Freak WebHosting
+ Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8
  1. Cerere unban Guerilla

Cerere unban Guerilla

ULTIMUL ID DE LA RAPORT(OPTIONAL): ID-ul de la ultimul raport wCD (daca exista)
    NUME: Guerilla
    IP: 78.96.29.46
    ID-URI DE STEAM: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    DATA SI ORA BAN: Server timestamp: 2021.07.21 / 16:15:49
    DATA SI ORA SCANARE: Server timestamp: 2021.07.21 / 16:15:49
    SCREENSHOT (OPTIONAL): You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    MENTIUNI: Poţi verifica după steamid scanările din 2021....sunt doar vreo 4-5, īn luni diferite....nu īnţeleg de unde ban-ul cu "abuzul serviciului"...

2. Cerere unban Guerilla

Administrator Tiger's Avatar
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    143 Post(s)
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

Uploadeaza versiunea de wCD folosita de tine, din propriul PC, pe zippyshare.com sau wetransfer.com si posteaza link-ul aici.

3. Cerere unban Guerilla

You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

O am descărcată īn pc de ceva timp...e posibil să fie o versiune mai "veche"...

4. Cerere unban Guerilla

Blog Entries
    3
    Mentioned
    143 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Hash-ul cu care ai facut scanarea este "DC272ABB2CE2C5BA18BD0763F6B51ADB060488E8969C9F099 3FF7697B4887108", iar acesta difera fata de cel care mi l-ai uploadat (care este cel original).

Esti sigur ca ai uploadat fisierul care l-ai folosit atunci cand ai luat ban? Daca hash-urile nu corespund, nu am cum sa investighez si banul iti va ramane pe motiv de fake wCD.

5. Cerere unban Guerilla

You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    E singura versiune pe care o am īn pc de cāteva luni

Edit : You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Unde este "abuzul" serviciului de wg cānd am făcut doar cāteva scanări anul acesta ?
    Last edited by Guerilla; 25-07-2021 at 05:45 PM.

6. Cerere unban Guerilla

Blog Entries
    3
    Mentioned
    143 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Versiunea cu care ai facut scanare este "WarGods Cheat Defender WinXP.exe" si a fost rulat din %downloads%.

Ai primit ban automat pentru ca ai utilizat o versiune cracked/neoficiala de wCD. Asa cum ti-am spus si in postul anterior, daca nu am fisierul respectiv nu am cum sa investighez si banul iti va ramane pe motiv de fake wCD. Astept fisierul cu sha256 hash "DC272ABB2CE2C5BA18BD0763F6B51ADB060488E8969C9F099 3FF7697B4887108".

7. Cerere unban Guerilla

LoL, nici nu am văzut că am şi o versiune "WinXP" ))
    Merci că ai precizat şi m-ai făcut să mă uit de 2 ori

8. Cerere unban Guerilla

Blog Entries
    3
    Mentioned
    143 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

False-positive, cel mai probabil cauzat de antimalware-ul ce-l ai. Ti-am dat unban, verifica daca iti merge sa faci scanare.