-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 17 of 17
  1. Reclamatie quinn

    #11
    Membru - Silver Elite netero's Avatar
    Member since
    Feb 2020
    Posts
    117
    Last username
    Giany
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Scooby. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    De ce as fi crispat cat timp am dreptu sa cer dovezi pentru gag-ul acordat? Se pare ca tu esti.
    Avand in vedere ca iti bati joc de playerii acestui server, iar rogvaiv inchide ochii, cred ca tu esti ala crispat pt ca ai fost sanctionat.

  2. Reclamatie quinn

    #12
    Membru - Silver Elite Scooby.'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    120
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by D i a n a <.> You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    M-ai injurat/jignit atat pe mine,cat si pe quinn..nu am dovezi,dar rogvaiv a fost pe server si a vazut..reclamatia ta e inutila.
    Aduceti dovezi, de ce sa se uite de fiecare data rogvaiv in logs pt treburile voastrE?
    Last edited by Scooby.; 06-07-2020 at 11:40 PM.
    Vorbesti prea subtil
    Lovesti fara stil
    Aprinzi un fitil
    Ma doare zambind
    As vrea sa ma abtin
    Dar nu pot sa tin la oameni care vor sa pierd!

  3. Reclamatie quinn

    #13
    Membru - Silver Elite netero's Avatar
    Member since
    Feb 2020
    Posts
    117
    Last username
    Giany
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ce penibil esti. Rog ownerii sa inchida aceasta reclamatie si sa nu mai fie asa permisivi cu toti prietenii lor. In special cei din clanul mod care injura cand vor ei, pe cine vor si pe cei ca scooby care se cred in putere sa jigneasca si sa isi bata joc de alti oameni.
    Like D i a n a <.> a dat Like acetui post

  4. Reclamatie quinn

    #14
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , cred că mai bine îi lași pe ei să discute, n-are sens să te bagi (știu că sunteți prieteni,dar poate argumenta și ea de ce a dat un gag), decât să spui pro sau contra (+argumentarea)
    2. Vă certați degeaba, sunt acestei reclamații fiindcă :-Știu că ea nu dă gag aiurea.
    -Știu că ai un limbaj mai colorat.
    -Era și un owner pe server, dacă ar fi greșit, iar fi atras atenția chiar @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!


    EDIT: Și Giany, sincer, dacă tot acuzi ownerul că face favorizări, adu te rog o dovadă. El a fost invizibil la faza asta, nu i-a scos nici gagul și nici nu făcut tam-tam că de ce i-a dat gag. Nu mai face acuzări fără nicio dovadă fiindcă el poate fi tras în jos din cauza ta.
    Last edited by Skidrowツ; 07-07-2020 at 12:50 AM.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.


  5. Reclamatie quinn

    #15
    Membru - Silver II bricheta.cfg's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Posts
    38
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Iar faceti reclamatii aiurea pentru un gag care dureaza 3-5 minute.

  6. Reclamatie quinn

    #16
    Membru - Silver I AKSD.RGL's Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Posts
    20
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    cand credeam ca situatia nu poate sa fie mai rea de atat am vazut reclamatia asta.. contra
    Like Skidrowツ a dat Like acetui post

  7. Reclamatie quinn

    #17
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,764
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Logurile au fost verificate și nu am găsit vreun moment în care să înjure. În schimb am întâlnit momente în care Scooby a jignit multiple persoane. Gagul este bine dat.
    Reclamație respinsă.

    Revenind la mica voastră ceartă, @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! nu cred că realizezi faptul că în momentul de față mă acuzi de favoritism. Lucru care în mod normal ar fi grav. Dar ca să mă acuzi fără să aduci pic de dovadă, e iarăși o problemă. Eu din câte știu nu erai pe server în momentul în care s-a petrecut acțiunea aceasta. Cum se face că știi mai multe decât mine, care eram pe server?

    Rog ownerii sa inchida aceasta reclamatie si sa nu mai fie asa permisivi cu toti prietenii lor. In special cei din clanul mod care injura cand vor ei
    Aici pot spune că ești ipocrit. Deoarece cât timp a fost rob ( prietenul tău ) admin, nu l-am sancționat cu toate că trebuia să o fac din prima. Eu am fost permisiv privind glumele voastre proaste la adresa și viața mea personală, cu toate că noi nu ne cunoaștem de fel. Așa că dacă ai tupeul să vi la mine și să sari la gâtul meu, că eu aș fi permisiv cu așa zișii "prieteni" ai mei, e clar că ai o problemă. Scooby e un fost admin, dacă te întrebi de ce vorbeam cu el. Nu un prieten. Și privind problema ta cu clanul MOD, ți se pare că îi chem eu cumva pe server să înjure? Sau ți se pare cumva că le permit eu să înjure?
    Dacă da, te rog să vi cu dovezi în care aș fi făcut eu astfel de favoritisme. Dacă nu ai nici un fel de dovadă, și ai venit pe forum doar ca să bați din gură, pot spune că vei primi un warn atât pentru off-topic, cât și pentru că mă acuzi pentru ceva ce n-am făcut. Acuzația ta fiind gravă. Așa că nu te juca cu vorbele.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods

    Like netero, Skidrowツ a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage