-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. Propunere promovare

    #1
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1

    Propunere promovare

    Salut, cu aceste 2 metode cred ca am reusi sa facem o cuminutate mai vizitata:

    1 (YT) Ar fi bine ca cineva responsabil sa faca un canal de Youtube cu numele WarGods Community, iar toate serverele oficiale din comunitate sa aibe un video de prezentare care sa fie pe acel canal, sunt sanse mari sa facem comunitate mult mai vizitata cu acel canal, cu cat facem mai multi abonati cu atata o sa avem mai multe share-uri, de exemplu: noi facem 250 de abonati si majoritatea sunt activi, acei abonati activi pentru ca le plac videoclipurile de la noi de pe servere o sa se joace pe server si o sa le spuna si altora de canal si comunitate sau daca nu reusim sa aducem o anumita suma de abonati putem platii youtuberi mari cu maxim 10€ si ne aduc in jur de 2.000 de abonati.

    2 (events) pe fiecare server sa fie cate un eveniment lunar sau saptamanal, in ce consta acest eveniment: pe server odata la un anumit timp sa fie un eveniment care atrage jucatori de exemplu pe dr odata pe saptamana jucatorii la ora 20:00 se da vip timp de o ora prin extragere la 2 jucatori online, cum jucatorii vad ca 'lol vip gratis fara sa dau bani si sa nu ma stiu juca dr' sigur o sa stea pe server ca atunci poate castiga vip pana la ora 21:00 si mai sta o ora in plus si bam.
    Dar ar prinde bine cand ar fi evenimente de sarbatori, nu doar de craciun, si la alte sarbatori importante cum ar fi ziua romaniei

    Sa imi ziceti daca m-am adresat gresit ca eu is mai prost de felu meu
    Last edited by Blue01; 22-11-2018 at 09:31 PM.
    Like wGods | Toxic, Sweat a dat Like acetui post

  2. Propunere promovare

    #2
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. Marea problemă ar fi implicarea membrilor, nu neapărat toți, dar majoritatea.
    Pentru acest canal de youtube s a implicat KGB și alți colegi, dar destul de puțin cât să avem succes. Dacă ne am implica mai mulți, sunt sigur că vom avea succes. Nu poate o singură persoană să se ocupe de youtube, o altă persoană de facebook, boost, script, progamare etc. Pentru un video bun și de calitate avem nevoie de imaginație, materiale din diferite ipostaze, oameni care cunosc cât de cât să lucreze în programe cum e adobe affter effects sau sony vegas pro.
    Toată acțiunea asta nu se poate face de pe azi pe mâine, necesită timp și răbdare. Ca începători, putem rezolva un video și într-o lună, timp avem din moment ce am frecat menta atâta timp și nu s a făcut mare lucru de la ultima propunere cu youtube.

    2. Sunt deacord să se facă mai multe eventuri cu VIP, cel puțin pe Dr cred că v a avea succes, la fel si pe Fr.

    Din păcate pe lângă că nu aveam și nu avem admini activi, acum nu avem nici Owneri, Manageri... Nu o zic cu răutate, dar cred că suferă unele servere la capitolul asta. Este de înțeles că numai este timp suficient, dar cei care sunt le ar trebui oferită o șansă de a fi ajutați.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  3. Propunere promovare

    #3
    Membru - Silver Elite Master Sweat's Avatar
    Member since
    Aug 2018
    Location
    44.4267674 / 26.102538390000063
    Posts
    409
    Last username
    Azazael.King <<Azazel>>
    Mentioned
    13 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 2 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by wGod|Toxic You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    1. Marea problemă ar fi implicarea membrilor, nu neapărat toți, dar majoritatea.
    Pentru acest canal de youtube s a implicat KGB și alți colegi, dar destul de puțin cât să avem succes. Dacă ne am implica mai mulți, sunt sigur că vom avea succes. Nu poate o singură persoană să se ocupe de youtube, o altă persoană de facebook, boost, script, progamare etc. Pentru un video bun și de calitate avem nevoie de imaginație, materiale din diferite ipostaze, oameni care cunosc cât de cât să lucreze în programe cum e adobe affter effects sau sony vegas pro.
    Toată acțiunea asta nu se poate face de pe azi pe mâine, necesită timp și răbdare. Ca începători, putem rezolva un video și într-o lună, timp avem din moment ce am frecat menta atâta timp și nu s a făcut mare lucru de la ultima propunere cu youtube.

    2. Sunt deacord să se facă mai multe eventuri cu VIP, cel puțin pe Dr cred că v a avea succes, la fel si pe Fr.

    Din păcate pe lângă că nu aveam și nu avem admini activi, acum nu avem nici Owneri, Manageri... Nu o zic cu răutate, dar cred că suferă unele servere la capitolul asta. Este de înțeles că numai este timp suficient, dar cei care sunt le ar trebui oferită o șansă de a fi ajutați.
    Nu e nevoie de adobe after eff... Nu facem filme, iar sony vegas e deja in exces, maxim filmora sau altceva... de partea cu editarea video / photo / montaj ma ocup eu. Dar mai intai trebuie sa găsim idei cu ce sa postam...
    "History is not an empty page. We can not wipe with the sponge what happened in the past. We must try to understand what has happened and why, and at the same time learn some of these past experiences."
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  4. Propunere promovare

    #4
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by <<Azazel>> You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu e nevoie de adobe after eff... Nu facem filme, iar sony vegas e deja in exces, maxim filmora sau altceva... de partea cu editarea video / photo / montaj ma ocup eu. Dar mai intai trebuie sa găsim idei cu ce sa postam...
    Îmi pare rău că nu s acasă, te ajutam eu cu idei și materiale. Poate o să mi iau un laptop mai târziu.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  5. Propunere promovare

    #5
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,100
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Canalul de YT: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!



























    Si lista poate continua. Doar scrie WarGods Community pe YT, sau numele unui server.
    Nici pe astea nu le promovam, dar pe altele noi? .
    Sunt pentru 1.

    2. Ideea cu eventuri am incercat-o si pe servere si pe forum (vezi concursurile in cadrul forumului). Tot noi din comunitate am participat. De ce? Fiindca nu s-a promovat.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like Blue01 a dat Like acetui post

  6. Propunere promovare

    #6
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Quote Originally Posted by <<Azazel>> You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu e nevoie de adobe after eff... Nu facem filme, iar sony vegas e deja in exces, maxim filmora sau altceva... de partea cu editarea video / photo / montaj ma ocup eu. Dar mai intai trebuie sa găsim idei cu ce sa postam...
    daca vrei facem noi 2 un video in care prezentam de la a la z un anumit server dar vreau sa facem cu dr ca serveru asta de dr e cam unic ca nu prea vezi servere de geun in romania

  7. Propunere promovare

    #7
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! , @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! Puteți creea un grup pe facebook în care să postati creațiile voastre, astfel se pot găsi noi membri ce vor fi interesați să facă cerere pe secțiunea Imagini.
    Căutați doritiri să vă ajute cu invitații pe grup.
    In acest mod mi am promovat eu sectiunea FILME.
    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  8. Propunere promovare

    #8
    Membru - Silver Elite WarGods | DaNy's Avatar
    Member since
    Feb 2016
    Location
    WarGods Community
    Posts
    130
    Last username
    [TT.Force]Spider
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    As putea sa va fac o promovare a canalului de youtube.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  9. Propunere promovare

    #9
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Nu trb sa ne faci promovare la canal, mai bn faci la comunitate, o sa fac un video de promovare pe tema asta de iarna, daca poate cineva care e priceput sa imi dea aici un video cand domina sv-ul, ceva de genu wick pe furien sa il injure toti in chat ca ii prea bun

  10. Propunere promovare

    #10
    VIP wGods | Toxic's Avatar
    Member since
    Mar 2013
    Location
    Bacau
    Posts
    2,406
    Last username
    ToxicToxic wGod|Toxic wGod|Dreamer
    Mentioned
    25 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 1 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    daca poate cineva care e priceput sa imi dea aici un video cand domina sv-ul, ceva de genu wick pe furien sa il injure toti in chat ca ii prea bun
    Dacă nu îți iei o inițiativă de unul singur, nu o să rezolvi nimic, nu o să primești sprijin din partea nimănui. Obișnuiți vă cu asta.
    Like Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage