-- Closed Thread
Results 1 to 7 of 7
  1. Reclamatie zenni

    #1
    Membru - Silver IV Freeze's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    86
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamatie zenni

    Nick-ul tau: Freeze
    Varsta: 26
    Nick-ul admin-ului/player-ului: zenni
    IP: 109.98.164.149
    Ora si Data / harta: in jurul orei 16:06 / 07.06.2021 pe deathrun_unreal
    Motiv: nu a vrut sa faca scan wcd, timp de 10 minute i-am cerut sa imi faca scan wcd si nu a vrut nici sa imi raspunda la mesaj, vorbeam singur ( de mentionat este faptul ca in momentul in care i-am cerut sa imi faca scan wcd el juca pe server, deci nu era afk. ) Avand in vedere ca nu a vrut sa faca scan voi considera ca motvul a fost acela ca ii era teama ca va fi prins ca foloseste coduri.
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: El are admin deci nu i-am aplicat nici o sanctiune pentru ca nu am voie sa aplic comenzi pe admini, cer permisiunea sa ii dau ban sau sa aplicati voi sanctiunea pentru ca a jucat cu cod pe server.
    Dislike Mizantropa a dat Dislike acetui post

  2. Reclamatie zenni

    #2
    Membru - Silver II Zennitto's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Oooh! Eu inteleg ca tu nu ma placi ca eu sunt singurul care vorbeste in fata ta si nu tac cum ti-ai dori. Dar nu ma asteptam sa-mi faci reclamatii cand sunt afk, nici macar nu stiu cand ai zis sa fac scan . Si in plus ce motiv am sa nu iti dau tie scan ? V-am dat tuturor adminilor scan de cate ori ati vrut si cand am fost pleb , si cand am fost slot si v-am dat si de cand sunt admin.
    Like dizdani, skar17, Mizantropa a dat Like acetui post

  3. Reclamatie zenni

    #3
    Membru - Silver IV Freeze's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    86
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Zennitto You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Oooh! Eu inteleg ca tu nu ma placi ca eu sunt singurul care vorbeste in fata ta si nu tac cum ti-ai dori. Dar nu ma asteptam sa-mi faci reclamatii cand sunt afk, nici macar nu stiu cand ai zis sa fac scan . Si in plus ce motiv am sa nu iti dau tie scan ? V-am dat tuturor adminilor scan de cate ori ati vrut si cand am fost pleb , si cand am fost slot si v-am dat si de cand sunt admin.
    Nu am zis niciodata ca nu te plac, nu am nimic impotriva celor care isi spun parerea despre mine. Nu ai fost AFK atunci cand ti-am cerut scan pentru ca te-am vazut ca jucai, dar dupa ce ti-am cerut scan te-ai prefacut ca esti afk ca sa astepti sa se schimbe harta. Dovada este si in conversatia din consola care am pus-o pe forum. Chiar si oamenii ziceau ca nu mai imi raspunzi la mesaje pentru ca nu erai ``clean``. Tu trebuia sa faci scan-ul asa cum am cerut si daca erai curat nu aveam nici o problema cu tine, conform regulamentului daca nu faci scan la cerere primesti banip. Sustin in continuare ca pentru atitudinea asta trebuie sa fii sanctionat cu ban. Eu nu incurajez sa se joace cu coduri pe server.

  4. Reclamatie zenni

    #4
    "Oooh! Eu inteleg ca tu nu ma placi ca eu sunt singurul care vorbeste in fata ta si nu tac cum ti-ai dori. Dar nu ma asteptam sa-mi faci reclamatii cand sunt afk, nici macar nu stiu cand ai zis sa fac scan . Si in plus ce motiv am sa nu iti dau tie scan ? V-am dat tuturor adminilor scan de cate ori ati vrut si cand am fost pleb , si cand am fost slot si v-am dat si de cand sunt admin."

    tot ce a fost de zis este mai sus insa pentru cerere contra.

  5. Reclamatie zenni

    #5
    Membru - Silver III Mozzz's Avatar
    Member since
    Sep 2020
    Posts
    61
    Mentioned
    6 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Freeze, din cate stiu eu Zenni este STEAM ON. Nu prea are ce coduri ascunde la STEAM ON, din cate stiu eu. Acum nu bat cu pumnu in piept ca e ca mine, se poate sa ma si insel. Totusi, @Zenni de ce nu faci un SCAN ca sa fie toata lumea multumita? Sa dovedesti ca nu ascunzi nimic.
    Last edited by Mozzz; 08-06-2021 at 10:50 PM.

  6. Reclamatie zenni

    #6
    Membru - Silver IV Freeze's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    86
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Scanul trebia sa il faca atunci cand l-am cerut, acum e prea tarziu ca poate aranja sa iese curat in scan. Scanul se face in timp ce joaca, daca pare ceva suspect de cod, script sau alte chesti care ajuta la trisat.

    Astept permisiunea de la superiori pentru a-l sanctiona cu ban pentru ca a refuzat sa faca scan-ul. Am observat ca el mai are avertismente de la superiori pentru comportament inadecvat, daca se considera ca trebuie sanctionat mai dur nu contesc, ramane decizia voastra. Dar eu consider ca nu este o varianta sa nu aplicam nici o sanctiune pentru ca astfel am incuraja sa se joace cu coduri si scripturi interzise pe server.

  7. Reclamatie zenni

    #7
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,764
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Întotdeauna când văd o reclamație este lipsă de dovezi. Zenni e un jucător bun pe care l-am verificat de mai multe ori de-a lungul timpului. Nu dau la o parte posibilitatea să fi avut ceva în momentul dat. Dar un screenshot cu consola cum îi ceri un wcd nu este o dovadă suficientă pentru "coduri si scripturi". Puteai face un demo, de la momentul în care l-ai surprins jucând ciudat, până la momentul în care i-ai cerut wcd. N-are rost să cer wcd în momentul din față din motive evidente.
    Reclamație respinsă momentan. Ceilalți admini îl puteți solicita la wcd dacă considerați că are un stil de joc ciudat.

    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods

    Like Skidrowツ a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage