-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20
  1. Reclamatie Black Matte

    #11
    Membru junior MrSquerill's Avatar
    Member since
    Sep 2020
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Pai sa-ti zic sincer eu ma cam injur cu toata lumea si imi accept pedeapsa apoi mosule, dar asta e singura oara cand fac reclamatie cuiva deoarece chiar consider ca a gresit ca nu-ti faceam reclamatie de nebun, ti se pare ca celorlalti le-am facut? Nu pt ca stiam ca au actionat bine, de pare ca nu stiu cum sunt, dar de data asta chiar m-ai enervat ca nu dai tu ban asa cui ti se scoala tie **** si cand vrei tu. Si cu Chan chiar asa am zis vr sa te mint ca m-ai amuzat ca de parca nu ma stiti toti de pe server si voi imi cereti wcd mereu.

  2. Reclamatie Black Matte

    #12
    Membru - Silver Elite Capac's Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Posts
    101
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Erai cu alt nume,de unde sa stie ca esti tu? ti ai schimbat numele inapoi abia dupa ce ti a cerut scanul,si chiar daca stia,nu are importanta

  3. Reclamatie Black Matte

    #13
    Membru - Silver IV Black Matte's Avatar
    Member since
    Oct 2019
    Location
    Oradea
    Posts
    97
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Exact capac. Mi-ai făcut reclamație din pricina circumstanțelor,celorlalți nu le-ai făcut pentru că nu erau atât de multe de detalii și nu aveai cum sa te “afirmi”. Dacă te știm toți de pe server joaca cu același nume,nu venii la playeri sa faci mișto de ei pentru ca tu ești Squerill și crezi ca îți permiți.

    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

  4. Reclamatie Black Matte

    #14
    Membru junior MrSquerill's Avatar
    Member since
    Sep 2020
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Quote Originally Posted by Black Matte You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Exact capac. Mi-ai făcut reclamație din pricina circumstanțelor,celorlalți nu le-ai făcut pentru că nu erau atât de multe de detalii și nu aveai cum sa te “afirmi”. Dacă te știm toți de pe server joaca cu același nume,nu venii la playeri sa faci mișto de ei pentru ca tu ești Squerill și crezi ca îți permiți.
    Se vede ca n-ai inteles absolut nimic din ce s-a discutat pana acum, ce-i drept nici nu am asteptari prea mari de la tine ca nici nu pari prea copt la minte, nu mai are rost sa-mi bat capul, astept raspunsul adminilor.

  5. Reclamatie Black Matte

    #15
    Membru - Silver IV Black Matte's Avatar
    Member since
    Oct 2019
    Location
    Oradea
    Posts
    97
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu știu care din noi nu a înțeles băiete


  6. Reclamatie Black Matte

    #16
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    voi lămuri câteva chestii înainte.
    • adminul are permisiunea de a cere oricărui jucător un raport wcd în orice moment al jocului
    • adminul în momentul în care a impus condiția/ile pentru o scanare (wcd) este obligat să o/le respecte (timp de scan, metodă de trimitere a linkul-ui *dacă este cazul* etc.)

    adminul în cauză (Black Matte ) nu a respectat condiția impusă și nu a dat dovadă de profesionalism, fapt ce l-a făcut să acționeze fără a se gândi și a doua oară, astfel a banat jucătorul (Skkr/Squerill) fără a-i acorda suficient timp pentru scanare.

    Avertisment.

    B.M., te cunosc, ești admin bun și ai fost mereu primul pe care m-am putut baza în a ajuta jucătorii noi pe server, însă acum te-ai lăsat dus de val. Ce trebuia tu să faci era doar să aștepți cele x minute acordate și nu 'să te cobori la nivelul său'. Da, aveai tot dreptul să îi aplici comanda de ban dacă ieșea de pe server, dar nu a fost cazul de data asta. Odată informat jucătorul cu instrucțiunile pentru a crea un raport, trebuia să te relaxezi și să îi acorzi timpul necesar pentru scan. Nu erai scutit însă de atribuțiile tale de admin, adică dacă înjura, primea gag. Linkul se trimite de obicei cu 'say_team @linkscan', deci nu l-ar fi afectat.


    ps: aceasta este o reclamație adresată lui Black Matte, nicidecum lui Squerill, iar faptul că el(Squerill) este cum este pe server nu schimbă cu nicio culoare ce a făcut adminul și cum a procedat de față.

    Code:
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Last edited by dizdani; 03-09-2020 at 07:30 PM.
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal


    Like mugurhaiduc, Capac, Black Matte a dat Like acetui post

  7. Reclamatie Black Matte

    #17
    Membru - Silver IV Black Matte's Avatar
    Member since
    Oct 2019
    Location
    Oradea
    Posts
    97
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Un player nou nu face ce a făcut el(a luat playeri la mișto),îți dai seama când un player e nou,sa fim serioși. I-am ajutat pe toți cu drag. Într-adevăr a zis de wcd dar eu deja eram in consola in acel moment se pare. El zicea ca a vorbit cu nu știu ce admin când a zis “dă-mi ban,te provoc” dar in schimb el vorbea cu un player oarecare,și nu prea cred ca nu știa ca el de fapt nu e admin. Nu cred ca degeaba are toată lumea ce are cu el,aici nu vreau sa generalizez ci zic doar de cazurile care îmi sunt cunoscute mie,tu personal Chan cum ai reacționa dacă ar intra un oarecare sa facă mișto de playeri care joaca de mult aici? Aștept un răspuns sincer,și nu-mi spune ca îl atenționez și nu știu ce pentru ca știm amândoi ca nu o sa se oprească. Iar el dacă are ceva cu anumiți playeri sa și-o rezolve in privat,nu sa vina pe server cu alt nume să facă bășcălie 10 mape la rând. Accept sancționarea nu e nici un fel de problema,dar eu personal nu consider ca am greșit cu nimic doar cu faptul ca nu am apucat sa văd ce a scris la final,la fel proceda oricine,când un jucător deja întrecere unele limite vrei să-l sancționezi cât mai repede,cum a fost și in cazul meu. Tot respectul va salut pe toți!


  8. Reclamatie Black Matte

    #18
    Membru junior MrSquerill's Avatar
    Member since
    Sep 2020
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Quote Originally Posted by Black Matte You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Un player nou nu face ce a făcut el(a luat playeri la mișto),îți dai seama când un player e nou,sa fim serioși. I-am ajutat pe toți cu drag. Într-adevăr a zis de wcd dar eu deja eram in consola in acel moment se pare. El zicea ca a vorbit cu nu știu ce admin când a zis “dă-mi ban,te provoc” dar in schimb el vorbea cu un player oarecare,și nu prea cred ca nu știa ca el de fapt nu e admin. Nu cred ca degeaba are toată lumea ce are cu el,aici nu vreau sa generalizez ci zic doar de cazurile care îmi sunt cunoscute mie,tu personal Chan cum ai reacționa dacă ar intra un oarecare sa facă mișto de playeri care joaca de mult aici? Aștept un răspuns sincer,și nu-mi spune ca îl atenționez și nu știu ce pentru ca știm amândoi ca nu o sa se oprească. Iar el dacă are ceva cu anumiți playeri sa și-o rezolve in privat,nu sa vina pe server cu alt nume să facă bășcălie 10 mape la rând. Accept sancționarea nu e nici un fel de problema,dar eu personal nu consider ca am greșit cu nimic doar cu faptul ca nu am apucat sa văd ce a scris la final,la fel proceda oricine,când un jucător deja întrecere unele limite vrei să-l sancționezi cât mai repede,cum a fost și in cazul meu. Tot respectul va salut pe toți!
    N-ai inteles, eu am fost luat la misto si aveati o atitudine de superioritate cand eram cu numele ala si efectiv eram un personaj, eram un incepator, un copil analfabet care incerca sa joace si toti de pe server mai ales capac si skn/skz sau cum il cheama au inceput sa faca misto si evident ca dupa aceea am schimbat personajul pe acelasi nume si am inceput eu sa-i iau la misto cand am vazut ca joaca mai prost decat mine, iar apoi ai intervenit tu. Iti garantez eu ca sunt mult mai vechi pe comunitatea de deathrun decat credeti voi, mai ales pe serverul asta. In niciun caz sa-mi spui tu mie ca vai am luat la misto jucatori cu vechime pe server. Eu nu ma cred superior, sunt cum sunt, stiu cum sunt, pe mine nu ma intereseaza cine nu ma suporta atata timp cat stiu ce-am facut si ce fac sa nu ma suporte lumea, sunt impacat cu ideea. Altii ma suporta, altii nu, nu am cum sa le fac pe plac tuturor. Cum ma vezi tu mereu ca injur pe server si ma enervez, crede-ma ca la fel sunt si in realitate, vulcanic...si totusi imi accept sanctiunile pe server. Daca erai baiat te intrebai de ce fac ceea ce fac, nu incercai sa te razbuni tu pe mine, cu asta dai tu dovada de neprofesionalism si copilarism oricat de baietas ai incerca tu sa te dai in fata mea. Daca eram in locul vostru nici nu m-as fi bagat in seama, vorba lui Chan, nu "ma coboram" la nivelul meu, respectiv al personajului meu si nu-mi raspundeai.

  9. Reclamatie Black Matte

    #19
    Membru - Silver IV Black Matte's Avatar
    Member since
    Oct 2019
    Location
    Oradea
    Posts
    97
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nici vorba,eu am văzut ce am văzut prea bine. Tu te luai de toată lumea fără sa îți zică nimeni absolut nimic,nu am nevoie sa ma dau băiețaș in fata ta și a nimănui Cât timp suntem într-un joc,mi-am făcut și o să-mi fac datoria de admin cum cred eu ca e mai bine. Sunt sancționat? Nu e absolut nici-o problema,măcar sunt cu gândul împăcat ca am făcut ce am crezut de cuviință și nu altceva. Zic sa o încheiem aici ca nu ne mai avem rostul,ai avut dreptate am greșit,te felicit și salut!


  10. Reclamatie Black Matte

    #20
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Black Matte You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    tu personal Chan cum ai reacționa dacă ar intra un oarecare sa facă mișto de playeri care joaca de mult aici? Aștept un răspuns sincer
    cum aș reacționa? )gag, llama, stfu, ban, shock) Tu din cauză că el e cum e l-ai pus la wcd, pentru motiv de ban? Pe ban trebuia să scrie alt motiv nu, nowcd și timpul trebuia să fie diferit dacă asta era problema (că el face pe x într-un fel sau altul etc.) . Asta este de fapt a doua problemă. Te rog analizează situația mai bine și gândește-te ce și de ce am zis tot ce am zis în ambele răspunsuri.


    repet, asta nu este o reclamație adresată jucătorului Squerill, nu ajută că aduceți argumente ce nu au nicio legătură cu reclamația de față.
    Last edited by dizdani; 03-09-2020 at 08:34 PM.
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal


    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage