-- Closed Thread
Results 1 to 1 of 1
  1. Povesti de cand eram si eu mai mic :))

    #1
    Membru - Gold Nova I wGods N0l1m1t's Avatar
    Member since
    Jul 2019
    Location
    Hell.
    Posts
    704
    Last username
    N0l1m1t wGod | N0l1m1t
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Cred ca am inceput sa joc cs 1.6 pe la 5-6 ani ca fratele meu avea calculator si avea un laptop. Trebuia sa merg la scoala ( clasa 1 ) si ma joc de dimineata. Era mapa fy_pool_day si ma jucam cu botii cu cutite. Ma enerva ca eu aveam arme iar ei ma tot ma omorau pana m am enervat si am dat un pumn laptop ului si s a stricat. Imi era asa frica sa nu imi iau bataie. Povestea e reala 100%

    --------------- Added after 3 minutes ---------------

    Cred ca pe la 9-10 ani am mers cu 2 verisori de ai mei la un internet cafe si acolo aveau tot felu de jocuri( acu sunt mai nou sali de jocuri si nu internet cafe ) si incep eu sa ma joc. M am jucat Vice City si eram minunat( stiu n are legatura cu cs da ajung si acolo ) si eram fascinat efectiv chiar de jucasem si GTA SA. Ne am pus sa jucam cs pe lan iar eu eram fericit ca ii tot bateam si ei erau nervosi
    Acum nu sunt cine stie ce povesti da m au facut fericit dupa ce am avut un incident neplacut la 8 ani (problema personala)

    Acu 2 ani parca cand inca eram la scoala gimnaziala mergeam de fiecare data la primarie ca acolo era locu meu de chiul. Acolo lucra si verisoru meu si ne apucam sa jucam cs in primarie 1 v 1. Ma mai certa mama ca fugeam de la ora de religie )))

    --------------- Added after 5 minutes ---------------

    Am mers noi la o sala de joc mai recent, acum 1 an parca si na tot asa server cs 1.6 si dai tata numa cs. Descoperisem ca poti sa le trag jos la picioare si sa ii omori cu shield. Dupa ce i am invatat asta, au avut ei alte tactici sa ma bata. Cam atat. Daca imi mai amintesc o sa postez aici. Oricum n am somn si am decis si eu sa imi zic povestea asa pe scurt din ce imi amintesc
    Last edited by wGods N0l1m1t; 23-08-2019 at 02:04 AM.
    Retras de pe toate serverele.
    Doar un camarad in trecere
    Like ~Life~, ~th3fla~, Blue01 a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage