-- Closed Thread
Results 1 to 10 of 10

Thread: Reclamatie Valu

  1. Reclamatie Valu

    #1
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1

    Reclamatie Valu

    Nick-ul tau: Blue
    Nick-ul reclamat: Valu
    Mapa: fy_snow
    Data si ora: 20:54
    Motiv: el imi cere wcd fara motiv, l-am omorat pe unu cu grenada pe homing si am scris in chat ca am dat predict si uite asa mi-a cerut wcd fara sa imi dea link sau nimic, pe langa asta ma mai si ameninta ca raman fara grad, apropo in regulament scrie ca e obligatoriu ca daca un admin presupune ca cineva e codat inainte sa il puna la wcd trb sa faca demo si acel demo sa continta macar 3 runde cu fazele care il presupune codat
    Dovezi:

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Mentiuni: vreau sa vad acel demo in care am cod si sa vad ce vina am, ba chiar i-am si explicat ca nu fac daca nu imi da linku de descarcare si i-am spus cu ce a gresit
    Last edited by Blue01; 21-02-2019 at 09:09 PM.
    Like Alexanderr a dat Like acetui post

  2. Reclamatie Valu

    #2
    Membru - Silver Elite Master roby313's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    255
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sunt PRO pentru avertisment ! pentru ca nu a avut rabdare si intelegere mai ales ca Blue este un membru al comunitatii , nu stiu exact care a fost treaba cu link-ul daca a dat sau nu ... iar Blue daca iti cere cineva sa faci WCD il faci chiar daca esti admin nu trebuie sa te superi ca ti-a cerut asta si sa refuzi , iar dovezile trebuie mai concrete trebuia sa faci screnshoot cand ti-a spus ca nu iti da link-ul asa reclamatia ta era mai puternica dar asa pana atunci treaba cu link-ul ramane un mister ...

  3. Reclamatie Valu

    #3
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Quote Originally Posted by roby313 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Sunt PRO pentru avertisment ! pentru ca nu a avut rabdare si intelegere mai ales ca Blue este un membru al comunitatii , nu stiu exact care a fost treaba cu link-ul daca a dat sau nu ... iar Blue daca iti cere cineva sa faci WCD il faci chiar daca esti admin nu trebuie sa te superi ca ti-a cerut asta si sa refuzi , iar dovezile trebuie mai concrete trebuia sa faci screnshoot cand ti-a spus ca nu iti da link-ul asa reclamatia ta era mai puternica dar asa pana atunci treaba cu link-ul ramane un mister ...
    Prima data m-am gandit sa fac wcd dar nu am inteles motivul, pur si simplu am facut kill cu he si am scris in chat ca am facut predict si m-a pus spec si a zis ''fa wcd'' si i-am zis sa imi dea link si o zis ca nu poate, sincer de cand sunt in comunitate nu mi s-a cerut de cat odata wcd chiar m-am frustrat foarte tare cand am vazut e fel de admini are serveru si uite asa din 11 playeri sau 10 a reusit sa scoata 2

  4. Reclamatie Valu

    #4
    Membru - Silver Elite Valentin2002's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Posts
    133
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Attachments 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    altadata daca te pun sa faci wcd trebuie sa il faci nu sa faci multe figuri ca ai grad , in primu rand daca ai grad nu esti cine stie ce esti un player normal , chiar nu imi pasa daca o sa pierd gradu eu stiu un lucru imi facc treaba Dap c=am atat am avut de spus (iti dau si pro daca vrei ) , si aia crezi ca e amenintre , nu o sa mai ai grad prietene , in primu rand refuzi sa faci wcd , in al 2 rand ai figuri pentru nu stiu ce motiv , si in al 3 lea rand mai citeste regulamentu
    Last edited by Valentin2002; 21-02-2019 at 10:38 PM.

  5. Reclamatie Valu

    #5
    Membru - Silver Elite Master roby313's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    255
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    eu stiu ca orgoliul e mare hai sa it zic ceva numa ce luasem premium si cand am intrat pe server am dat 2 head-uri la noroc si un Helper ma bagat direct la spectatori sa fac wcd credema ca imi venea sa injur si sa dau cu laptopul pe geam de nervi dar din respect pentru comunitate m-am calmat si am facut acel WCD , asa ca daca ne place servarul atunci trebuie sa il respectam.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  6. Reclamatie Valu

    #6
    Membru - Silver Elite Valentin2002's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Posts
    133
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Attachments 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Da asa e dar nu ai vazut ca facea figuri ca el nu face niciun wcd , ca nu stiu ce i-am dat kick si faza ai a cu gradu in sens ca nici wcd nu vrea sa fac in primu rand daca esti admin si te pune cineva mai mare in grad iti dai seama ca trebuie sa faci nu sa faci figuri cu nu fac nimic si nustiu ce

  7. Reclamatie Valu

    #7
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    chiar nu imi pasa daca o sa pierd gradu eu stiu un lucru imi facc treaba
    interes 0, daca taceai filosof ramaneai acum pt ca ai zis asta sincer meriti remove

    + tu zici de mine sa citesc regulamentul daca e asa hai sa te invat eu sa adminezi ca vad ca nu stii, te pui spec, pui esp-ul pe respectivul suspect si faci demo timp de 3 runde minim si pe acel demo sa se vada clar ca ala are cod

  8. Reclamatie Valu

    #8
    Membru - Silver Elite Valentin2002's Avatar
    Member since
    Jan 2017
    Posts
    133
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Attachments 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu am fost anuntat pe u@ si inca ceva si eu am fost bagat mereu de andrei si nu mi-a facut niciun demo ,direct spectator si wcd si nu stateam sa fac atatea figuri ca tine , eu imi fac treaba nu fac 70 de reclamati pentru toti admine care ma pune sa fac wcd deci sa sti ,,,.....

    --------------- Added after 5 minutes ---------------

    Merit remove ca ce bai fratele meu e un grad nu imi i-au figuri din cauza la un grad ai inteles crezi ca cu el sau fara nu pot sa joc , eu am facut cerere de grad pentru a scapa de cotati , si sa nu mai faca playeri tb camp txt , nu am luat gradu doar sa ma uit la el deci sa sti asta , eu am luat grad sa imi fac treaba ,si aia e primesc remov nu am nimic importiva dar sa stiu si eu ca am gresit sa imi iau , daca imi iau remov nu fac figuri si sti de ce , stiu ca am gresit cu ceva daca imi i-au ca nu il primeam degaba , dar aia e , nu am ce sa vorbesc cu tine , chiar daca esti mai vechi decat mine , asta nu inseamna ca esti mai important , si nu trebuie sa iti iei fitte ca esti acum esti admin , deci daca esti admin nu inseamna ca esti mai sus de toti , admin ca admin dar tot player ramai merau , si iti mai spun pentru 10 ora eu imi fac treaba si stiu mullti playeri asta si chiar si admin
    Last edited by Valentin2002; 21-02-2019 at 10:57 PM.

  9. Reclamatie Valu

    #9
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Quote Originally Posted by Valentin2002 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Eu am fost anuntat pe u@ si inca ceva si eu am fost bagat mereu de andrei si nu mi-a facut niciun demo ,direct spectator si wcd si nu stateam sa fac atatea figuri ca tine , eu imi fac treaba nu fac 70 de reclamati pentru toti admine care ma pune sa fac wcd deci sa sti ,,,.....
    Acum inteleg de ce am treaba doar cu stafful furien
    Like Valentin2002 a dat Like acetui post

  10. Reclamatie Valu

    #10
    Moderator Esky's Avatar
    Member since
    May 2012
    Location
    Aiud jud Alba
    Posts
    2,296
    Last username
    Daihatzu ~Targaryen~
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Valentin2002 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    chiar nu imi pasa daca o sa pierd gradu eu stiu un lucru imi facc treaba
    Ma abtin sa nu zic ceva pentru acest paragraf. Aviz tuturor,daca nu va intereseaza gradul,nu mai stati pe aici,doar ca sa aveti ceva accese. Blue,hai sa fim seriosi,ca daca ii sa o luam pe de alta parte,puteai sa faci WCD si fara sa-ti dea un link,pentru ca stii demersurile pe aici,cunosti ce si cum.
    Nu ma puneti in situatia sa fac si cu voi la fel cum am facut si continui pe JB.
    Daca nu va duce bibilica,lasati-va de treaba.
    Zombie.WarGods.roFurien.WarGods.roCSGO.WarGods.ro
    WarGods | Targaryen
    Like ISdArk, Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage