-- Closed Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 26
  1. reclamatie blue.

    #1
    Membru - Silver Elite Razer12345's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    177
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    reclamatie blue.

    Nick-ul tau Ran
    Varsta: 12
    Nick-ul reclamatului: Blue
    IP: ip-ul nu este necesar ip
    Ora si Data se vede pe video
    Dovezi: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni eu Cred ca un membru staff nu iti cerere diss doar ca sa faca misto de tn
    Thanks Blue01 a dat Thanks acetui post
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  2. reclamatie blue.

    #2
    Membru - Silver Elite Master Serujio's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Location
    Sighisoara
    Posts
    459
    Last username
    Adi Mafiotu
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ati vorbit pe discord nu pe cs deci asta e o reclamatie fara rost in opinia mea
    Like Blue01 a dat Like acetui post

  3. reclamatie blue.

    #3
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Diferenta dintre faptul ca au vorbit pe discord sau pe cs este aceea ca limbajul de orice fel e permis, dar in spirit de gluma clar nu cum a facut blue. Acest comportament deranjant ba chiar deplorabil pentru un admin cu vechime bunicica pe server se poate sa fie present si pe server, dar poate unii jucatori au frica fata de el ca daca ar zice ceva rau de el ar primit ban sau ceva. Sa nu uitam ca tot asa ii facea si lui sniper11 fara un motiv atat de important incat sa se ajunga la reprosuri de genul. Sa nu uitam ca domnu blue recent a fost inactive pe server in jur de doua saptamani fara nici o cerere de absenta, iar acum si-o arde gangster de parca nu s-ar fi intamplat nimic. Ar mai fi multe de zis despre Blue, dar ar fi o lista maricica totusi daca o sa fie nevoie o sa discut cu wonerii si despre acele chesti.
    pentru sanctiune cel putin mie nu mi se pare normal un comportament ca acesta indiferent unde se dezvolta fiindca poate fi si pe server cand nu este nimeni on care sa aiba curajul de a-I face reclamatia.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Thanks Razer12345 a dat Thanks acetui post
    Like Razer12345 a dat Like acetui post
    Dislike Blue01 a dat Dislike acetui post

  4. reclamatie blue.

    #4
    Membru - Silver Elite Miko1's Avatar
    Member since
    Dec 2017
    Posts
    172
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Erai obligat sa injuri ca sa-i clarifici ceva?, Sau doar cauta-i cearta? pentru sanctiune
    Dislike Razer12345 a dat Dislike acetui post

  5. reclamatie blue.

    #5
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Quote Originally Posted by ~HYXUL~ You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Diferenta dintre faptul ca au vorbit pe discord sau pe cs este aceea ca limbajul de orice fel e permis, dar in spirit de gluma clar nu cum a facut blue. Acest comportament deranjant ba chiar deplorabil pentru un admin cu vechime bunicica pe server se poate sa fie present si pe server, dar poate unii jucatori au frica fata de el ca daca ar zice ceva rau de el ar primit ban sau ceva. Sa nu uitam ca tot asa ii facea si lui sniper11 fara un motiv atat de important incat sa se ajunga la reprosuri de genul. Sa nu uitam ca domnu blue recent a fost inactive pe server in jur de doua saptamani fara nici o cerere de absenta, iar acum si-o arde gangster de parca nu s-ar fi intamplat nimic. Ar mai fi multe de zis despre Blue, dar ar fi o lista maricica totusi daca o sa fie nevoie o sa discut cu wonerii si despre acele chesti.
    pentru sanctiune cel putin mie nu mi se pare normal un comportament ca acesta indiferent unde se dezvolta fiindca poate fi si pe server cand nu este nimeni on care sa aiba curajul de a-I face reclamatia.
    Nu l-am amenintat cu nimic, i-am zis pe chat ca daca vrea sa vorbim mai multe facem o cearta in privat ca sa nu deranjam si sa spamam chatul + eu i am zis sa vina daca vrea el nu il oblig pana la urma fiecare face ce vrea nu ii sluga chiar asa asta este atitudinea mea cu cineva ca el, si pe u@ de exemplu este permisa vorba urata pentru ca este privat, lafel si pe discord si chiar asa hyxu, smoto, blade si astia mai de treaba ne injuram uni pe altii pe discord si vorbim urat unii cu alti ce vrei sa va fac reclamatie?
    Dislike Razer12345 a dat Dislike acetui post

  6. reclamatie blue.

    #6
    Membru - Silver Elite Razer12345's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    177
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu mi-ai zis asa ai zis in felu urmator. ai imi dai diss te rog ca sa iti explic Faza cu slay ul. Si tu ai inceput sa injuri cand ti-am dat add

    --------------- Added after 5 minutes ---------------

    Deci tu mi-ai cerut disscordul ti-am dat disscordul iar primul cuvant scris de tine e pe video tin sa mentionez ca el mi-a cerut diss ca cica vrea sa clarifice ceva.. si m-am trezit cu jigniri la usa. daca un comportament ca acesta ascundea-i Sincer sa fiu un staff nu vorbeste asa cu alt staff eu nu l-am injurat nu nmk El din prima bam jignire.
    Last edited by Razer12345; 17-03-2019 at 12:09 PM.

  7. reclamatie blue.

    #7
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Quote Originally Posted by Razer12345 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    nu mi-ai zis asa ai zis in felu urmator. ai imi dai diss te rog ca sa iti explic Faza cu slay ul. Si tu ai inceput sa injuri cand ti-am dat add
    Pai da, de ce sa fac un targ de cearta in chat cand pot sa iti spun direct in privat si sa nu deranjez chat-ul? Iti zic eu ca nu te am luat la bataie sa imi dai discord-ul, si ce e in privat e in privat nu inam public, chestia asta an auzit o de la un owner nu dau nume, nu dau nimic
    sa isi rezolve treburile in privat nu pe forum
    lafel e si aici sa ne rezolvam treaba in privat nu pe chat de asta te am chemat pe discord

  8. reclamatie blue.

    #8
    Membru - Silver Elite Razer12345's Avatar
    Member since
    Feb 2019
    Posts
    177
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    si vreau sa mai spun atat el ma rugat la inceput sa ii dau disscord n-am ma rugat inca de vreo 3-4 ori i l-am dat si sa ajuns la asta Eu zic ca un membru staff nu Cerere diss ca sa injure alt membru Staff dupa parerea mea personala asa nu ceva Nu cred ca sa face.

    nu de asta mai chemat ai zis ca vrei sa clarfici de ce mi-ai dat slay. si gata mai injurat direct. si eu nu am scos un cuvant la inceput si tu ma injuri fara motiv.

    --------------- Added after 5 minutes ---------------

    da ca tu comportamentul asta li ai inafara unui joc Sincer nu stiu ce sa mai cred despre tine. ori ca esti inafara sv ori ca esti pe sv tot una e mai injurat odata si pe sv da nu am apucat sa filmez.pe asta nu o mai stii a?
    Last edited by Razer12345; 17-03-2019 at 12:22 PM.

  9. reclamatie blue.

    #9
    Banned Blue01's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    1,883
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    57 Post(s)
    Achievements Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Quote Originally Posted by Razer12345 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    si vreau sa mai spun atat el ma rugat la inceput sa ii dau disscord n-am ma rugat inca de vreo 3-4 ori i l-am dat si sa ajuns la asta Eu zic ca un membru staff nu Cerere diss ca sa injure alt membru Staff dupa parerea mea personala asa nu ceva Nu cred ca sa face.

    nu de asta mai chemat ai zis ca vrei sa clarfici de ce mi-ai dat slay. si gata mai injurat direct. si eu nu am scos un cuvant la inceput si tu ma injuri fara motiv.
    Asta ii ultimu reply de la reclamatia asta care il dau, te-am chemat pe discord nu te-am obligat si dupa tu mi-ai cerut mie discordul fara sa mai fi bagat in seama, ti-am acceptat cererea si te-am injurat, e atat de enervant sa ma bagi in toate treburile tale doar ca tu nu stii motivu unui slay, oricum eu mi am rezolvat problema in privat da vad ca tu nu ai rezolvat-o oricum puteti sa il tineti de mana cat vreti ca eu nu am de gand sa mai imi pierd timpu sa scriu reply aici sa ii demonstrez + da intradevar te-am injurat pe server, am zis in u@ la darq si s-a pus practic ca ii injuratura si a aparut pe team chat, se vedea clar acolo ca era @ la inceput de propozitie
    Last edited by Blue01; 17-03-2019 at 12:28 PM.

  10. reclamatie blue.

    #10
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Blue01 You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu l-am amenintat cu nimic, i-am zis pe chat ca daca vrea sa vorbim mai multe facem o cearta in privat ca sa nu deranjam si sa spamam chatul + eu i am zis sa vina daca vrea el nu il oblig pana la urma fiecare face ce vrea nu ii sluga chiar asa asta este atitudinea mea cu cineva ca el, si pe u@ de exemplu este permisa vorba urata pentru ca este privat, lafel si pe discord si chiar asa hyxu, smoto, blade si astia mai de treaba ne injuram uni pe altii pe discord si vorbim urat unii cu alti ce vrei sa va fac reclamatie?
    Exact ce am zis injuriile pe care le facem noi intre noi ni le facem la gluma si cred ca ambii mentionati adica smoto si blade isi dau seama de asta fiindca daca ar fi fost la modul serios ne-am fi facut reclamatii demult. Ce ai facut tu a fost o adresare directa cu elemente jignitoare aduse la adresa lui Ran. Omul poate chiar s-a simtit ofensat si am fi inteles treaba cu asa vorbim intre noi mai o gluma mai alea, dar in toata dovada nu am vazut un cuvant urat sau jignitor la adresa ta. In plus Ran e doar un copil de 12 ani din cate am vazut nu e genul care injura indifferent daca la gluma sau nu asa ca nu mi se pare normal sa il inveti la prostii fiindca cand esti mic inveti si imiti ce vezi la cei mari.
    Puteai macar sa ii zici ba imi dai discordul sa ne rezolvam cearta in privat sa nu deranjam server nu sa ii ceri discordul sa clarifici situatia fiindca tu nu ai clarificat nimic ba mai mult l-ai bagat in ceata. Ran probabil nici nu s-a gandit ca un membru staff ar face asa ceva si se astepta sa fie o discutie pasnica si chiar educativa pentru acesta (educativa pe plan administrativ) in schimb tu I-ai oferit jigniri adresate direct si la sens propriu ci nu in gluma macar de nu te-ai fi adresat din prima asa, dar la ce sa ma mai astept din partea ta sau macar sa faca si Ran la fel. Daca tot ar fi cum ai zis tu ma rog de ce nu a facut si Ran la fel? De ce nu te-a injurat, de ce nu te-a jignit si de ce a ales sa ramana in banca lui simplu fiindca stie sa isi aleaga niste exemple mai bune pentru a ajunge un admin mai bun (in ciuda faptului ca nu are varsta necesara comportamentul zic eu ca e de nota 10). Ramana oricum la parerea lui Wolf si Esky fiindca ei aleg sanctiunea eu doar mi-am dat cu parerea.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like Razer12345 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage