-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14
  1. Reclamație <>*Mihai*<>

    #1
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Reclamație <>*Mihai*<>

    Nick-ul tau: skid
    Varsta: 19
    Nick-ul admin-ului/player-ului: <>*Mihai*<>
    IP: Nu este nevoie.
    Ora si Data / harta: irelevant
    Motiv: Comportament neadecvat de admin+dezinformat
    Dovezi: 1. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    2. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Mentiuni: Să fie clar și pentru el că acum zice că ”păream de treabă”.
    Nu sunt posthunter, nu am nimic personal cu tine, doar că m-am săturat ca toți playerii să ne ia pe toți adminii că suntem nu știu cum din cauza unora care sunt dezinformați și suferă de sindromul ”suferință de admin”.

    Reclamația asta nu am făcut-o ca să fie sancționat, ci ca să-i atrag atenția lui și celorlalți admini să nu mai procedeze așa !

    Vreau doar să facă școala wg(dacă mai există) sau unul din owneri să vadă dacă e capabil de grad.


    EDIT: Am folosit un comportament a unor playeri ce i-am întâlnit și mi-au adresat aceste întrebări sau făceau mișto.
    Last edited by Skidrowツ; 20-10-2020 at 11:27 PM.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.

    Thanks TheOneLeeT a dat Thanks acetui post
    Like TheOneLeeT a dat Like acetui post

  2. Reclamație <>*Mihai*<>

    #2
    Membru - Silver II Khayu's Avatar
    Member since
    Aug 2020
    Posts
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Bro eu te-am luat la verificat ca sa stiu sigur ca nu ai coduri, ca unele cs nvidia au coduri in ele... Am folostit status si am vazut ca aveai id LAN, este prima data cand iau la verificat, o sa invat pe parcurs si la astea cu wargods. ------->You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! wg-ul lui si din cate stiu nu avem voie sa jucam cu alt nume daca avem grad de admin!
    Last edited by Khayu; 20-10-2020 at 11:42 PM.

  3. Reclamație <>*Mihai*<>

    #3
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Khayu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Bro eu te-am luat la verificat ca sa stiu sigur ca nu ai coduri, ca unele cs nvidia au coduri in ele... Am folostit status si am vazut ca aveai id LAN, este prima data cand iau la verificat, o sa invat pe parcurs si la astea cu wargods. ------->You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account! wg-ul lui si din cate stiu nu avem voie sa jucam cu alt nume daca avem grad de admin!
    Eram steam on... Și ți-am zis, dacă scrie Steam ID LAN nu înseamnă nvidia...

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.


  4. Reclamație <>*Mihai*<>

    #4
    Membru - Silver II Khayu's Avatar
    Member since
    Aug 2020
    Posts
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Daca erai STEAM on, trebuia sa scrie cu STEAM, nu cu ID LAN, poti sa ai cs nvidia de asta te-am si luat la verificat -------> o parte din regulament ''CS-urile nVidia sunt INTERZISE pe server!'' Si pentru id LAN se ia la verificat asa fac toti adminii, aveam si o poza cu stats-ul, dar s-a pierdut...
    Last edited by Khayu; 21-10-2020 at 12:43 AM.
    Dislike TheOneLeeT a dat Dislike acetui post

  5. Reclamație <>*Mihai*<>

    #5
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    8,962
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Khayu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Daca erai STEAM on, trebuia sa scrie cu STEAM, nu cu ID LAN


    Sunt curios de unde ai scos asta. Atata timp cat server-ul este no-steam exista oricand posibilitatea sa apara bug in dproto/reunion (si nu numai, poate aparea si la client) astfel incat o persoana cu steam legit sa nu fie detectat ca atare. Mai mult decat atat, daca jucatorul foloseste guard este posibil ca acesta sa intervina in verificarea clientului de joc.
    *****************


  6. Reclamație <>*Mihai*<>

    #6
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Khayu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Daca erai STEAM on, trebuia sa scrie cu STEAM, nu cu ID LAN, poti sa ai cs nvidia de asta te-am si luat la verificat -------> o parte din regulament ''CS-urile nVidia sunt INTERZISE pe server!'' Si pentru id LAN se ia la verificat asa fac toti adminii, aveam si o poza cu stats-ul, dar s-a pierdut...
    te-am întrebat doar dacă poți să-mi spui unde aflii în wg dacă respectivul folosește nvidia și nu ai știut să-mi spui, dar tot susții că am nvidia.. uită-te puțin pe scan-ul ăla,te rog. Mai exact în cstrike.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.

    Like TheOneLeeT a dat Like acetui post

  7. Reclamație <>*Mihai*<>

    #7
    Membru - Silver II Khayu's Avatar
    Member since
    Aug 2020
    Posts
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Da, dar daca apare in status id LAN, am tot dreptul sa iau la verificat sau sa il intreb ce cs are. Stiu si eu unde sa ma uit, nu trebuia neaparat sa imi spui tu

  8. Reclamație <>*Mihai*<>

    #8
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Khayu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Da, dar daca apare in status id LAN, am tot dreptul sa iau la verificat sau sa il intreb ce cs are. Stiu si eu unde sa ma uit, nu trebuia neaparat sa imi spui tu
    nu ai putut să-mi dai o explicație "ce are nvidia" chiar tu mi-ai zis că e prima dată și nu știi.
    Eu unul nu mai spun absolut nimic, am zis ce am avut de zis, decizia ownerilor de acum,în locul tău îmi asumam decât să fac mare tam tam și să fac mai rău.

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.


  9. Reclamație <>*Mihai*<>

    #9
    Membru - Silver II Khayu's Avatar
    Member since
    Aug 2020
    Posts
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Skid, scrie clar in regulament ca cs-ul nvidia este interzis pe server, dc sa mai ma intrebi ce are cs nvidia? Daca scrie clar in regulament ca este interzis.
    Dislike dizdani, Skidrowツ a dat Dislike acetui post

  10. Reclamație <>*Mihai*<>

    #10
    Membru - Gold Nova I Skidrowツ's Avatar
    Member since
    Dec 2018
    Location
    Marea Neagră
    Posts
    597
    Last username
    alin9187
    Mentioned
    11 Post(s)
    Achievements Days Registered 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Khayu You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Skid, scrie clar in regulament ca cs-ul nvidia este interzis pe server, dc sa mai ma intrebi ce are cs nvidia? Daca scrie clar in regulament ca este interzis.
    Mulți întreabă "de ce". nu-i frumos să-i oferi o explicație?

    Ce faimă, ce spaimă, o să mă îmbrac în nimeni,
    Cea mai frumoasă haină.

    Thanks TheOneLeeT a dat Thanks acetui post
    Like TheOneLeeT a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage