-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4
  1. Retragere Permanenta - ImNotIonut

    #1
    Membru - Silver I ImNotIonut's Avatar
    Member since
    Jan 2021
    Posts
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Thumbs up Retragere Permanenta - ImNotIonut

    USERNAME: ImNotIonut
    DURATA: Posibil permanent
    MOTIV: Certuri intre mine si admini/players pe server
    MENTIUNI: Am scris un roman..

    Efectiv pentru orice zic pe chat : ca a dat retry cineva , etc . Toti zic ca cica am lipsa de atentie ca ma vad numai pe mine pe chat
    Frate daca ma vezi pe mine pe chat , Nu inseamna ca vreau atentie , doar vorbesc si eu frate nu ti-am dat in cap cu nicovala
    Altii la cererea mea de helper au spus ca nu am experienta. Macar stiti ca este Scoala WarGods?
    Si de unde stiti voi ca o sa profit de comenzi? Cand nici nu ma cunoasteti.. Pana si voi ati fost slot ca mine si de aceea vreau si retragere sa nu mai aud comentarii
    Altii ca scriu gresit gramatical : Omule nu ai fost pe server cand am spus ca scriu foarte repede ca sa nu astepti/asteptati dupa mine? Nu este clar? Sau trebuie sa vorbesc in turca?
    O luati toti personal doar pentru ca nu vreti aia e motivul real . Nu vrei spune si gata brothere aia e
    Sincer.. Daca sa o facem chiar in modul asta , hai sa o facem ce pot spune. Efectiv la orice zic au toti cate un comentariu , Ba ca am scris gresit gramatical , ba ca scriu mereu pe chat , ba ca ma misc lent , la orice motiv aveti cate un comentariu!
    Sa vedem cat timp nu voi fii pe cine mai aveti comentarii ca sincer nici de mai calc pe serverul/forumul asta! Chiar imi pare rau sa o spun , dar nu mai intru nici d-al dracu ce voi fii
    Daca e sa intru . Voi intra doar la plictiseala . Atat

    Asta a fost si Retragerea mea!
    Cu stima
    - ImNotIonut
    Thanks Dirty Vibe a dat Thanks acetui post
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  2. Retragere Permanenta - ImNotIonut

    #2
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,765
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pe langa faptul ca ai postat in sectiunea gresita, esti imatur. La modul cel mai serios. Daca doreai sa rezolvi o anumita discutie / cearta cu altcineva consider ca trebuia sa procedezi altfel.
    Pe viitor, daca ai de gand sa te reintorci, incearca sa nu mai pui la suflet anumite lucruri si sa iti schimbi modul in care comunici cu alte persoane. Nu esti prima persoana care face o intreaga drama din niste discutii banale de pe server.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods


  3. Retragere Permanenta - ImNotIonut

    #3
    Membru - Silver I ImNotIonut's Avatar
    Member since
    Jan 2021
    Posts
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by mugurhaiduc You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Pe langa faptul ca ai postat in sectiunea gresita, esti imatur. La modul cel mai serios. Daca doreai sa rezolvi o anumita discutie / cearta cu altcineva consider ca trebuia sa procedezi altfel.
    Pe viitor, daca ai de gand sa te reintorci, incearca sa nu mai pui la suflet anumite lucruri si sa iti schimbi modul in care comunici cu alte persoane. Nu esti prima persoana care face o intreaga drama din niste discutii banale de pe server.
    Stiu brothere nu pun la sfulet da efectiv la orice fac trebuie sa aiba toti cate un repros da asta este

  4. Retragere Permanenta - ImNotIonut

    #4
    Super Moderator -WickedSick-'s Avatar
    Member since
    Mar 2014
    Location
    ★ Red Room ★
    Posts
    13,270
    Last username
    WickSick |~Xc£nTr1k~|
    Blog Entries
    13
    Mentioned
    24 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 3 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 4 Total Posts 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    topic mutat.

    Let Me In

    Ce cautam:
    • scripteri - cs 1.6 / css (csgo) / samp / minecraft / metin2
    • bloggeri & posteri
    • designeri

    Ce oferim:
    • grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator, Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper, Designer)
    • grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)
    Thanks mugurhaiduc a dat Thanks acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage