-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: WallABieSs

  1. WallABieSs

    #1
    Membru - Silver IV AlinaIngeras's Avatar
    Member since
    May 2020
    Location
    Chisinau
    Posts
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    WallABieSs

    NICK: Alina
    IP: 89.149.85.151 al meu "statistic"
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: WallABieSs
    MOTIVUL: ban 1440 minute gen "limbaj" verificam logurile va rog =D si + abuz stfu,llama+ameninta, se duce server-ul pe apa cand sta el "spec de ceva de timp" si codatii in fata lui se joc si golesc server-ul.
    DOVADA: 1)You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! 2)You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! 3)You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

  2. WallABieSs

    #2
    Membru - Silver II b[k]s's Avatar
    Member since
    Jul 2020
    Posts
    45
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Are dreptate.Am fost pe server cand sa intamplat toate nebuniile astea.

  3. WallABieSs

    #3
    Membru - Silver IV AlinaIngeras's Avatar
    Member since
    May 2020
    Location
    Chisinau
    Posts
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Deci chiar daca am injurat nu-mi pare rau findca nu m-am putut sa ma abtin statea de ceva timp "spec" si nu e prima data, codatii goleau server-ul, recunosc ma luat valu ala mare da i-am zis si mi s-a usurat =D, dar nu avea nici un drept sa-mi dea asa gen de ban pe atata timp asta e 1) 2)sa ma ameninte si 3)sa abuzeze in asa hal, i-am zis ce am avut de zis, in loguri se va vedea clar.

  4. WallABieSs

    #4
    VIP iRBWAllABieSs's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Posts
    343
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu-mi place sa-mi spal rufele-n public, insa la cate mizerii ai slobozit pe gaura gurii la adresa mea, tu nu mai ai ce cauta pe acest server cat timp voi mai fi admin aici. O sa rezolv aceasta problema cu un owner. Intre timp, iti sugerez sa-ti cauti alt server. Mai ai si nesimtirea sa-mi faci reclamatie...
    The Sun's Gone Dim And The Sky's Turned Black!
    Like aqx a dat Like acetui post

  5. WallABieSs

    #5
    Membru - Silver IV AlinaIngeras's Avatar
    Member since
    May 2020
    Location
    Chisinau
    Posts
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1)Nu stiu cine te crezi, dar regulamentu e pentru toti, si toti il va respecta atata timp cat sunt eu aici, ai inteles?
    2)Logurile se vor citi destul de bine, nu-ti fa griji.
    3)Mizerie cred ca aici esti tu, dar asta pentru tine e usor spus.
    4)Nu ai cum sa le speli ca si asa se vede ca esti "murdar" .
    5)Sper sa fie luata masura data cu "manageru" asta de doi bani care il vad odata intr-o saptamana pe server daca nu mai mult.

  6. WallABieSs

    #6
    VIP iRBWAllABieSs's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Posts
    343
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Continui sa recidivezi si aici pe forum, avand acelasi comportament abject.
    Iti repet pentru ultima data, imi asum toata responsabilitatea referitor la decizia pe care am luat-o.
    N-ai respectat durata banului primit, ci ai continuat sa intri pe server cerandu-mi explicatii, drept urmare am aplicat comenzile recurente.
    Dovezi exista si o sa le prezint intr-o discutie privata cu un owner, insa toate sunt in defavoarea ta, nu a fost ceva reversibil, intelegi?
    Pentru toate abominatiile facute la adresa mea, urmeaza-mi sfatul si orienteaza-te catre alt server.
    E si ultima mea postare aici.
    The Sun's Gone Dim And The Sky's Turned Black!
    Like aqx a dat Like acetui post

  7. WallABieSs

    #7
    Membru - Silver Elite Master daniel_San's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    431
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Alina, iei jocul asta mult prea in serios

    L.E: Adica e un joc, ideea e sa te relaxezi si sa lasi si pe altii sa se relaxeze.
    Last edited by daniel_San; 11-08-2020 at 06:43 PM.
    Imaginatia este singura noastra limita!

  8. WallABieSs

    #8
    Membru - Silver IV AlinaIngeras's Avatar
    Member since
    May 2020
    Location
    Chisinau
    Posts
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1)Cat de "porc" trebuie sa fii ca sa te gandesti la ceea ce sa-mi scrii si sa revii cu un "mesaj" cand nu-s eu online ca sa te creada lumea.
    2)Atata timp cat este regulamentu si dreptatea e pe partea mea eu voi scrie si nu ma voi opri si nu-mi pasa pe cine ai tu acolo "cunoscut" ca nu esti cu stea in frunte.
    3)Cu asa "persoana" ca tine nu am cum sa vb "normal" care "singur" incalca regulamentu si imi da ban pe "1440" +abuz de comenzi si tu mie imi zici de durata banului?
    4)Poti sa vii cu de dovada vrei ca in loguri se vede clar ceea ce am zis, nici gag nu ai dat, direct ban 1440minute.
    5)Nu stii deja ce sa-mi mai zici si deja taci.
    6)Hei "coboarate pe pamant" nu te crede cineva "important" ca sa-mi zici ca nu voi juca pe server-ul dat.

    --------------- Added after 11 minutes ---------------

    Quote Originally Posted by daniel_San You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Alina, iei jocul asta mult prea in serios
    1)Daniele adica cand merg dupa regulament atunci imi zici ca iau jocu in serios?
    2)Si cand incalc si am dat un "ban pemanent pentru aim" deodata strigati regulament?
    3)Bine eu nu am nimic dar asta e prea de tot se crede nu stiu cine e, a incalcat regulamentu fii bun si recunoaste asa cum si eu, nu sa-mi zica de limbaj sau ceva de genu, ca pentru asta se santioneaza cu gag si ban pe timp 10-15 minute.
    Last edited by AlinaIngeras; 11-08-2020 at 06:03 PM.

  9. WallABieSs

    #9
    Membru - Silver IV AlinaIngeras's Avatar
    Member since
    May 2020
    Location
    Chisinau
    Posts
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by daniel_San You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Alina, iei jocul asta mult prea in serios

    L.E: Adica e un joc, ideea e sa te relaxezi si sa lasi si pe altii sa se relaxeze.
    Daniel inteleg ca esti "prieten" cu el dar nu-mi pasa, nu am nimic impotriva dar a incalcat regulamentu, sa fi fost altcineva nu aveai sa-ti bati asa capul cum de el, fii serios la fiecare mesaj al tau crede-ma ca voi avea ce raspunde.

  10. WallABieSs

    #10
    Moderator -=Christian=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2016
    Location
    1.00.00.1
    Posts
    8,812
    Last username
    Cristi <3 ^Cristi^ ★ wGods | ~Cristi~ ★ « Spike « « Cristi »
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Lasa-mi te rog in privat dovezile si explica-mi ce s-a intamplat.
    „Nu există decât înainte sau sus”

    ******************************************



    ******************************************

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage