-- Closed Thread
Results 1 to 7 of 7
  1. postarea banurilor pe forum

    #1
    Membru - Silver I Ingerux's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    postarea banurilor pe forum

    Nick:Ingerux
    Propunerea ta:salut.as vrea si eu sa propun reintroducerea regulii in care trebuie postate pe forum banurile fiecare in lista lui de evidenta a banurilor...in ciuda faptului ca serverul nostru dispune de o pagina in timp real a evidentei banurilor foarte complexa
    Cu ce ne-ar ajuta?:dau si eu un ex...dar nu inainte de a preciza cu stupoare ca de cand avem evidenta online a banurilor, se cam dau fratele meu banuri fara motiv...si acum vine exemplul: adminul stie ca nu mai trebe postat pe forum banurile din cauza evidentei online a banurilor...ce zice in gandul lui lasa man ca se vede clar ca e codat oricum nu mai pierd timp sa si postez pe net ...asa ca oricum omu va primi ban...si mno adminu se trezeste cu reclamatie nu poate dovedi ca nu a salvat dovezi....si respectivul codat care a facut reclamatia scapa basma curata, iara adminul primeste remove sau -1 .... si uite asa frate admini buni pot pierde un server drag si tot la randul lui si serverul pierde ....deci eu sincer cred ca e o prostie sa nu mai postam dovezile pe forum...
    Niște poze: -
    Link download: -
    Alte precizări:va multumesc ca ati pierdut timpul pt. a-mi citi propunerea si totodata sper sa se ia in considerare!

    MULTUMESC ANTICIPAT!!!


    va pupa Injeru(mamutu)

  2. postarea banurilor pe forum

    #2
    Membru - Silver Elite *Sp33d*[dinamo]*ALA*'s Avatar
    Member since
    Jul 2016
    Posts
    106
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    sincer man intr-un fel ai dreptate, dar cand a fost obligatoriu sa postezi pe forum banurile ghici ce? sau nu mai ti minte? postau 3-4 admini si restul la fel dadeau ban dupa bunul plac.. o sa vorbim si stabilim ce facem, dar cel mai sigur cum am mai zis cea mai buna regula ar fi asa: "la prima cerere unban / reclamatie facuta unui admini si acesta nu are dovada de ban primeste remove fara discutii"
    Like Ingerux, ~TraNda~ a dat Like acetui post

  3. postarea banurilor pe forum

    #3
    Membru - Silver I Ingerux's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    sa iti spun cv fratele meu...te rog nu mi-o lua in nume de rau .... uite eu am tinut in folderul csstrike o gramada de dovezi ....o gramada de fisiere demo-uri etc... in fine nu ocupa mult spatiu de memorie intr-adevar....dar iti spun mno eu tin dovezile dar si cand vine vremea sa le caut sa o iau la cautat prin ditamai varza de fisiere....e cam naspa frate....ex: am o mie de banuri da? clar peste 1000 de dovezi da? apuca-te ioane si cauta printre ditamai tona de fisiere ceeea ce nu e prea placut...voie sa le postez la timpul lor pe forum nu am .... ma ia groaza frate....ori e alba ori e neagra...ori avem incredere in stafful nostru ori nu??? nu mai inteleg nimic...chipurile nu postam banurile din cauza ca acel sistem complex online, de evidenta a banurilor isis face treaba...da si-o face nu am criticat nicodata sistemul; si nici nu o sa o fac...dar iti spun sincer daca am dat ban sa stii ca fac si dovezi...ex:a trecut 3 zile de la ban si nu se intampla nik (gen reclamatii cerere unban s.a.m.d.), eu frate sterg dovezile ...nu vreau sa am tocanita folderul de cs strike intelegi? multumesc frumos ca ai prins punctul de vedere si esenta mesajului meu multumesc frumos ca o sa iei in considerare si ca o sa se discute pe tema aceasta

    MULTUMESC ANTICIPAT!!!!

    P.S. : sa nu uit eu unu mi-am postat banurile cu tot cu dovezi ... cei care nu au facut-o si nici nu o sa o faca in caz ca propunerea mea e acceptata, sa suporte consecintele frate... de aia avem admin si suntem responsabili in mod direct dupa actiunile pe care le facem...
    Last edited by Ingerux; 19-02-2018 at 04:14 PM.

  4. postarea banurilor pe forum

    #4
    Membru - Silver III cr1st1n00's Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Location
    Valcea
    Posts
    60
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Eu cred ca este vina adminului daca nu are dovezi. Eu folosesc bandicam pentru demo fiindca imi este mai usor si nu imi aglomerez cs`u. Acum ca suntem si putini admini avem multe banuri date si este greu sa postezi atatea banuri fiindca trebuie pus si IP si steam id, incarca dovezi pe internet si toate astea. Ar trebui sa fie luate in considerare doar reclamatiile facute la 24h dupa incident ca sa fie mai usor sa cauti prin dovezi. Eu cred ca ne usureaza munca acest sistem de ban online, avem si mai mult timp. Este decizia voastra ce faceti mai departe. ASTA E PAREREA MEA.
    Like Ingerux a dat Like acetui post

  5. postarea banurilor pe forum

    #5
    Membru - Silver Elite *Sp33d*[dinamo]*ALA*'s Avatar
    Member since
    Jul 2016
    Posts
    106
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    o sa vorbim sa vedem, dar oricum in calcul si acum se iau doar cererile unban recente (pana in 24 de ore).. iar ce tine de banurile date... nu trebuie sa ti 1000 de fisiere in cs... trebuie sa le ti minim 24 de ore, daca a trecut perioada asta poti sa le stergi...

  6. postarea banurilor pe forum

    #6
    Membru - Silver III LuCy*'s Avatar
    Member since
    Feb 2018
    Posts
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 2 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    nu e i ideie rea mai astept pareri
    Thanks Ingerux a dat Thanks acetui post
    Like Ingerux a dat Like acetui post

  7. postarea banurilor pe forum

    #7
    Membru - Silver Elite *Sp33d*[dinamo]*ALA*'s Avatar
    Member since
    Jul 2016
    Posts
    106
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    o sa fac un tutorial zilele astea cum sa adaugati dovada in banlistul live


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage