Freak WebHosting
-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 19 of 19
  1. Cerere admin Optick

Membru - Silver II Mizantropa's Avatar
    Mentioned
    0 Post(s)
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

contra

2. Cerere admin Optick

Membru junior Optick's Avatar
    Mentioned
    0 Post(s)
    Cei care au dat contra, pot sa știu și eu de ce? Simțiți amenințare din partea mea? Am spus un neadevăr? Justificați răspunsul vostru

3. Cerere admin Optick

Membru - Silver II Mizantropa's Avatar
    Mentioned
    0 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Quote Originally Posted by Optick You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Cei care au dat contra, pot sa știu și eu de ce? Simțiți amenințare din partea mea? Am spus un neadevăr? Justificați răspunsul vostru
    amenintati? nu crezi totusi ca te supraestimezi putin si uiti ca esti pe un joc? atitudinea ta e unul din motivele pentru care eu personal iti dau contra, ai impresia ca le stii pe toate desi esti departe de a avea cel putin un sfert din informatiile necesare (asta din ce ai palavragit tu pe aici si ce am mai observat eu pe server cat te-am prins online). normal ca spui un "neadevar" din moment ce tu ai confirmat ca joci de 3-4 zile pe server, prin urmare, din start nu ai habar daca adminii sunt sau nu capabili sau daca isi fac sau nu treaba (presupun ca in astea 3-4 zile nu ai stat 24/24 sa vezi daca e sau nu vreun admin online si se "supune" cerintelor tale de player foarte activ). faptul ca tu denigrezi staff-ul desi de abia ai invatat numele serverului e un alt subiect pe care l-am putea discuta pana maine.

4. Cerere admin Optick

Mentioned
    0 Post(s)
    Quote Originally Posted by Mizantropa You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    amenintati? nu crezi totusi ca te supraestimezi putin si uiti ca esti pe un joc? atitudinea ta e unul din motivele pentru care eu personal iti dau contra, ai impresia ca le stii pe toate desi esti departe de a avea cel putin un sfert din informatiile necesare (asta din ce ai palavragit tu pe aici si ce am mai observat eu pe server cat te-am prins online). normal ca spui un "neadevar" din moment ce tu ai confirmat ca joci de 3-4 zile pe server, prin urmare, din start nu ai habar daca adminii sunt sau nu capabili sau daca isi fac sau nu treaba (presupun ca in astea 3-4 zile nu ai stat 24/24 sa vezi daca e sau nu vreun admin online si se "supune" cerintelor tale de player foarte activ). faptul ca tu denigrezi staff-ul desi de abia ai invatat numele serverului e un alt subiect pe care l-am putea discuta pana maine.
    -daca citeai tot ce am scris eu, vedeai ca am experienta, ca am avut servere de dr, nu ca sunt un incepator
    -deci da, sunt o amenintare pt voi, spun doar adevarul si va cam doare, nu denigrez niciun staf, dar sunt mai activ ca voi de vad in 3-4 zile ale mele cate probleme sunt datorita inactivitatii adminilor
    -cererea de admin e facuta de mine pt a ajuta serverul, nu pentru a denigra adminii
    -in astea 3-4 zile sa te joci atat de des incat sa faci 15 ore, eu zic ca e o activitate buna din partea mea
    -nicidecum nu ma supraestimez, invat tot timpul cate ceva
    -stiu ca este un joc, stiu ce e ala un joc, dar ma ridic standardelor regulamentului, care este unul foarte dur si pe masura asa ar trebui sa fie si adminatul
    -uita-te si la sectiunea de reclamatii ca deja am facut 2, pt ca nu am putere sa reglez eu problemele, puteam sa fac pana acum minim 5 reclamatii dar nu mi-a permis timpul
    Last edited by Optick; 14-04-2021 at 10:32 PM.
    Dislike Mizantropa a dat Dislike acetui post

5. Cerere admin Optick

Membru - Silver I GuruF's Avatar
    Mentioned
    0 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Pro

6. Cerere admin Optick

Membru - Silver II Dirty Vibe's Avatar
    Mentioned
    0 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

7. Cerere admin Optick

Membru - Silver II Mozzz's Avatar
    Mentioned
    1 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Reject. Clar reject, esti unul din acei tipi cu 2 fete. Iar daca sunt alte servere, du-te acolo tati, ca noi nu ducem lipsa. La varsta ta ar trebui sa te axezi pe altceva, nu pe niste pixeli. Sanatate si numai bine!
    Dislike Skidrowツ a dat Dislike acetui post

8. Cerere admin Optick

Mentioned
    0 Post(s)
    Cred ca ar trebui sa mai mergi pe la psiholog sa īnveți ce īnseamnă tipi cu 2 fete. Nu e problema ta cum ma relaxez eu. Invidia va roade pe toți. Foarte bine ca nu duceți lipsa. Se vede cum merge serverul și ce admini sunt pe server. Īnchideți topicul, ca deja e deschis de prea mult timp, nu se "pupa" cu regulamentul. Va salut

9. Cerere admin Optick

Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Mentioned
    25 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Nu cred ca a fost cea mai buna idee sa iti faci aparitia cu o cearta. Din discutii de genul se ajunge la retrageri ale anumitor admini, lucru pe care nu mi-l doresc. Trebuia sa o iei mai moale atat tu, cat si restul adminilor care au sarit la gatul tau.
    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! avertisment.. rolul unui admin este sa promoveze serverul si sa aduca buna stare in randul noilor jucatori, nu sa alunge jucatorii.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

• Clan: MOD#>>

Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods

Like Skidrowツ a dat Like acetui post