-- Closed Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: remus

  1. remus

    #1
    Printul240's Avatar
    Member since
    Mar 2019
    Posts
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nick-ul tau: printul240
    Varsta: 6 ani
    Nick-ul reclamatului: remus
    IP: nu stiu
    Ora si Data: acum
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: nu stiu

    mia dat slay dar am zis simon spune freeze day

    sa lase video ca degeaba ma pus terorist
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  2. remus

    #2
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Mi se pare o reclamatie inutila pentru doar un slay totusi. Daca o luam ca ai dreptate e clar ca remus e atat de incapabil incat nu aude niste comenzi, dar daca tu gresesti mi se pare total o reclamatie aiurea. Singer as fi zis direct ca e reclamatie puerile fiindca e vorba de doar un slay care nu te afecteaza cu nimic, dar nu mi se pare normal sa aducem acuze direct ca esti incapabil sau chestii de genul fiindca te stiu ca esti fratele lui Life si sunt constient ca pentru varsta ta e normal sa faci greseli adica eu la 6 ani nu stiam cum sa fac un folder dapoi sa ma joc cs.
    Nu prea stiu ce sa zic de sanctiune, dar sper ca am clarificat multe. Ramane decizia ownerilor daa se va face ceva.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  3. remus

    #3
    Membru - Silver Elite WantedBoy12's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    190
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ~HYXUL~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mi se pare o reclamatie inutila pentru doar un slay totusi. Daca o luam ca ai dreptate e clar ca remus e atat de incapabil incat nu aude niste comenzi, dar daca tu gresesti mi se pare total o reclamatie aiurea. Singer as fi zis direct ca e reclamatie puerile fiindca e vorba de doar un slay care nu te afecteaza cu nimic, dar nu mi se pare normal sa aducem acuze direct ca esti incapabil sau chestii de genul fiindca te stiu ca esti fratele lui Life si sunt constient ca pentru varsta ta e normal sa faci greseli adica eu la 6 ani nu stiam cum sa fac un folder dapoi sa ma joc cs.
    Nu prea stiu ce sa zic de sanctiune, dar sper ca am clarificat multe. Ramane decizia ownerilor daa se va face ceva.
    +1

  4. remus

    #4
    Membru - Silver Elite Master Serujio's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Location
    Sighisoara
    Posts
    459
    Last username
    Adi Mafiotu
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Daca spune ceva Remus pot decide deoarece poate el a avut dreptate si vei lua tu Warn sau poate ai avut tu dreptate si ar trebui sa primeasca advertisment daca am auzi parerile si celorlalti playeri ne-ar fi mult mai usor

  5. remus

    #5
    Membru - Silver Elite Master Smotocel's Avatar
    Member since
    Apr 2018
    Posts
    269
    Last username
    ShocK SqweeK
    Mentioned
    15 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by ~HYXUL~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mi se pare o reclamatie inutila pentru doar un slay totusi. Daca o luam ca ai dreptate e clar ca remus e atat de incapabil incat nu aude niste comenzi, dar daca tu gresesti mi se pare total o reclamatie aiurea. Singer as fi zis direct ca e reclamatie puerile fiindca e vorba de doar un slay care nu te afecteaza cu nimic, dar nu mi se pare normal sa aducem acuze direct ca esti incapabil sau chestii de genul fiindca te stiu ca esti fratele lui Life si sunt constient ca pentru varsta ta e normal sa faci greseli adica eu la 6 ani nu stiam cum sa fac un folder dapoi sa ma joc cs.
    Nu prea stiu ce sa zic de sanctiune, dar sper ca am clarificat multe. Ramane decizia ownerilor daa se va face ceva.
    +1

  6. remus

    #6
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    929
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Days Registered 3 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu proclam sanctiunea, Remus nu a actionat corect daca Printul se auzea bine dar Remus nu auzea (nu pot sa ma uit peste dovada). In primul rand trebuia sa intrebe Remus "Voi il auziti?" Dar, a fost un slay, de invatare de minte, nu il consider pe Remus incapabil.
    Thanks Scorpion Hellfire a dat Thanks acetui post
    Like Scorpion Hellfire a dat Like acetui post

  7. remus

    #7
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Facem reclamatie pentru un slay...
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage