-- Closed Thread
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 20 of 20
  1. Reclamatie GuruFeeder

    #11
    Membru - Silver III It's -_^'s Avatar
    Member since
    May 2021
    Posts
    54
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 1 Days Registered 1 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ești prea speriat de inventezi minciunile astea

  2. Reclamatie GuruFeeder

    #12
    Membru - Silver IV Freeze's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    86
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cearta de copii de gradinita. Guru a procedat corect, nu am fost pe server in momentul respectiv, dar nu aveti voie sa injurati sau sa sacaiti adminul cu toate gandurile voastre daca vi se cere sa incetati. Daca aveti o problema care considerati ca adminul nu o rezolva puteti face reclamatie pe forum. Din dovezile puse de Guru am observat ca s-a ajuns si la injuraturi. La reclamatie dau Contra.

    Totusi exista discutii ca nu este scris clar in regulament sa nu se faca bhop in duel si dupa parerea mea exista 2 variante : Ori trecem in regulament acest amanunt sa nu se mai faca bhop in duel cu tero ori marim timpul de duel la 2 minute ca sa fie timp suficient pentru a castiga unul dintre cei 2 care se dueleaza. Dar a 2-a varianta mentionata de mine ar fi unpic in dezavantajul jucatorilor care sunt dead si asteapta sa inceapa o noua runda.... Astept pareri si eventual si noi solutii la problema asta.

    Am sa postez propunerea mea si la sectiunea de ``propuneri server`` pentru cei care vor sa isi dea cu parerea acolo.
    Thanks GuruF a dat Thanks acetui post

  3. Reclamatie GuruFeeder

    #13
    Membru - Silver III It's -_^'s Avatar
    Member since
    May 2021
    Posts
    54
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 1 Days Registered 1 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu l-a īnjurat nimeni,și cāt despre sācāit el ne a īmpănat creierii la toți

  4. Reclamatie GuruFeeder

    #14
    vreau sa zic si eu ca -_^ mai are tupeu sa comenteze el care da retry la tero ca cia doamne habar nu are dc ii da crash csu dupa care a luat ban, este un mincinos care nu are ce cauta pe server.
    Dislike It's -_^ a dat Dislike acetui post

  5. Reclamatie GuruFeeder

    #15
    Membru - Silver III It's -_^'s Avatar
    Member since
    May 2021
    Posts
    54
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 1 Days Registered 1 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by LighTT. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    vreau sa zic si eu ca -_^ mai are tupeu sa comenteze el care da retry la tero ca cia doamne habar nu are dc ii da crash csu dupa care a luat ban, este un mincinos care nu are ce cauta pe server.
    Da se poate sa dea crash cs ul,find unul piratat și probabil o versiune veche zic și eu,data viitoare adu și dovezi oricum la ce limbaj ai pe server nu te văd helper asemenea …
    + nu am luat nici un ban,zii mai bine ca va puneti unu pe altu sa spuneti minciuni pe care nici voi nu le credeti,trist pentru voi ...
    Last edited by It's -_^; 27-05-2021 at 06:25 PM.

  6. Reclamatie GuruFeeder

    #16
    chiar rog ca fondatorul sa se uite in banlist cine si cum i-a dat ban lui -_^ si sa-l intrebe cu ce motiv, si te-ai dat de gol cand ai zis poate sa dea crash cs-ul... ce parjoala de pc ai? si ce vocabular ai vazut tu la mine pe server? fooooarte rar cand injur ca pierd strafe-ul in rest dau cu pumnu in masa, te salut daca la ai tai 19 ani stai sa minti pe o comunitate esti redus. Te rog sa-ti gasesti un job.

  7. Reclamatie GuruFeeder

    #17
    Membru - Silver III It's -_^'s Avatar
    Member since
    May 2021
    Posts
    54
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 1 Days Registered 1 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by LighTT. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    chiar rog ca fondatorul sa se uite in banlist cine si cum i-a dat ban lui -_^ si sa-l intrebe cu ce motiv, si te-ai dat de gol cand ai zis poate sa dea crash cs-ul... ce parjoala de pc ai? si ce vocabular ai vazut tu la mine pe server? fooooarte rar cand injur ca pierd strafe-ul in rest dau cu pumnu in masa, te salut daca la ai tai 19 ani stai sa minti pe o comunitate esti redus. Te rog sa-ti gasesti un job.
    Fiule,nu am luat ban,dacă ai fi citit,ți am zis ca cs ul e piratat și ca asta poate fi o cauza ,joaca te acolo liniștit,nu ai habar pe ce lume trăiești…

  8. Reclamatie GuruFeeder

    #18
    Membru - Silver II GuruF's Avatar
    Member since
    Feb 2021
    Posts
    38
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu stiu daca are rost sa faceti un chat aici, nu īnteleg de ce in continuare denigrezi ^- si aduci iar acuzatii cum ca vorbesc cu player i si le spun sa zica nu stiu ce...esti penibil.
    Eu zic sa oprim aici discutiile astea de chat.

  9. Reclamatie GuruFeeder

    #19
    Membru - Silver III It's -_^'s Avatar
    Member since
    May 2021
    Posts
    54
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 1 Days Registered 1 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by GuruF You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu stiu daca are rost sa faceti un chat aici, nu īnteleg de ce in continuare denigrezi ^- si aduci iar acuzatii cum ca vorbesc cu player i si le spun sa zica nu stiu ce...esti penibil.
    Eu zic sa oprim aici discutiile astea de chat.
    Tu te denigrezi singur băiete,și da mai bine ne oprim aici.

  10. Reclamatie GuruFeeder

    #20
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    dizdani's Avatar
    Member since
    Aug 2016
    Location
    Dizomania / Scacoșpopulii
    Posts
    1,210
    Mentioned
    36 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    guru, atenționare. Dacă te frustrezi pe server nu rezolvi nimic, nu te mai coborī la nivelul lor aplică strict regulamentul și oferă exemple din el.
    Contact: dizdani#2590
    Clan contact: https://discord.gg/8g6kkJx
    achievements






    Detalii caracter.
    Deathrun:
    • Nick: Chancro
    • Clan: MOD#>>
    • Mapa favorită: deathrun_unreal


    Like GuruF a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage