KGB Hosting Freak WebHosting
-- Closed Thread
Results 1 to 9 of 9
  1. Reclamație colectivă admini care dorm și playeri care fac ce-i doare capu'

Reclamație colectivă admini care dorm și playeri care fac ce-i doare capu'

Nick-ul tau: rob zeu (prieten foarte bun cu Rogvaiv, recomand băiat 10/10)
    Varsta: 19
    Nick-ul admin-ului/player-ului: BlackMatte cu putere de exemplu, că nu e singurul care stă și doarme și pe server e haos + playerul eve care dă retry la tero n ultimu minut
    IP: vă descurcați, sunteți băieți mari
    Ora si Data / harta: 29.07 ~17:25 3sixty
    Motiv: vedeți la nick
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: v-ați plns att că v-am stricat eu serverul, că am luat tot n rs, că vai ce rău sunt și ct rău v-am făcut. N-am jucat 2 luni și sunteți la același nivel de stagnare, de nepăsare șamd. Nu mai dați vina pe alții pentru eșecurile voastre personale
    Rogvaiv, ți-aș face și ție o reclamație că ești preafrustrat și că nu poți trăi fără să mă aduci n discuții foarte des, dar se vede unde au dus problemele tale legate de cum ți-am distrus eu, exclusiv, serverul, așa că mai bine te las să te descurci. Te pup!
    Like mugurhaiduc a dat Like acetui post

2. Reclamație colectivă admini care dorm și playeri care fac ce-i doare capu'

Membru - Silver IV Black Matte's Avatar
    Mentioned
    5 Post(s)
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

Adica dorm? Trebuie sa-ti dau tie explicatii cand ies afara din casa si stau spec sau cum ca n-am inteles,cand sunt la pc nu cred ca a facut cineva ceva fara sa fie sanctionat,daca nu esti de acord te invit sa vii cu niste dovezi concrete.

3. Reclamație colectivă admini care dorm și playeri care fac ce-i doare capu'

Quote Originally Posted by Black Matte You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Adica dorm? Trebuie sa-ti dau tie explicatii cand ies afara din casa si stau spec sau cum ca n-am inteles,cand sunt la pc nu cred ca a facut cineva ceva fara sa fie sanctionat,daca nu esti de acord te invit sa vii cu niste dovezi concrete.
    Dovadă concretă a faptului că s-a jucat 3sixty de 2 ori cte 25 de minute și tu ai stat afk tot timpul ăsta și probabil și nainte?
    N-am nimic cu tine personal, și știi și tu asta, mă deranjează strict situația și ignoranța asta din partea ownerilor care acum o lună două stăteau și mă brfeau pe [email protected] că vai ce le-am distrus eu serverul, care e distrus și mort n cada de dinainte să exist eu.

4. Reclamație colectivă admini care dorm și playeri care fac ce-i doare capu'

Mentioned
    5 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Pot sa stau afk si 5 ore nu vad care-i problema,toata lumea stie ca nu o fac pentru ore

5. Reclamație colectivă admini care dorm și playeri care fac ce-i doare capu'

Quote Originally Posted by Black Matte You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Pot sa stau afk si 5 ore nu vad care-i problema,toata lumea stie ca nu o fac pentru ore
    Toată lumea nsemnnd colegii tăi admini și ownerii, n niciun caz un player nou care intră, scrie who, vede adminu on, iar pe server stă lumea și dă retry, se njură ntre ei șamd
    Vă faceți reclama proastă vouă nșivă

6. Reclamație colectivă admini care dorm și playeri care fac ce-i doare capu'

Membru - Silver I Desire's Avatar
    Mentioned
    1 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Contra, au mai fost făcute reclamații de genul ăsta, explicația e următoarea: fiecare persoană are dreptul să stea afk 5-10 minute, poate are o treabă de făcut, poate are nevoie la baie etc.
    Privind problema cu reclama, reputația proastă se creează din cauza jucătorilor ca voi, jucători care dați cu hate oriunde și oricnd pentru orice problemă minoră.

7. Reclamație colectivă admini care dorm și playeri care fac ce-i doare capu'

Mentioned
    5 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Pe mine nici macar nu ma arata la who,ce zici de asta?

8. Reclamație colectivă admini care dorm și playeri care fac ce-i doare capu'

Quote Originally Posted by Desire You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Contra, au mai fost făcute reclamații de genul ăsta, explicația e următoarea: fiecare persoană are dreptul să stea afk 5-10 minute, poate are o treabă de făcut, poate are nevoie la baie etc.
    Privind problema cu reclama, reputația proastă se creează din cauza jucătorilor ca voi, jucători care dați cu hate oriunde și oricnd pentru orice problemă minoră.
    și din faptul că s-a jucat de 2 ori 3sixty 25 de minute (25x2=50), ție ți rezultă că a stat afk 5-10 minute, nu?
    quick mafs

9. Reclamație colectivă admini care dorm și playeri care fac ce-i doare capu'

Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Mentioned
    24 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Rogvaiv, ți-aș face și ție o reclamație că ești preafrustrat și că nu poți trăi fără să mă aduci n discuții foarte des, dar se vede unde au dus problemele tale legate de cum ți-am distrus eu, exclusiv, serverul, așa că mai bine te las să te descurci. Te pup!
    mă deranjează strict situația și ignoranța asta din partea ownerilor care acum o lună două stăteau și mă brfeau pe [email protected] că vai ce le-am distrus eu serverul, care e distrus și mort n cada de dinainte să exist eu.
    Nu știu ce ai fumat dar credeam că poți fi mai creativ de att.
    Nu știu cum se face că eu sunt cel frustrat cnd tu faci reclamație pentru că un om e afk. Totodată nu știu cum ai constatat tu că stă afk pentru ore, cnd el oricum are deja peste 300. Lucru care nseamnă că ar fi putut să facă cerere pentru up de mult, dar nu a făcut.

ntrebarea mea e următoarea. Te-ai chinuit cumva să l contactezi după ce a revenit și să-i spui că cineva a ieșit de la tero ct timp a fost el plecat? Sau te apuci să faci reclamații ca bezmeticul pentru că omul nu a putut sta la calculator. Dacă varianta a doua este cea corectă, atunci tu ești cel frustrat.

Reclamația este penibilă. Iar de eve (jucătorul care a ieșit de la tero) am să mă ocup eu.

Rogvaiv, ți-aș face și ție o reclamație că ești preafrustrat
    Aștept reclamația pentru că sunt frustrat. Mulțumesc și apreciez.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

• Clan: MOD#>>

Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods

Like Skidrowツ, Black Matte a dat Like acetui post