-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18
  1. Propunere Grad Nou

    #1
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere Grad Nou

    Am stat putin timp, si m-am gandit la o chestie:

    1.Sa se adauge Super-Slot pe care sa-l obții fara Scoala pe serverul nostru, super-slotul avand acces la comenzile Slotului,+ amx_voteban ,amx_kick, amx_gag.
    Avantaje: Asa daca un membru superior nu este conectat pe server , Super-Slotul si-ar face treaba.

    As dori sa se adauge acest grad,deoarece vad in unele grupuri niste membrii ( care sunt slot pe server) si cer ajutor ca sa-i dai unui player ban/gag/altele , desi majoritatea nu vor putea sa vina sa-l ajute.

    2.Din cate observ , amx_lastip functioneaza doar de la Helper , nu si la slot . As dori sa se lucreze la asta .

    3.Majoritatea mapelor au buton de arme ,(Ak, M4a1,Awp,Si Machinegun)dar nu au si pistol ( deagle). As propune sa se bage inapoi meniul de arme sau sa se faca ceva sa poți avea si o arma secundară ,deoarece vad ca mulți CT tanjesc pe server ca nu mai au deagle ,si ca ai pot omorī cei de la T foarte usor.

    4.Ar fi ok daca s-ar adăuga si un sunet, prin sunet vreau sa zic ca de fiecare data cānd da cineva cap cuiva sa se audă sunetul classic "Headshot",nu cred ca ar īnrăutăți serverul ca si "hats" ,"dayuri" .

    5.Propun sa se scoată "arma gratis " din/lr pentru ca majoritatea noobilor numai asta dau si mai stau pana se termina runda intenționat ca sa pierdem timpul.

    6.Va rog sa īncercați sa puneti si Ak47/M4A1 la /lr cu un singur glonț, asa ar fi mai interesant după parerea mea.

    Am stat douajde' minute sa scriu poezia asta asa ca va rog sa faceti minim o chestie pe care am propus-o.
    Last edited by WarGods | aLinoX; 18-08-2019 at 11:36 PM.
    Dislike ~Life~ a dat Dislike acetui post

  2. Propunere Grad Nou

    #2
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Nici nu exista super slot
    Oricum sunt Pentru toate, sunt inutile si data viitoare cand propui un grad nou sa fie unu care nu exista + super slotu de ce sa aibă accesele de la helper, helperu ce rost mai are?

  3. Propunere Grad Nou

    #3
    Membru - Silver III MrGhost's Avatar
    Member since
    Jul 2019
    Posts
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. nu ar trebui un player care nu are scoala WarGods sa poata accesa comanda amx_voteban
    2.
    3. nu ar fi ceva rau
    4. NU TINE SERVERUL NICI MACAR DAYS
    5.
    6. Cred ca macar atat poate tine serverul

  4. Propunere Grad Nou

    #4
    Membru - Gold Nova II {???}'s Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Location
    Intre Niste Paranteze
    Posts
    928
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Serverul ar tine sunete, dar nu ar ajuta.

    Nu am timp sa comentez, incercati sa va dati seama singuri pānă raspunde @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! care a ieșit din absenta si joaca doar lol.
    > 2,6
    Restul

  5. Propunere Grad Nou

    #5
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! se vede cat de atent esti, se vede si incapabilitatea de a face reclama serverului,eu ma refeream sa se adauge Super-Slot da tu esti cu capul in nori.Si daca sunt "INUTILE" de ce as mai fi facut propunerea?

    --------------- Added after 7 minutes ---------------

    Quote Originally Posted by {???} You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Serverul ar tine sunete, dar nu ar ajuta.
    Dupa parerea mea l-ar face mai interesant.
    Last edited by WarGods | aLinoX; 19-08-2019 at 12:50 AM.

  6. Propunere Grad Nou

    #6
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Quote Originally Posted by Cartofi^Praj!ti You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! se vede cat de atent esti, se vede si incapabilitatea de a face reclama serverului,eu ma refeream sa se adauge Super-Slot da tu esti cu capul in nori.Si daca sunt "INUTILE" de ce as mai fi facut propunerea?

    --------------- Added after 7 minutes ---------------



    Dupa parerea mea l-ar face mai interesant.
    Wolf tine evidenta la reclama si in caz ca nu stiai am o absenta deschisa pana nu revin nu pot decāt sa stau pe forum atāt

    As vrea sa zic ca esti mai mult decāt dobitoc dar nu am dreptul sa te jignesc chiar daca am motiv deci nu considera ca ti-am zis-o, noi avem super slot care are imunitate, acces la u@ si mi se pare ca slap si slay atāt si īl oferim doar la persoanele de īncredere

    Ok hai fie dau La 2 ind rest rămān cu aceasi părere

    Nu am văzut pe nimeni care face propunere sa vina cu donatii plugin-uri si suport voi numa comrntati ca sunt incapabil de reclama si vrajeli dar cānd e vorba de un script "da-l in colo ca idi mai pierde Lion īncă 5 ore pentru ceva ce nu ajuta serveru

    Va rog sa va infromati īnainte sa comentati

  7. Propunere Grad Nou

    #7
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,100
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1.Sa se adauge Super-Slot pe care sa-l obții fara Scoala pe serverul nostru, super-slotul avand acces la comenzile Slotului,+ amx_voteban ,amx_kick, amx_gag.
    Avantaje: Asa daca un membru superior nu este conectat pe server , Super-Slotul si-ar face treaba.

    As dori sa se adauge acest grad,deoarece vad in unele grupuri niste membrii ( care sunt slot pe server) si cer ajutor ca sa-i dai unui player ban/gag/altele , desi majoritatea nu vor putea sa vina sa-l ajute.
    Gradul de super-slot este compus din accesele "a" si "b" (a - imunitate , b - slot), iar cum la imunitate s-a renuntat definitiv, gradul de super-slot nu se va mai acorda

    2.Din cate observ , amx_lastip functioneaza doar de la Helper , nu si la slot . As dori sa se lucreze la asta .
    Slotul are acces la comanda
    amx_last
    , dar cine sa dea amx_help in consola sa vada la ce comenzi are acces..

    3.Majoritatea mapelor au buton de arme ,(Ak, M4a1,Awp,Si Machinegun)dar nu au si pistol ( deagle). As propune sa se bage inapoi meniul de arme sau sa se faca ceva sa poți avea si o arma secundară ,deoarece vad ca mulți CT tanjesc pe server ca nu mai au deagle ,si ca ai pot omorī cei de la T foarte usor.
    Ai arma in mana si te omoara un tero cu ranga sau glock ... Genius.. . Meniul nu va mai fi adaugat

    4.Ar fi ok daca s-ar adăuga si un sunet, prin sunet vreau sa zic ca de fiecare data cānd da cineva cap cuiva sa se audă sunetul classic "Headshot",nu cred ca ar īnrăutăți serverul ca si "hats" ,"dayuri" .
    5.Propun sa se scoată "arma gratis " din/lr pentru ca majoritatea noobilor numai asta dau si mai stau pana se termina runda intenționat ca sa pierdem timpul.
    Se va ocupa Wolf
    Last edited by ~TraNda~; 19-08-2019 at 01:55 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg


  8. Propunere Grad Nou

    #8
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! Absenta ta este īnchisă tu făcānd absenta acum o luna.Au trecut alea 7-14 zile ,eu zic sa faci reclama daca mai vrei sa ai gradul.
    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! ,mda amx_last , dar ar trebui sa se editeze si regulamentul.
    Last edited by WarGods | aLinoX; 19-08-2019 at 02:03 PM.

  9. Propunere Grad Nou

    #9
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    OFF: Wolf mai stii ce am zis la cererea slot a lui Shadow da? cred ca asta e unul din momente
    ON:
    1. Hai sa dam mai multe accese unui grad ca va fi aproape la fel ca slot-ul (faci cateva ore si aia e), dar sa aiba accese de helper apoi de ce sa nu stergem gradul de helper pentru acest super-slot.
    2. Nu mai zic nimic si-a dat Lion destul cu pumnii in cap cand a vazut asta…
    3. Din cate stiu eu a fost scos meniul pentru a vedea daca asa vor tine day-urile. Dupa parerea mea ar trebui adaugat inapoi acel meniu.
    4. Si de exemplu daca evadeaza x simon da comenzi si y (care e la ct) ii da cap lui x vrei sa se auda Headshot in tip ce simon da comenzi si sa nu se mai auda nimic? Mi se pare waste of time treaba asta.
    5. Nu stiu cat de posibil este asta adica cred ca ar trebui schimbat tot plugin-ul de lr pentru treaba asta. Oricum nu ii vad rostul adica hai sa scoatem arma gratis ca se oftica copilasii.
    6. Treaba asta nu suna rau deloc totusi cred ca si pentru acest lucru trebuie schimbat plugin-ul de lr si nu stiu cat de usor se face acest lucru. Totusi ar trebui sa se tina cont de treaba asta dupa rezolvarea problemelor mai importante.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  10. Propunere Grad Nou

    #10
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Hyxule, daca simonu da comenzi si sa zicem ca careva evadează , el se opreste din dat comenzi si merge dupa evadat, asa si fac majoritatea , eu am zis de sunet pt ca ar fi mai interesant , dar na .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage