-- Closed Thread
Results 1 to 2 of 2

Thread: Cerere Admin

  1. Cerere Admin

    #1
    Membru - Silver Elite visinescu's Avatar
    Member since
    Jun 2016
    Location
    Penitenciarul Rahova
    Posts
    130
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cerere Admin

    Salut,

    Știu că nu am mai dat pe aici pe forum, dar pe server am mai intrat și adesea m-am lovit de codați. Chiar și īn momentul postării, erau doi codați, "mascat" și "server fara nume". De aceea, aș dori să-mi acordați DIN NOU adminul īn ideea īn care mai intru pe server și mai dau de vreo cāțiva nelegiuți pe care să-i rezolv.

    Joc de pe Steam on Linux și sunt aproape eligibil pentru a primi un admin. De ce aproape? Pentru că alte date īn afară de STEAM ID, nu vă ofer și nici nu mă bag la donat sau altceva. Considerați voluntariatul meu ca fiind suficient pentru a păstra serverul curat cāt timp joc pe el.

    Aștept răspunsul vostru, iar de va fi unul negativ, asta e. Joc cum pot așa cum joacă și ceilalți printre codați.
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  2. Cerere Admin

    #2
    Manager Server:
    GG.WarGods.ro
    WarGods | KGB's Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    Rovinari
    Posts
    2,217
    Last username
    KGB-Ady
    Mentioned
    10 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Serios? Macar modelul de cerere admin steam on trebuia sa il respecti. Stiu ca serverul duce lipsa de ADMINI ACTIVI pe server
    dar ,asta nu ne legitimeaza sa ne batem joc de regulament prin cereri scrise la viteza.
    Prin urmare



    Socializeaza cu noi:
    Like ~TraNda~ a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage