+ Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Propunere GG

  1. Propunere GG

    #1
    VIP Gabriel_'s Avatar
    Member since
    Jul 2017
    Posts
    189
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Propunere GG

    Propun sa se scoata optiunea de a se alege cum sa se joace harta, team sau individual, multi nu citesc si dau 1 (sa se joace team) sau sunt straini si nu inteleg si majoritatea mapelor sunt TEAM si nu e classicul GunGame, mai sunt player de nu sunt de acord cu team dar multi apasa la misto..

  2. Propunere GG

    #2
    Membru - Gold Nova III ~HYXUL~'s Avatar
    Member since
    Jun 2017
    Location
    QxQ.dll
    Posts
    1,730
    Last username
    Antonio711 wGD | HYXUL ADM3 |#>>HYXUL<<#|
    Mentioned
    31 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Inainte de a face o propunere ti-as recomanda sa verifici daca s-a mai discutat recent despre ceva asemanator. De exemplu despre propunerea ta deja s-a discutat You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! . Nu cred ca in 2 saptamani si-a schimbat cineva parerea.
    Жу жръфш тж эхфэтъорж эж фъ жу флихпл кл фпулфп.















    Sunt curios daca cineva descifreaza mesajul. Desi nici nu cred ca va incerca cineva.

  3. Propunere GG

    #3
    VIP Gabriel_'s Avatar
    Member since
    Jul 2017
    Posts
    189
    Mentioned
    3 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Inteleg, dar nu poti sa iei toate posturile la rand sa vezi daca s-a mai discutat.. astept alte pareri

  4. Propunere GG

    #4
    Administrator -=MaX=-'s Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,522
    Blog Entries
    1
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am dezactivat eu acea optiune. Dezechilibreaza jocul extrem de mult.
    Daca unii apuca sa faca level, cealalta echipa nu mai are nici o sansa si nu e deloc corect.
    Ideea de baza in gungame este de echilibru si distractie, acea alegere crea daor frustrari si nu mai era acelasi lucru.
    Sa nu mai vorbim de limba in care era afisat. Optiunea respectiav se folosea pe servere de war cu gungame in care echipele erau definite clar, nu e pentru servere publice.
    De asemenea, am reglat si afisarea logourilor (spray) care nu se afisau deloc la unii.
    Am mai bagat printre altele si cateva harti care erau mai de mult cand ma ocupam eu de server, acum sunt cam 140 de harti pe gungame.
    Birou Cadastru Maxim - Servicii de topografie, cadastru si intabulare - www.CadastruMaxim.ro
    Thanks Gabriel_, ADRI a dat Thanks acetui post
    Like ~th3fla~ a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage