-- Closed Thread
Results 1 to 4 of 4
  1. Cerere stergere istoric

    #1

    Unhappy Cerere stergere istoric

    Salutare!
    Va deranjez cu o rugaminte, nu demult m-am reapucat de jucat Counter-strike, vreau sa subliniez ca nu am jucat niciodata cu coduri, avand acelasi Steam de aprox. 11 ani. In tentativa mea de a aduce cs-ul la performante maxime (ma refer la FPS) am instalat/atasat diverse gui-uri, config-uri din copilarie sa zic asa.
    M-am auto-testat de cateva ori pentru ca am ramas surprins la primul test si la al doilea deoarece apaream cu rosu, am reinstalat STEAM-ul am sters cfg-urile joc cu 60 fps pentru ca am facut orice setare posibila la placa video, la rezolutie si tot nu am rezolvat nimic. doar pe "window" imi functioneaza cu 100 fps

    mai jos am prezentat ultimul test efectuat chiar in aceasta seara

    Report: Flo # 1925020
    Unique IDB0*87AE8*4F4DB1AFD*3D*D9CEAC*6D

    Nick:Flo
    Type (Steam/NonSteam): Steam # STEAM_0:0:25244010
    Render: OpenGL
    IP: *2.*7.22*.1*9
    Report: No Cheat Signature Detected
    CS opened at: 30.03.2020 22:42:40
    wCD TimeStamp: 30.03.2020 22:49:00
    System TimeStamp: 30.03.2020 22:51:49
    Last Server IP: nu vreau sa fac reclama

    Am facut diferite teste cu alte nick-uri doar pentru ca intram pe diverse servere de obicei goale ca sa ma pot testa. Daca se pot sterge acele teste in care apar cu rosu a-si fi profund recunoscator.
    Eu am fost sincer, ramane la atitudinea moderatorului daca imi intelege situatia. Multumesc, o seara frumoasa!

  2. Cerere stergere istoric

    #2
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,071
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Testele se anunta, nu se fac de capul tau. Eu nu am de unde stii ca tu faci teste sau pur si simplu ai jucat cu ele. Mai mult decat atat, nu aveai numele de "Test" si erai conectat si pe server.
    *****************


  3. Cerere stergere istoric

    #3
    Va rog sa ma credeti ca nu am vrut sa testez ceva anume, am vrut sa vad cum functioneaza programul fiind prima data. L-am facut personal sa fiu convins ca sunt curat ca lacrima sa nu ma fac de ras pe viitor. Nu stiam ca o sa raman "marcat" cu rosu din cauza unor erori si o sa fiu aratat cu degetul la orice test wargods efectuat.
    Orice om poate greseste, eu nu am facut-o intentionat. Inca odata spun, sper sa ma intelegeti
    Last edited by ciprian011g; 31-03-2020 at 12:34 AM. Reason: greseli gramaticale

  4. Cerere stergere istoric

    #4
    Administrator Tiger's Avatar
    Member since
    Sep 2010
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    9,071
    Blog Entries
    3
    Mentioned
    167 Post(s)
    Achievements Mentions Received 3 Mentions Given 2 Mentions Received 2 Mentions Received 1 Mentions Given 1 Threads Rating Received 2 Threads Rating Received 1 Visitor Messages Received 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Rapoartele nu se vor curata decat contracost, ca orice alt jucator ce a jucat cu cheat-uri. Testele nu se fac asa.

    *****************

    Dislike ciprian011g a dat Dislike acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage