-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Reclamatie Skid

  1. Reclamatie Skid

    #1
    Membru - Silver II Khayu's Avatar
    Member since
    Aug 2020
    Posts
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie Skid

    Nick-ul tau: <>*Mihai*<>
    Varsta: vasta reala: 17 jumate
    Nick-ul admin-ului/player-ului: Numele din CS a celui caruia doresti sa ii faci reclamatie: skid
    IP: IP: IP-ul celui caruia vrei sa-i faci reclamatie: Nu il stiu
    Ora si Data / harta: ora si data respectiv harta pe care s-au intamplat evenimentele:In intervalul orei 22:00-22:30.
    Motiv: motivul pentru care ati facut reclamatie: A jucat cu un alt nume si are grad de admin, si din cate stiu nu are voie sa joace cu un alt nume daca are grad de admin.
    Dovezi: copy-paste din consola , poze , demo etc. Dovada in wargods-ul lui... -----> You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: Daca aveti altceva de adaugat:Sper sa se ia masuri si sa nu mai joace si el cu alt nume daca are grad de admin!
    Dislike Capac, Skidrowツ a dat Dislike acetui post

  2. Reclamatie Skid

    #2
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu-mi aduc aminte de regula asta, dar dacă este și am greșit cu ceva, mi-o asum,nu fac o altă reclamație să fac situația mai penibilă.
    Last edited by Skidrowツ; 21-10-2020 at 01:41 AM.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.


  3. Reclamatie Skid

    #3
    Manager Server:
    Respawn.WarGods.ro
    bLLue's Avatar
    Member since
    Mar 2011
    Location
    Bucharest, Romania
    Posts
    887
    Last username
    -=Cristi=-
    Mentioned
    8 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Khayu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nick-ul tau: <>*Mihai*<>
    Varsta: vasta reala: 17 jumate
    Nick-ul admin-ului/player-ului: Numele din CS a celui caruia doresti sa ii faci reclamatie: skid
    IP: IP: IP-ul celui caruia vrei sa-i faci reclamatie: Nu il stiu
    Ora si Data / harta: ora si data respectiv harta pe care s-au intamplat evenimentele:In intervalul orei 22:00-22:30.
    Motiv: motivul pentru care ati facut reclamatie: A jucat cu un alt nume si are grad de admin, si din cate stiu nu are voie sa joace cu un alt nume daca are grad de admin.
    Dovezi: copy-paste din consola , poze , demo etc. Dovada in wargods-ul lui... -----> You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: Daca aveti altceva de adaugat:Sper sa se ia masuri si sa nu mai joace si el cu alt nume daca are grad de admin!
    Nu exista o regula in acest sens.
    Reclamatie facuta inutil sau ai ceva personal cu respectiva persoana!
    Like Skidrowツ a dat Like acetui post

  4. Reclamatie Skid

    #4
    Membru - Silver II Khayu's Avatar
    Member since
    Aug 2020
    Posts
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Depinde de situatie, am vorbit si cu rogVAIV

  5. Reclamatie Skid

    #5
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Khayu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Depinde de situatie, am vorbit si cu rogVAIV
    Dacă tot ai vorbit cu el, spune-i să introducă regula asta în regulament și promit că nu o voi mai face. Vreau să dispară adminii toxici ce suferă de grad.

    EDIT: Chiar un player mi-a atras atenție că te comporți așa și cum el a zis că nu vrea să-și bată capul cu o reclamație, am vrut să o văd eu cu ochii mei.
    Last edited by Skidrowツ; 21-10-2020 at 05:42 PM.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.


  6. Reclamatie Skid

    #6
    Membru - Silver II Khayu's Avatar
    Member since
    Aug 2020
    Posts
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Skid nu sufar pt niciun grad, nu sunt ''toxic'' cum zici tu, dar nu e frumos sa o faci intentionat sa ma testezi, + daca erai cum se cade fara sa iti consumi nervii pe mine aseara, ca nu ti-am gresit cu nimic, am vrut o simpla verificare daca ai cs nvidiia sau nu. Cred ca si tu ai reactiona la fel ca mine sa te ia playerii la misto, cum si tu m-ai luat de pe numele ala... Mie nu imi place sa fiu luat la misto de nimeni!

  7. Reclamatie Skid

    #7
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Khayu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Skid nu sufar pt niciun grad, nu sunt ''toxic'' cum zici tu, dar nu e frumos sa o faci intentionat sa ma testezi, + daca erai cum se cade fara sa iti consumi nervii pe mine aseara, ca nu ti-am gresit cu nimic, am vrut o simpla verificare daca ai cs nvidiia sau nu. Cred ca si tu ai reactiona la fel ca mine sa te ia playerii la misto, cum si tu m-ai luat de pe numele ala... Mie nu imi place sa fiu luat la misto de nimeni!
    cui îi place să fie luat la mișto? calm, nu aș proceda așa absolut deloc, nu-ți mai da cu presupusul și dacă ai 17 ani cum spuneai, asumă-ți, nu mai căuta scuze sau acuzări mie fără nicio dovadă.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.


  8. Reclamatie Skid

    #8
    Membru - Silver II Khayu's Avatar
    Member since
    Aug 2020
    Posts
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cum fara nico dovada? Nu am wg-ul tau? Nu imi caut scuze, sau ce zici tu acolo, dar nu-i frumos sa faci asta intentionat ca sa ma testezi tu pe mine, eram eu si cu Angela on in /who, si ce ai zis tu ia sa intru cu un alt nume sa vad ce zic eu.

  9. Reclamatie Skid

    #9
    Membru - Silver Elite netero's Avatar
    Member since
    Feb 2020
    Posts
    117
    Last username
    Giany
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Parca voiai sa termini discutia, skid. Asuma-ti ca ai jucat cu alt nume, fiind constient de faptul ca ar trebui sa joci cu numele de admin. Mihai isi face treaba de admin asa cum trebuie si nu l-am vazut suferind de admin, nu mai asuma niste chestii. Reclamatia nu isi are rostul pentru ca puteai vorbi direct cu rogvaiv ca sa evitati o mini-cearta.
    Like aqx, EcL|DA a dat Like acetui post

  10. Reclamatie Skid

    #10
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Giany You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Parca voiai sa termini discutia, skid. Asuma-ti ca ai jucat cu alt nume, fiind constient de faptul ca ar trebui sa joci cu numele de admin. Mihai isi face treaba de admin asa cum trebuie si nu l-am vazut suferind de admin, nu mai asuma niste chestii. Reclamatia nu isi are rostul pentru ca puteai vorbi direct cu rogvaiv ca sa evitati o mini-cearta.
    fix tu te-ai trezit, am pus niște poze dacă ești curios și am zis că nu-mi asum că am jucat cu alt nume, no offense, dar gândiți? acum for real.
    și nu se ceartă nimeni, decât el


    Quote Originally Posted by Khayu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cum fara nico dovada? Nu am wg-ul tau? Nu imi caut scuze, sau ce zici tu acolo, dar nu-i frumos sa faci asta intentionat ca sa ma testezi tu pe mine, eram eu si cu Angela on in /who, si ce ai zis tu ia sa intru cu un alt nume sa vad ce zic eu.
    și ce vezi în wg-ul meu, spune-mi te rog, că deja ești penibil
    tot zici vai nvidia, vai nvidia, înțelege pentru ultima dată, STEAM ID LAN NU ÎNSEAMNĂ NVIDIA ȘI ȚI-A ZIS ȘI TIGER CĂ A FOST O EROARE. AI WG-UL ÎN CARE SE VEDE CLAR CĂ NU AM. TRECI PESTE
    Last edited by Skidrowツ; 21-10-2020 at 07:18 PM.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage