-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 20
  1. Reclamatie Black Matte

    #1
    Membru junior MrSquerill's Avatar
    Member since
    Sep 2020
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1

    Reclamatie Black Matte

    Nick-ul tau: Squerill
    Varsta: 19
    Nick-ul admin-ului/player-ului: Black Matte
    IP: De unde sa-l stiu eu...
    Ora si Data / harta: 3 septembrie 2020 16:10:53 PM
    Motiv: Ban aiurea, imi cere wcd aiurea cand eram mort ca eram eu cu alt nume si faceam misto de 2 baieti de-ai lui care ma luau la misto cand ma prefaceam ca nu stiu sa joc si ca-s analfabet si dupa cand faceam eu mapa si ma omoram si faceam misto de ei se ofensau si-mi ziceau ca-mi dau direct ban, prin urmare vine acest baiat care ma pune spec si-mi cere wcd din acest motiv ca asa i s-a sculat lui si ca este Capitanul America si a decis sa le sara in ajutor prietenilor lui neajutorati si lipsiti de aparare. Zice la un moment dat unu din ei care nu avea grad mai mare ca el imi dadea direct ban si i-am spus "hai da-mi ban, te provoc" apoi am zis ca astept sa-mi dea ban pana fac eu wcd-ul, ma duc, activez wcd-ul sa se faca si cand revin in joc vad ca mi-a dat baiatul astalalt ban care mi-a si zis ca am timp 5 minute sa fac wcd-ul si nu avea nicio treaba in discutia mea cu ceilalti 2 si nici 1 minut nu trecuse de cand a spus asta. Daca tu asa procedezi cu toti jucatorii, o sa se goleasca tot serverul vere, asa e cand va face omul din vorbe
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: Nu se vede si faza cand am zis ca pana imi da el ban, ma duc sa fac wcd-ul deoarece nu s-a salvat in consola pentru ca mi-a dat ban prea repede si n-a avut timp sa inregistreze consola
    Dislike Black Matte a dat Dislike acetui post

  2. Reclamatie Black Matte

    #2
    Membru - Silver IV Black Matte's Avatar
    Member since
    Oct 2019
    Location
    Oradea
    Posts
    97
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am iesit din cs nu mai am consola,faceai misto de toti playerii si mi s-a parut ceva suspect la straf-urile tale de asta ti-am cerut wg,se poate verifica in logs ca nu ai zis absolut nimic de wcd,ai zis da-mi ban,te provoc si mie mi-ai zis asta. Regulamentul spune clar ceea ce am facut,te salut.
    Edit: ai zis doar "acum ce fac,cum fac wcd" după care "dă-mi ban,te provoc" la care eu ți-am zis "acum" și asta am și făcut.
    Last edited by Black Matte; 03-09-2020 at 05:41 PM.


  3. Reclamatie Black Matte

    #3
    Membru - Silver II 11997733's Avatar
    Member since
    Jul 2020
    Posts
    26
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    contra, esti jucator de atata timp si dupa ce ti se cere wgu zici "si acm cum fac" si dupa "ia da mi ban?" pai ti as fii dat si eu ban daca eram pe server printeso, ca prea faci mult misto pe server, sa nu mai mentionam ca mereu cand pici terro zici hai bafta si iesi de pe server.

  4. Reclamatie Black Matte

    #4
    Membru - Silver Elite Capac's Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Posts
    101
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1.Nu trebuie sa fii in viata ca sa iti ceara cineva wcd,daca crede ca esti suspect are tot dreptul sa te puna sa dai un scan
    2.Black Matte te a pus sa faci un scan,ai spus si citez "poti sa mi dai ban,te provoc"
    3.Daca tu faci misto de cineva te astepti ca ei sa nu zica nimic?

  5. Reclamatie Black Matte

    #5
    Membru junior MrSquerill's Avatar
    Member since
    Sep 2020
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Gresit, se vede si in poze ca nu vorbeam cu tine si tu imi zici mie ca vorbeam cu tine si in plus de asta, am mentionat sa-mi dea ban pana fac eu wcd-ul ironic fiind si vii tu la 1 minut distanta dupa ce mi l-ai cerut si imi dai ban. Si daca vorbeam cu tine, stateai si asteptai acolo 5 minute pana te convingeai singur ca il faceam sau nu, eu in momentul ala eram in wcd, nu mai vorbi prostii daca nu stii

    Quote Originally Posted by 11997733 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    contra, esti jucator de atata timp si dupa ce ti se cere wgu zici "si acm cum fac" si dupa "ia da mi ban?" pai ti as fii dat si eu ban daca eram pe server printeso, ca prea faci mult misto pe server, sa nu mai mentionam ca mereu cand pici terro zici hai bafta si iesi de pe server.
    N-are nicio importanta, am intrat cu alt nume si ma prefaceam ca nu stiu sa joc si ca sunt analfabet si ma iau adminii la misto si aia de acolo ca nu stiu sa joc si ca-s analfabet, special si faceam asa sa vad si eu cam cum reactioneaza staff-ul la lumea noua si uite cum s-a intors roata si acum nu v-a convenit. nici nu stiu cine drq esti tu te bagi aici si ma iei cu printeso, treci de pubertate intai si dupa mai vorbim, lasa dracu jocurile ca ti-au luat mintile

    Quote Originally Posted by Capac You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    1.Nu trebuie sa fii in viata ca sa iti ceara cineva wcd,daca crede ca esti suspect are tot dreptul sa te puna sa dai un scan
    2.Black Matte te a pus sa faci un scan,ai spus si citez "poti sa mi dai ban,te provoc"
    3.Daca tu faci misto de cineva te astepti ca ei sa nu zica nimic?
    Sa citesti mai sus vere, cand am intrat pe server ma luai la misto cand faceam pe nestiutorul si te intrebam de strafe si astea si ziceai ca ai hack si vrajeli d-astea si tu ma iei cu cacatul asta acm? iesiti ma de aici copii bazgaiti

  6. Reclamatie Black Matte

    #6
    Membru - Silver IV Black Matte's Avatar
    Member since
    Oct 2019
    Location
    Oradea
    Posts
    97
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    îmi pare rău pentru tine,nu știi nici sa te prefaci ce sa mai vorbim de mințit. Să decidă deținătorii,si dacă consideră că am greșit să mă sancționeze!


  7. Reclamatie Black Matte

    #7
    Membru junior MrSquerill's Avatar
    Member since
    Sep 2020
    Posts
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Quote Originally Posted by Black Matte You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    îmi pare rău pentru tine,nu știi nici sa te prefaci ce sa mai vorbim de mințit. Să decidă deținătorii,si dacă consideră că am greșit să mă sancționeze!
    Ba sa-mi *** una ))))))))))))))))))) Si daca verifica acum logurile si am scris si ca pana fac eu wcd-ul sa-mi dea ban, sa iei si ban permanent, nu numai remove?

  8. Reclamatie Black Matte

    #8
    Membru - Silver IV Black Matte's Avatar
    Member since
    Oct 2019
    Location
    Oradea
    Posts
    97
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Poate o sa îmi cada și netul și curentul pe lângă astea ce le-ai enumerat


  9. Reclamatie Black Matte

    #9
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Doar eu nu am înțeles nimic?
    îl știu pe black și e unul printre cei mai buni admini și da, știu, mai greșește și el, dar te cunosc și la fel mă înjurai și pe mine pentru un ban de 30 de minute, gag, orice altceva.(erau meritate).Nu cred că ar abuza el de comenzi.Ține minte! dacă ești din MOD și te cunoști cu ownerii, nu poți face ce vrei tu pe server.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.

    Like EcL|DA, Black Matte a dat Like acetui post

  10. Reclamatie Black Matte

    #10
    Membru - Silver IV Black Matte's Avatar
    Member since
    Oct 2019
    Location
    Oradea
    Posts
    97
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Exact asta mi-a zis după ce i-am dat scan : " of iar trebuie să-l sun pe chan"


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage