+ Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7
  1. Propuneri Hartă WarGods

    #1
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,764
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propuneri Hartă WarGods

    Īn cazul īn care n-ați prins ideea din titlu, @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! a īnceput un proiect pentru serverul de deathrun.


    Dorește să facă o hartă de deathrun special pentru serverul și comunitatea WarGods.
    Aș fi recunoscător dacă ați lăsa īn acest topic sugestii pentru hartă privind preferințele voastre.
    Sugestiile voastre pot avea un orizont larg: Idei de niveluri / Idei de capcane / Design / Culori etc.
    Preferabil ar fi să veniți cu idei cāt mai originale.

    Țin să vă anunț că oricine contribuie cu idei pentru hartă, sau ajută la crearea sau testarea ei va avea numele afișat la finalul hărții.
    Urmează să postez cāteva poze cu harta īn stagiul īn care e acum. Harta nu este finalizată, și orice lucru poate fi modificat. Las aceste poze ca să vă faceți o idee, și să vă dați cu părerea.
    Orice critică constructivă este bine primită.










    Discordul creatorului: 1337#1577
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods

    Thanks XapiX, bLLue a dat Thanks acetui post
    Like XapiX, EcL|DA, Black Matte, bLLue, Capac, B14D3 a dat Like acetui post

  2. Propuneri Hartă WarGods

    #2
    Membru - Silver IV Black Matte's Avatar
    Member since
    Oct 2019
    Location
    Oradea
    Posts
    97
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Salut ! As propune implementarea kz-ului ( sa fie ceva gen ca pe bhopz v2,sa fie mai aproape alea de urci pe ele una de cealalta pentru a putea urca rapid ) si as fi contra surf-ului deoarece multi ne blocam in el si nu din cauza fps-ului,eu unul am tot incercat sa scap de problema asta si n-am reusit. O sa mai revin si cu alte idei,bafta !

    Like victoras a dat Like acetui post

  3. Propuneri Hartă WarGods

    #3
    Membru - Silver Elite Master XapiX's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Posts
    323
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    As propune ceva culori, ceva galben, sa fie in genul bhopz v2 doar ca galben. Poate si mai complicata ca aia XD
    Momentan nu mai am idei, cand imi mai vin idei o sa revin. Succes in crearea hartii!

  4. Propuneri Hartă WarGods

    #4
    Membru - Silver I victoras's Avatar
    Member since
    Jul 2020
    Location
    Oravita, Caras-Severin, Romania
    Posts
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propun adaugarea unui labirint [nu unul sofisticat, unul simplut] sau o parte cum e pe unele harti, de exemplu pe deathrun_green_h, cum treci peste linia aia verde, pe entitatile acelea invizibile.
    Dislike Black Matte a dat Dislike acetui post

  5. Propuneri Hartă WarGods

    #5
    Membru junior AnDReW2184's Avatar
    Member since
    Aug 2020
    Location
    In intuneric
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Registered 1
    As propune autotrape random mai ales la surf deoarece nu prea se asteapta , si as mai propune ca la fiecare nivel sa se schimbe culoarea nivelului referindu ma la design

  6. Propuneri Hartă WarGods

    #6
    Manager Server:
    Zombie.WarGods.ro
    lAsuStarl's Avatar
    Member since
    May 2015
    Location
    0.0.0.0
    Posts
    588
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cum a spus si black matte, referitor la partea de surf, se creaza problemele de blocare atunci cand esti cu setarea de developer pe valoarea 1, cel putin asa mi se intampla mie, asta ar fi pe partea de bug-uri. Ca idee ar fi ok din perspectiva mea sa fie in zona de mid-range, respectiv nici prea grea dar nici prea usoara, pentru ca jucatorii sa doreasca sa joace intr-un numar cat mai mare, nu sa fie prea grea si dupa incep sa iasa pe rand ca nu le place mapa, ca nu o pot termina. Ca o posibila idee, ar fi interesant daca s-ar putea face un mix, intre partea de dezvoltare a mapei cu amxx-ul in special pentru viitoare evenimente, consider ca ar iesi ceva interesant. O ultima observatie, mapa sa fie mai luminoasa, sa nu fie prea intunecata sa nu vezi clar pe unde trebuie sa te duci.
    Zombie Escape


  7. Propuneri Hartă WarGods

    #7
    Membru junior died1337's Avatar
    Member since
    Jan 2020
    Posts
    5
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Days Registered 1

    Cool

    Quote Originally Posted by Black Matte You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Salut ! As propune implementarea kz-ului ( sa fie ceva gen ca pe bhopz v2,sa fie mai aproape alea de urci pe ele una de cealalta pentru a putea urca rapid ) si as fi contra surf-ului deoarece multi ne blocam in el si nu din cauza fps-ului,eu unul am tot incercat sa scap de problema asta si n-am reusit. O sa mai revin si cu alte idei,bafta !
    Cu siguranta va fi kz la nivelul 2 sau 3! (pentru surf, pune-ti bind pentru fps 99 si pentru fps 999 sau cu cat joci tu de fel)

    Quote Originally Posted by victoras You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Propun adaugarea unui labirint [nu unul sofisticat, unul simplut] sau o parte cum e pe unele harti, de exemplu pe deathrun_green_h, cum treci peste linia aia verde, pe entitatile acelea invizibile.
    Ultima parte suna foarte bine (ca pe green_h) si cu siguranta va fi asa ceva pe harta! Mersi!

    Quote Originally Posted by AnDReW2184 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    As propune autotrape random mai ales la surf deoarece nu prea se asteapta , si as mai propune ca la fiecare nivel sa se schimbe culoarea nivelului referindu ma la design
    La curba unde sunt 4 surfuri cred ca voi face unul din ele sa fie automat!
    Dupa cum mi-a propus rogVAIV, urmatoarele levele vor fi la fel (mai mult sau mai putin) dar accent color-ul va fi portocaliu, respectiv rosu si tot asa, urmand spectrul de culori

    Quote Originally Posted by lAsuStarl You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cum a spus si black matte, referitor la partea de surf, se creaza problemele de blocare atunci cand esti cu setarea de developer pe valoarea 1, cel putin asa mi se intampla mie, asta ar fi pe partea de bug-uri. Ca idee ar fi ok din perspectiva mea sa fie in zona de mid-range, respectiv nici prea grea dar nici prea usoara, pentru ca jucatorii sa doreasca sa joace intr-un numar cat mai mare, nu sa fie prea grea si dupa incep sa iasa pe rand ca nu le place mapa, ca nu o pot termina. Ca o posibila idee, ar fi interesant daca s-ar putea face un mix, intre partea de dezvoltare a mapei cu amxx-ul in special pentru viitoare evenimente, consider ca ar iesi ceva interesant. O ultima observatie, mapa sa fie mai luminoasa, sa nu fie prea intunecata sa nu vezi clar pe unde trebuie sa te duci.
    Exceptand surf-ul de la inceput (pe care eu nici nu il ating) sunt 4 surf-uri scurte.. ca pe _heaven_v2.. nu cred ca vor mai fi alte surf-uri.. (eu joc cu bind pentru fps 99 de 10 ani.. nu e greu)
    "Mix-ul" de care spui suna bine insa nu stiu exact in ce maniera s-ar putea intampla asta.. astept detalii.
    Harta este destul de intunecata (ca textura, in rest e maxim de luminos: playerii se vad perfect.), de asta folosesc accent color-ul.. pot da replace texturii dark dupa ce o fac mai deschisa.. e o chestie de secunde.. sa vedem ce parere aveti cand veti fi pe ea

    Mersi pentru sugestii!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage