-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11
  1. [Reclamatie] FL@M3|MDK

    #1
    Membru - Silver I TaG*__^'s Avatar
    Member since
    Apr 2017
    Posts
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Red face [Reclamatie] FL@M3|MDK

    NICK: Kirito
    IP: 78.96.245.12
    NUMELE ADMINULUI RECLAMAT:FL@M3|MDK
    MOTIVUL:Cateva liniute in plus pe cfg? Prima data cand vad pe cineva ca mananca liniutele pe paine
    DOVADA: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    ]
    Dislike ~TraNda~ a dat Dislike acetui post

  2. [Reclamatie] FL@M3|MDK

    #2
    Membru junior FL@M3|MDK's Avatar
    Member since
    Jun 2020
    Posts
    9
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 1
    Acele linii cred ca au legatura cu placa video. Eu joc default, si cu sau fara acele liniute voi juca la fel de pe orice cs.

  3. [Reclamatie] FL@M3|MDK

    #3
    Membru - Silver Elite Master daniel_San's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    Bucharest
    Posts
    431
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Visitor Messages Received 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 4 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    ce liniute? violence.cfg ala are 0B
    Imaginatia este singura noastra limita!

  4. [Reclamatie] FL@M3|MDK

    #4
    Membru - Silver I TaG*__^'s Avatar
    Member since
    Apr 2017
    Posts
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Asa mi s-a salvat , ca as fi selectat alea, dar mai jos ai cateva cfg-uri cu dxsuport_ a cate 5600 linii fiecare, sunt vreo 5 cred, nu le-am numarat. 25000 linii pe un joc e penibil
    Last edited by TaG*__^; 01-09-2020 at 10:23 PM.
    ]

  5. [Reclamatie] FL@M3|MDK

    #5
    Membru junior FL@M3|MDK's Avatar
    Member since
    Jun 2020
    Posts
    9
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Days Registered 1
    Eu cred ca te-ai uitat prea mult la desene animate si ai o problema cu liniutele... sau... pur si simplu ai facut reclamatia asta pentru ca te-ai ofticat dupa ce ai primit cateva headshoturi.

  6. [Reclamatie] FL@M3|MDK

    #6
    Membru - Silver III Alexino's Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Posts
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Copile daca nu ai de cine sa te iei , vezi de treaba ta . !!
    Dislike TheOneLeeT, mugurhaiduc, TaG*__^ a dat Dislike acetui post

  7. [Reclamatie] FL@M3|MDK

    #7
    Membru - Silver I TaG*__^'s Avatar
    Member since
    Apr 2017
    Posts
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Va rog frumos, eu am facut o reclamatie cu scopul de a-mi raspunde o persoana capabila din staff, nu toti copiii care stiu sa dea din gura dar nu stiu sa-si explice argumentele, eu cererea aceasta am facut-o cu scopul de a primi un raspuns de la owner. Nu am specificat nimic despre faptul ca as dori sa primeasca remove adminul cu pricina, fiindca nu am nimic de castigat din asta, dar normal este ca fiecare persoana sa-si spuna parerea in tema cu reclamatie printr-o parere pozitiva sau negativa alaturi de o explicatie . Pana acum ce-mi dovedeste adminul si cel ce a comentat inaintea mea este ca au primit admin doar pe o cerere amarata si zero experienta. Fratilor eu nu joc C.S foarte des, nu-mi pasa de soarta voastra ca admini, dar ganditi-va ca sunt si jucatori care chiar sunt activi si care chiar depun un minim de interes in joc, iar cand dau de admini care nu stiu nimic despre cfg-urile in cs 1.6 si nici despre regulament , te cam ia rasul. Ideea este asta, pe forumurile de cs 1.6 exista 2 tabere, prima tabara considera ca liniile in exces ofera un avantaj jucatorilor prin recul si precizie, iar cea de a 2 tabara este cea care considera ca nu are nimic de-a face cu liniile precizia si reculul armei pe joc. Aici sunt curios, unde se incadreaza comunitatea?

    Rog pe cei ce vor comenta la acest reply , sa raspunda strict pentru reclamatie cu un o parere pozitiva sau negativa, alte aberatii sunt inutile atat timp cat e la fel de inteligent ca al adminul cu pricina #Peace
    Last edited by TaG*__^; 04-09-2020 at 09:30 PM.
    ]

  8. [Reclamatie] FL@M3|MDK

    #8
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,764
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu știam că numărul de aliasuri oferă un mic avantaj, nu numărul de linii. Cel puțin nu mi s-a īntāmplat să atrag cuiva atenția că are "prea multe linii", īn schimb am īntālnit persoane care aveau peste 2000 de aliasuri, și acolo a fost o problemă.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods


  9. [Reclamatie] FL@M3|MDK

    #9
    Membru - Silver III Alexino's Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Posts
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Confirmed Friends 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu inteleg acest topic atunci . daca tot nu ai nimic cu adminul de ce nu ai mers in sectiunea discutii ?

  10. [Reclamatie] FL@M3|MDK

    #10
    Membru - Silver I TaG*__^'s Avatar
    Member since
    Apr 2017
    Posts
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Quote Originally Posted by Alexino You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Nu inteleg acest topic atunci . daca tot nu ai nimic cu adminul de ce nu ai mers in sectiunea discutii ?
    Am explicat treaba cu cele 2 tabere, pe scurt reclamatia asta are ca scop sa ajunga la un owner si pentru a-i afla parerea despre acest subiect, ca pe viitor sa nu mai existe probleme pe tema asta a liniutelor pe cfg. Daca el considera irelevant liniutele in plus pe cfg, am sa-i accept verdictul, dar daca si el considera ca ceva e in neregula, atunci sa faca ceva in privinta asta.

    --------------- Added after 5 minutes ---------------

    Quote Originally Posted by mugurhaiduc You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Eu știam că numărul de aliasuri oferă un mic avantaj, nu numărul de linii. Cel puțin nu mi s-a īntāmplat să atrag cuiva atenția că are "prea multe linii", īn schimb am īntālnit persoane care aveau peste 2000 de aliasuri, și acolo a fost o problemă.
    Nu frate, din ce stiu eu, alias la cfg e deja cheat. Sa fim seriosi, gasesti pe toate cfg-urile snk.cfg sau alte cfg-uri ale marilor jucatori de 1.6 gasesti ca este plin de alias-uri, care de fapt cele mai multe sunt descarcate de pe *********, si nu cred ca sunt cele originale ale pro-playerilor. Sunt doar cheat-uri infecte, nu cunosc detalii exacte, dar daca ai avea pe undeva cfg cu alias si ai participa la vreun eveniment precum WD|WN vei fi descalificat si banat , la fel si in cazul liniutelor, multe comunitati de cs 1.6 sunt de aceeasi parere ca si mine, de aici sunt si eu influentat sa zic ca liniutele in plus sunt interzise, este doar un simplu prejudiciu pe care comunitatile din Romania mi l-au implementat .

    --------------- Added after 2 minutes ---------------

    Observ ca e irelevant ceea ce zic, nu mai comentati la acest topic, vreau sa raspunda si un owner capabil de a da un verdict, sa fie sau nu sanctionat adminul !
    Last edited by TaG*__^; 05-09-2020 at 11:35 AM.
    ]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage