-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: ban aiurea

  1. ban aiurea

    #1
    Membru - Silver I whocares's Avatar
    Member since
    Nov 2020
    Posts
    22
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cool ban aiurea

    Nick-ul tau: whocares
    Varsta:20
    Nick-ul admin-ului/player-ului:Moz
    IP:-
    Ora si Data / harta: azi , acum , abstract_easy
    Motiv: am luat ban degeaba
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ; You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: aveti full logs , i am zis pe chat clar ca nu ii dau link pe chat , nu a insistat in leg cu asta si am crezut ca nu e o problema , dupa mi a dat ban pt neprezentare wg ; lasa ma sa ma joc linistit ca oricum nu stii de ce mi ai cerut wg - nu cred ca ai vrun demo ca dovada ,cum e normal sa ai, sa vada si lumea de ce ceri tu wg

    inainte erau probleme ca de ce playerii buni nu dau wg la toti fraierii ; acum daca dam la toti fraierii wg tot luam ban , ce mai vreti?
    Last edited by whocares; 15-06-2021 at 08:19 PM.

  2. ban aiurea

    #2
    Membru - Silver III Mozzz's Avatar
    Member since
    Sep 2020
    Posts
    61
    Mentioned
    6 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Salut! In primul rand nu exista admin cu numele "Moz", fii mai atent le ceea ce scrii. In al doilea rand, ti-am cerut wargods pentru ca mi-ai parut suspect de coduri (am tot dreptul sa fac asta daca suspectez, tu esti obligat sa te conformezi), sa nu mai mentionez ca limbajul tau fata de mine nu a fost in acel moment unul prea frumos. Cand m-am uitat prima oara pe tine, te-ai prins ca pentru asta spec si ce ai zis? Ca daca schimbi repede numele nu te mai iau la test nu?. In al treilea rand, tu esti obligat pe tot parcursul actiunii sa te conformezi instructiunilor mele, eu ti-am zis sa ramai spec pana termin verificarea, nu o data ci de mai multe ori. Tu crezi ca eu sunt "prostul" tau sa stau sa ma rog de tine sa stai spec folosind limbaj abuziv asupra mea, sa nu mai mentionez ca la inceput de test incepusei cu mistourile, fapt ce nu e prea acceptabil si nu-ti tolerez, trecand peste asta. Cum ti-am spus, tu esti obligat sa parcurci etapele testului, si la final sa imi dai link pentru a te verifica, nu voiam sa iti cer dupa cum ai spus ca puteam verifica si eu, dar deja devenea prea aiurea ceea ce faceai. "inainte erau probleme ca de ce playerii buni nu dau wg la toti fraierii ; acum daca dam la toti fraierii wg tot luam ban , ce mai vreti?", asta ce ar trebui sa insemne? Baiete, nu te inveti minte. Revenind la subiect, tu esti obligat sa stai spec pana termin eu toata verificarea si sa imi oferi si link de la scan, fapt ce nu l-ai facut, a trebuit sa ma rog de tine de nu stiu cate ori, lucru ce nu-i ok. Despre loguri, nu e nevoie ca am filmat eu tot. De acum incolo, sa stii sa oferi si link macar daca esti tare-n gura ca sa eviti acest gen de sanctiuni pe viitor. Spor!
    Link dovada: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! .
    Bafta sa ai!
    Last edited by Mozzz; 15-06-2021 at 08:42 PM.

  3. ban aiurea

    #3
    Membru - Silver I whocares's Avatar
    Member since
    Nov 2020
    Posts
    22
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    moz sterge filmarea aia ca ma ia zenni la misto la cat de slab era runu ala ))))))
    Like Dirty Vibe a dat Like acetui post

  4. ban aiurea

    #4
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,764
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pānă la urmă pentru ce e dat banul? Wcd-ul din cāte văd l-a făcut și este și curat.

    tu esti obligat sa stai spec pana termin eu toata verificarea si sa imi oferi si link de la scan
    Aici ai spus niște lucruri total banale.
    Jucătorul cu pricina nu e obligat să stea spectator MAI ALES cānd spune că scanarea este deja gata. Atāta timp cāt n-a părăsit serverul totul e ok. De asemenea, jucătorul nu e "obligat" să-ți dea linkul cu raportul. Īntr-adevăr, e de bun simț să ți-l trimită că doar de aceea īți și rămāne copiat după ce a scanat. Dar īn cazul īn care persoana respectivă nu ți-a trimis linkul se poate verifica foarte ușor raportul You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

    Eu ce să īnțeleg din treaba asta, că n-ai știut unde se găsesc rapoartele wcd? Sau ai vrut neapărat să-l primești pe chat?

    Nici who nu a dat dovadă de om cu bun simț, dar din cāte știu pentru jigniri se poate da liniștit un gag sau llama. De ce ban de 3000 de minute?

    Aici a fost un schimb de șicanări. Who care n-a vrut să fie cooperativ, dar totuși a īndeplinit sarcina după niște schimburi de cuvinte, iar mai la urmă Mozzz care n-a suportat faptul că linkul nu a fost dat pe chat.

    Whocares, ție am să-ți REDUC timpul banului la 2 ore, sperānd să fie o īnvățătură de minte sau măcar un semnal de alarmă să nu mai iei peste picior adminii.
    Mozzz pe de o parte primești downgrade -1 pentru că:
    * Banul a fost dat din nervi, fără un motiv bine īntemeiat.
    * Nu ai procedat corect īn momentul solicitării unui raport wcd. Nu pot să-mi dau seama dacă e lipsă de experiență sau dacă ai avut tu ceva cu jucătorul respectiv.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods

    Thanks whocares a dat Thanks acetui post
    Like dizdani, -WickedSick- a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage