-- Closed Thread
Results 1 to 6 of 6
  1. Reclamatie admin CAO

    #1

    Reclamatie admin CAO

    Nick-ul tau: Zecaru
    Varsta: 23
    Nick-ul admin-ului/player-ului: CAO
    IP:
    Ora si Data / harta: 22:30 aproximativ, 04/23/2021 pe deathrun_bhopz
    Motiv: slay fara motiv
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: Eram la tero si ultimul ct murise dupa care a cumparat respawn, nu am avut timp sa incep duelu si el, impacientat, mi a dat slay. In poza se vede ca mi a zis sa dau duel, dupa care mi a dat slay. Celalalt ct a dat duel dupa. L-am facut bulangiu si mi-a dat si gag, pe meritate, dar nu am primit nicio scuza de la el sau ceva. In poza se vede ca den incerca sa-mi ia apararea..

  2. Reclamatie admin CAO

    #2
    Membru - Silver I CAO777's Avatar
    Member since
    Jan 2021
    Posts
    14
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Da, īmi asum vina, pentru moment mai rămăsese el și cu terro pānă respectivul player și-a cumpărat respawn și stăteau mulți playeri după tine. Ți-am zis să dai duel, puteai să spui că mai e cineva. La vārsta ta, să te victimizezi pentru un slay și să mă iei cu ironii "treci pe forum la reclamație" e de prost gust, nu mai vorbim de limbajul tău care lasă de dorit. Prea mult caz pentru un slay părerea mea.
    Like netero a dat Like acetui post

  3. Reclamatie admin CAO

    #3
    Ma victimizez pentru ca pe server ne-ai luat pe toti peste picior, fara sa ne dai nicio explicatie, si aici pe forum, unde te vad superiorii tai, esti o vrabiuta si ai un vocabular ok. Eu am 7 8 ani de cand nu am mai jucat cs, am intrat la varsta asta doar de dragul copilariei si dau de unu ca tine pe sv... N-am chef de d-astia ca tine.

  4. Reclamatie admin CAO

    #4
    Membru - Silver I CAO777's Avatar
    Member since
    Jan 2021
    Posts
    14
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pe care toți "v-am luat peste picior", mai vezi tu vreun player cu reclamație adresată mie ? Ce explicație să-ți dau din moment ce te avertizasem să dai duel și nu ai dat? Arată-mi și mie un screenshot minim īn care să te fi jignit eu pe tine și pe ceilalți jucători pentru că insinuezi niște lucruri false adresate mie și nu este deloc īn regulă. Arată-mi tu mie unde v-am luat eu peste picior pe toți, văd că vorbești acum īn numele tuturor playerilor. Īn fine, cine știe, probabil lipsă de atenție. Și faza cu "vrăbiuța", scuză-mă pe mine, sunt destul de matur īncāt să pot purta o discuție de orice fel cu un om fără să jignesc, fără să te ameninț, avānd īn vedere vārsta mea, spre deosebire de alții.
    Last edited by CAO777; 23-04-2021 at 10:03 AM.

  5. Reclamatie admin CAO

    #5
    Faptul ca nu ai dat nicio explicatie pentru slay nici mie, nici prietenului meu, da, consider ca ne-ai luat peste picior. Eu pe sv nu mai intru sa dau de admini incompetenti ca tine.

  6. Reclamatie admin CAO

    #6
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,765
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sancțiune cauzată de neatenție. Primești avertisement. La a doua abatere vei fi sancționat.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage