-- Closed Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Propunere

  1. Propunere

    #1
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere

    1. Scoaterea hartii deathrun_2011 intrucat in momentul cand nu este niciun admin multi se urca pe amaratele alea de schelete si stai dupa ei 10 minute sa coboare.
    2. Sa mai fie adaugat (nu stiu daca exista) /rules care sa contina ce are si /reguli decat ca pe engleza sunt unii straini care nu inteleg ideea de /free sau faptu ca nu ai voie sa scurtezi.
    3. Prelungirea banului de la iesirea de la terro la 60min. 30 minute mi se pare putin , in 30 min am timp sa mananc si dupa ma intorc fara ban.
    4. Prelungirea banului de la iesirea wcd de la 20 ore la 7 zile sau 14 zile. In momentul cand o iesit inseamna ca suspectul folosea ceva care-l ajuta intr-un fel sau altul si a preferat sa inghita banul de 20 de ore in loc sa predea un wcd care dura 5 min sa-l faci.
    Last edited by k1dd.; 31-12-2019 at 07:31 PM.
    Ce cautam:
    • Scripteri - cs 1.6 / css (csgo)/samp/minecraft/metin2
    • Bloggeri & posteri
    • Designeri
    Ce oferim:
    • Grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator,Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper,Designer)
    • Grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • Alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  2. Propunere

    #2
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1 e chiar enervant sa vezi cum stai dupa cativa boti care nu is in stare sa coboare
    2 tbh nici unii jucatori romani nu pricep notiunea de free/scurt
    3 30 de minute mi se par foarte putine pentru un reset de mapa (mai ales cand mapa era la final si nu e admin on)
    4 aici sunt intre fiindca pe de o parte este si riscul ca ip-ul banat sa ajunga la alt jucator, dar pe de alta parte e mult mai worth sa iei ban pentru quit wcd decat sa il ai rosu fiindca dupa poti sterge tot si te-ai scos
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.
    Like k1dd. a dat Like acetui post

  3. Propunere

    #3
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1.
    2.
    3.
    4. 1 saptamana.
    Like Skidrowツ, k1dd. a dat Like acetui post

  4. Propunere

    #4
    Membru - Gold Nova III k1dda's Avatar
    Member since
    Jan 2019
    Location
    Botosani
    Posts
    1,816
    Last username
    k1dda wLady | k1dda
    Mentioned
    29 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1,2,3

    4 eu zic ca e ok asa. Mai ales ca pe serverul asta adminii sunt activi. Nu cred ca e nevoie de un ban asa mare, se mai pot intampla si greseli sa iesi cand ti se cere wcd.. deci..
    𝓨𝓸𝓾 𝓭𝓸𝓷'𝓽 𝓷𝓮𝓮𝓭

    𝓐 𝓻𝓮𝓪𝓼𝓸𝓷 𝓽𝓸

    𝓗𝓮𝓵𝓹 𝓼𝓸𝓶𝓮𝓸𝓷𝓮

    Like Serujio a dat Like acetui post

  5. Propunere

    #5
    VIP ~TraNda~'s Avatar
    Member since
    Feb 2014
    Location
    WarGods
    Posts
    12,100
    Last username
    LiOn. ~JoK3r ~
    Blog Entries
    4
    Mentioned
    95 Post(s)
    Achievements Days Registered 4 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 4 Mentions Given 3 Mentions Given 2 Mentions Given 1 Threads Rating Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    1. Scoaterea hartii deathrun_2011 intrucat in momentul cand nu este niciun admin multi se urca pe amaratele alea de schelete si stai dupa ei 10 minute sa coboare.
    Rezolvat
    2. Sa mai fie adaugat (nu stiu daca exista) /rules care sa contina ce are si /reguli decat ca pe engleza sunt unii straini care nu inteleg ideea de /free sau faptu ca nu ai voie sa scurtezi.
    Rezolvat. S-au adaugat in acelasi MOTD.
    3. Prelungirea banului de la iesirea de la terro la 60min. 30 minute mi se pare putin , in 30 min am timp sa mananc si dupa ma intorc fara ban.
    @You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! modifica regulamentul la 60.
    4 aici sunt intre fiindca pe de o parte este si riscul ca ip-ul banat sa ajunga la alt jucator, dar pe de alta parte e mult mai worth sa iei ban pentru quit wcd decat sa il ai rosu fiindca dupa poti sterge tot si te-ai scos
    Banul pentru no wcd ramane de 1200min.
    Last edited by ~TraNda~; 03-01-2020 at 05:37 PM.
    -------------

    TraNda - WarGods | R.R.M - AngeL - LiOn. - pichacku - Jok3r - UnicA

    P A C E

    DISCORD: unknown.cfg

    Like mugurhaiduc, k1dd. a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage