțit/ă și bârfești lumea cu gândul că nu află nimeni, pot să spun că ai un caracter de cacao.
    Însă să nu crezi că fac favorisme, dacă data viitoare te simți jignită sau te jignește cineva te rog să atragi atenția unui admin arătând respect și explicând frumos. Dacă nu înțelege îmi spui mie și mă voi ocupa eu personal (dovezi incluse). Revenind la subiect, banul de 10 minute nu e nici cea mai bună soluție, dar nici cea mai scandaloasă.
    S-a exagerat această reclamație la un nivel de ură de ambele tabere, să nu mai spun că ai ascuns discuțiile referitoare la jucătorul D i a n a <.>, căci să nu uităm, tu ești victima aici...
    Sper că m-am făcut înțeles referitor la acest subiect și vă rog nu vă mai bazați că "aveți 3 vieți până la ban", asta e nesimțire și aduce banul ca primă acțiune.
    Concluzia: adminul nu primește nicio sancțiune deoarece a aplicat corect comanda.
    Last edited by dizdani; 22-05-2020 at 10:06 PM.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage