-- Closed Thread
Results 1 to 9 of 9
  1. unban gratuit broken

unban gratuit broken

ULTIMUL ID DE LA RAPORT(OPTIONAL): ID-ul de la ultimul raport wCD (daca exista) You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    NUME: Numele cu care ai facut ultima scanare : Ⴆɾσƙҽɳ
    IP (OPTIONAL): IP-ul tau curent (verifica adresa ta IP: WarGods - Care este adresa mea IP) :
    ID-URI DE STEAM: Toate ID-urile de Steam sau link de la profilurile de Steam pe care le detineti sau pe care le-ati folosit : You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    MENTIUNI: cica am abuzat de acest serviciu dar nu am avut nici macar 2 3 scanari intr-o zi
    Last edited by Tiger; 27-03-2023 at 09:33 PM. Reason: tag

2. unban gratuit broken

Administrator Tiger's Avatar
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

Posteaza TOATE conturile de steam avute/folosite/etc., altfel iti inchid cererea.

3. unban gratuit broken

You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! - si pe asta am luat ban , dar din cauza primului steam mentionat mai sus, (dupa ce am vazut cam luat , am zis da sa incerc pe alt steam ca nu are cum ca nu aveam 5 wg uri facute , dar probabil ban-ul este pe hard sau placa) - asta e family
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! - asta e cumparat recent

Atat am
    Last edited by broken25; 09-02-2023 at 11:06 PM.

4. unban gratuit broken

Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Nu ti se pare o nesimtire sa minti asa frumos? Ai uitat ca ai mai facut o cerere pe acest forum in care ai postat alte conturi?

5. unban gratuit broken

Nu stiu de ce ma acuzi asa dar cred ca ma confuzi , mi s-a cerut azi wg pe o comunitate si nu am putut sa dau wg din cauza banului , nu puteau sa-mi faca verificare , si mi-au dat site-ul tau si link unde pot face . Iti zic preventiv sa nu zici ca te mint , daca imi cauti ip-ul si te uiti la wg-uri , am un wg facut cu un steamid 958 parca , acel steamid nu-l am in niciunul dintre steam-urile mele , probabil e facut de un prieten ce venea sa ne jucam la mine ori e facut de pe contul cuiva.

Nu am cu ce sa te mint , sunt pentru prima data aici si incerc sa rezolv problema pe care o am

Si ai spus ca am mai facut o cerere dar alte cereri nu am cum sa am pentru ca abia azi mi-au zis baietii de pe comunitate unde te gasesc si abia mi-am facut contul
    Last edited by broken25; 09-02-2023 at 11:50 PM.

6. unban gratuit broken

un raspuns final ?

7. unban gratuit broken

Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Ce nu intelegi din "TOATE"? Este nevoie sa iti traduc acest termen cumva?

Urmatoarele conturi sunt doar din rapoartele tale:
    • Mentionate:
      • STEAM_0:1:582803453 - mentionat initial
      • STEAM_0:0:651813512 - mentionat dupa
      • STEAM_0:0:554826958 - mentionat dupa
    • Nementionate:
      • STEAM_0:1:614526416
      • STEAM_0:1:503610300
      • STEAM_0:0:550751961
      • STEAM_0:0:426688970
      • STEAM_0:0:80518673
      • STEAM_0:1:466189807
      • STEAM_0:0:538581929
      • STEAM_0:1:538879740
      • STEAM_0:1:217573903
      • STEAM_0:1:101960455
      • STEAM_0:1:542488126

In ban list esti asociat cu mult mai multe alte conturi... concluzia o poti trage si singur...

8. unban gratuit broken

Ok .. am inteles din nementionate nu stiu daca recunosc macar 3 pentru ca numai pe alea 3 le detin in momentul de fata dar nu cred ca mai conteaza , ce grad trebuie sa platesc?

9. unban gratuit broken

Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar

Gradul taxei de unban este 5. Poti gasi mai multe detalii in modelul de cerere.