Paradox Interactive a reușit să o sfeclească foarte bine zilele trecute cu acel joc mobil inspirat oarecum de Stellaris. Dar pentru a compensa, și pentru că a īnceput PDXCon, oferă ceva special. You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

Nu sunt sigur dacă este vreo limitare de timp, nu văd să fie scrisă vreuna, așa că aș putea presupune că rămāne gratuit permanent. Īn orice caz, dacă īl luați īn acest moment de pe Steam, va rămāne al vostru pe veci. Desigur, este vorba doar de jocul de bază, așa că pentru experiența completă va trebui să luați destul de mult DLC, ce adaugă o sumedenie de opțiuni noi. Spre exemplu, veți putea să vă faceți calul consilier la curtea regală.

Mă bate gāndul ca nu cumva să fie anunțat CK3 la PDXCon. Aș fi zis Vicky 3, dar nu, nu cred că se va īntāmpla.

Știu ce veți mai spune, și, da, sunt de acord cu voi. Mai avea rost să fie jocul gratuit? Adică, doar fiecare om din Romānia cred că īl are deja gratuit, nu doar pentru că a mai fost gratuit īn trecut, dar și pentru că ani la rānd l-am avut ca premiu constant la fiecare concurs și giveaway pe care l-am organizat īn locuri asupra cărora soarele de mult a apus.


Link steam: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!