-- Closed Thread
Results 1 to 7 of 7
  1. reclamatie la admin

    #1
    Membru - Silver II Bahoi's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    34
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    reclamatie la admin

    Nick-ul tau: Bahoi
    Varsta: 17
    Nick-ul admin-ului/player-ului: D i a n a <.>
    IP: nu l stiu
    Ora si Data / harta: deathrun_rizzy_x pe la ora 19
    Motiv: ban pe nedrept cred
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: pai iesise un nab de la tero si s a resetat timpul. eu trebuia sa ies da am vrt sa mai stau o runda sa joc da am vzt ca m a pus tero si am iesit ca am zis ca tot s a resetat timpu. eu stiam ca dacă iese unu si se reseteaza prmeste ala ban nu io acu poate gresesc

  2. reclamatie la admin

    #2
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Dacă vrei să ieși, poți cere frumos un slay. Īți oferim cu drag. Plus, īmi place cāt de sigur pe tine ești: "ban pe nedrept cred".
    iar dacă vezi, respectivul a ieșit din cauza internetului "overflow"


    EDIT: Nu mai faceți reclamații dacă nici nu știți sigur pentru ce faceți, pierdeți timpul.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă īmbrac īn nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.

    Like D i a n a <.> a dat Like acetui post
    Dislike dizdani a dat Dislike acetui post

  3. reclamatie la admin

    #3
    The Princess aqx's Avatar
    Member since
    Feb 2016
    Location
    Bucureşti
    Posts
    708
    Last username
    quinn
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 3 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Hai să lăsăm aceste aroganțe și această ură față de alții.
    Să o luăm logic. Iese unul de la tero din X motiv, se resetează timpul. Foarte foarte foarte... Foarte rar se īntāmplă să nu se reseteze. Foarte rar.
    Dacă a ieșit că așa a vrut el, ban. Dacă iese īncă unul după el, nu are rost banul. Timpul se resetează oricum. Este ca și pe rizzy cānd jumătate de sv ia overflow.
    Dar normal că nu vedem treaba asta.

    Pro.


    Fiți imparțiali.

  4. reclamatie la admin

    #4
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by quinn You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Hai să lăsăm aceste aroganțe și această ură față de alții.
    Să o luăm logic. Iese unul de la tero din X motiv, se resetează timpul. Foarte foarte foarte... Foarte rar se īntāmplă să nu se reseteze. Foarte rar.
    Dacă a ieșit că așa a vrut el, ban. Dacă iese īncă unul după el, nu are rost banul. Timpul se resetează oricum. Este ca și pe rizzy cānd jumătate de sv ia overflow.
    Dar normal că nu vedem treaba asta.

    Pro.


    Fiți imparțiali.
    Eu din cāte știu, la overflowed nu se dă reset la time și repet și știi și tu asta, se cere slay dacă e nevoie să ieși, īnțeleg că e prietenul tău și īi iei apărarea, dar a greșit oricum. banul a fost meritat.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă īmbrac īn nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.


  5. reclamatie la admin

    #5
    The Princess aqx's Avatar
    Member since
    Feb 2016
    Location
    Bucureşti
    Posts
    708
    Last username
    quinn
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 3 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Skidrowツ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Eu din cāte știu, la overflowed nu se dă reset la time și repet și știi și tu asta, se cere slay dacă e nevoie să ieși, īnțeleg că e prietenul tău și īi iei apărarea, dar a greșit oricum. banul a fost meritat.
    Rād. Stai pe sv să observi singur că se resetează.

  6. reclamatie la admin

    #6
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by quinn You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Rād. Stai pe sv să observi singur că se resetează.
    rāzi, dacă consideri că este greșit, propune să se schimbe regula. īn regulament nu scrie să se facă excepții la acest caz, īn regulament scrie că se oferă ban dacă iese de la tero "dropped", așa se poate da retry și tu să nu īi dai ban, ia-o logic. Eu mi-am spus părerea și ce aveam de spus, e un ban de 60 de minute și o reclamație inutilă.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă īmbrac īn nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.


  7. reclamatie la admin

    #7
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,764
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Din poză reiese faptul că singurul care a ieșit intenționat ești tu. Īntr-adevăr, timpul de pe server era deja resetat. Dar ce s-ar īntāmpla dacă toți jucătorii ar face așa, zicānd că "eh, oricum s-a resetat, pot sa ies liniștit" ? Păi simplu, timerul ar sta īn loc. Pe deoparte este și vina ta, pentru că după cum spune și skid, puteai cere un slay.
    Totuși, @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ai un avertisment. Fii și tu mai indulgentă īn situații de genul, rolul unui admin nu e să dea cāt mai multe banuri īntr-o zi. La următoarea abatere vei primi downgrade.
    Banul deja a expirat.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods

    Like AlinaIngeras a dat Like acetui post
    Dislike ~TraNda~, Skidrowツ a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage