-- Closed Thread
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 15
  1. Reclamatie NemeSyS

    #1
    Membru junior sxpbsxpb's Avatar
    Member since
    Dec 2019
    Posts
    9
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1

    Reclamatie NemeSyS

    Nick-ul tau: Adi
    Varsta: 21
    Nick-ul admin-ului/player-ului: NemeSyS (admin)
    IP: nu ii stiu ip-ul
    Ora si Data / harta: 14:05, 29.12.2019, deathrun_grass
    Motiv: mi-a dat slay, kick si apoi ban fara niciun motiv, a spus ca am folosit gstrafe dar cred ca el nu stie ce inseamna, eu doar faceam bhop
    Dovezi: ==== WarGods Community AMXBAN ===[*] Server: Dr.WarGods.ro # VIP FREE Event[*] Map: deathrun_grass[*] Admin: NemeSyS[*] Your name: Adi[*] Your IP: 84.117.130.52[*] Your AuthID: STEAM_0:0:271014559[*] Ban Reason: gstrafe[*] Ban Minutes: 15 minutes[*] Time/Data: 14:05:46 <> 29/12/2019[*] Website: You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    ======= WARGODS COMMUNITY =======
    Kicked by Console: "Banned! Check your console!"
    Kicked :"Banned! Check your console!"
    Mentiuni: Nu mi-a facut doar mie asta, a dat slay si kick mai multor jucatori, vreau sa puna dovada ca am facut eu sau ceilalti jucatori gstrafe. am si eu admin pe serverul de gg dar nu fac abuz cand am eu chef..

  2. Reclamatie NemeSyS

    #2
    Manager Server:
    Dr.WarGods.ro
    Helper Gay
    mugurhaiduc's Avatar
    Member since
    Sep 2015
    Location
    La capătul curcubeului
    Posts
    1,764
    Mentioned
    33 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Total Posts 3 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Nu vreau sa imi dau cu presupusul.. dar chiar azi scurtai si imi spuneai mie ca oricum nu intri la tero, si ca ar trebui sa te las. Astept dovezile lui Nemesys.
    • Nick: rogVAIV
    • Discord: rogVAIV#5866

    • Clan: MOD#>>


    Discordul Comunității WarGods: https://invite.gg/wargods


  3. Reclamatie NemeSyS

    #3
    Membru junior sxpbsxpb's Avatar
    Member since
    Dec 2019
    Posts
    9
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    am scurtat pe arctic, fara sa intru la terro si voiam sa fac mapa inapoi pentru ca mi-ati spus ca e voie daca nu sunt last. mi-ai dat slay si te-am inteles, a fost bun motivul tau, dar el mi-a dat ban degeaba

  4. Reclamatie NemeSyS

    #4
    Membru - Silver Elite Master Serujio's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Location
    Sighisoara
    Posts
    459
    Last username
    Adi Mafiotu
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sincer nu am nicio dovada, niciun ss si niciun demo,le-am explicat la fiecare dupa ce le-am dat slay de ce au primit,unii au inteles,altii nu,pe langa am si scris de trei ori "gstrafe slay/kick/ban" dar mna,cui ii pasa.Tu pe langa ca nu ai inteles ai mai avut si gura mare sa incepi sa imi spui "Ba,tu esti drogat?".Eu te-am iertat si ti-am spus de ce ti-am dat si ti-am explicat cat de bine am putut,daca explicatia mea nu a fost destul de buna, imi pare rau.In opinia mea am fost mult prea ingaduitor cu tine si se pare ca daca ii dai cuiva un deget,el iti i-a toata mana.Mai mult nu pot sa zic,puteti sa ma credeti,puteti sa nu,eu stiu ca ce am facut a fost corect si bine,daca voi sunteti de alta parere eu nu comentez.

  5. Reclamatie NemeSyS

    #5
    Designer k1dd.'s Avatar
    Member since
    Aug 2015
    Location
    -Sibiu/Romania-
    Posts
    435
    Last username
    S3nKo S3nSe
    Mentioned
    5 Post(s)
    Achievements Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Da sincer am observat si eu , nu poti sta mai mult de 3 secunde afk sa ii scri lui mama "bine" ca incepe numaratoarea la el pt slay. Nu care cumva sa nu te misti umpic ca direct slap. Zic si eu sa o ia mai usor.
    Ce cautam:
    • Scripteri - cs 1.6 / css (csgo)/samp/minecraft/metin2
    • Bloggeri & posteri
    • Designeri
    Ce oferim:
    • Grad in comunitate in functie de categoria aleasa (Programator,Blogger/Promovare/Stiri/Echipa Tehnica/Helper,Designer)
    • Grad de Moderator pe sectiunea aleasa
    • Alte beneficii pentru seriozitate si efortul depus (de exemplu: servere de Counter-Strike 1.6 sau SAMP gratuite)

  6. Reclamatie NemeSyS

    #6
    Membru - Silver Elite Master Serujio's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Location
    Sighisoara
    Posts
    459
    Last username
    Adi Mafiotu
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pai daca vad ca esti afk logic ca iti dau slap,si dupa slay.Nu poate sta dupa tine tot srv ca tu trebuie sa ii scrii mamei tale bine.Puteai intra pe spec si vorbeai cu ea,terminai si dupa te intorceai sa joci.Probabil ca cateodata bagam spec din cauza faptului ca vedeam ca nu te misti,eu ce pot sa cred cand vad ca omul nu se misca,un singur lucru"este afk",stiu ca cateodata exagerez dar incerc sa imi fac treaba de admin cat mai bine si nu sa am probleme cu toata lumea.Oricum iti multumesc pentru sfat si voi incerca sa fiu mai calm.
    Like k1dd. a dat Like acetui post

  7. Reclamatie NemeSyS

    #7
    Membru junior sxpbsxpb's Avatar
    Member since
    Dec 2019
    Posts
    9
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    plecam din baza cu 400 si tu imi spuneai ca am facut gstrafe, pe bune? nici macar nu stii ce inseamna gstrafe ..

  8. Reclamatie NemeSyS

    #8
    Membru - Silver Elite Master Serujio's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Location
    Sighisoara
    Posts
    459
    Last username
    Adi Mafiotu
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    400? Te rog frumos sa nu minti,tu erai chiar unul dintre cei mai rapizi de pe srv.Probabil acum vei spune ca eram 7 si nu erau asa multi playeri dar tu aveai 800-1000 mereu cand paraseai baza si faceai gstrafe,bineinteles.Si din cate vad tot la fel de smecher esti aici ca pe server,atitudinea ta sa stii ca nu impresioneaza pe nimeni si te rog de acum sa folosesti edit nu sa tot faci cate un post de fiecare data cand vrei sa imi reprosezi cate ceva.

  9. Reclamatie NemeSyS

    #9
    VIP WarGods | aLinoX's Avatar
    Member since
    May 2019
    Location
    in spatele tau...
    Posts
    798
    Last username
    Mishu09 Cartofi^Praj!ti wGods | A.F.K
    Mentioned
    23 Post(s)
    Achievements Mentions Received 1 Mentions Given 1 Visitor Messages Received 1 Visitor Messages Given 1 Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Exagerezi Adi, pur si simplu puteai sa astepti pana spre finalul rundei si daca tot nu revenea atunci să-i dai slay.Daca erai conștient pe fiecare mapa (aprox 90%) este o chestie care face playerul AFK sa meargă spre zona unde moare.

    Si am o intrebare, STII CE INSEAMNA GSTRAFE????? Pune aici o definiție si nu luată de pe net

    Din ce ai spus mai sus ma face sa cred ca in absența asta ai uitat cam multe.
    Un mare


    EDIT: Bun, si atunci de ce abuzai de slay cand puteai pur si simplu sa il lasi pe player fiindca pica in zona murea instant? Tot (dar nu ai ajuns in finala )
    Last edited by WarGods | aLinoX; 29-12-2019 at 03:56 PM.
    Thanks Serujio a dat Thanks acetui post

  10. Reclamatie NemeSyS

    #10
    Membru - Silver Elite Master Serujio's Avatar
    Member since
    Mar 2018
    Location
    Sighisoara
    Posts
    459
    Last username
    Adi Mafiotu
    Mentioned
    7 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Uite ca iti voi zice in cuvintele mele ce inseamna gstrafe.Gstrafe se poate spune atunci cand un player abuzeaza de faptul ca poata sa prinda viteza in baza.De exemplu pe grass baza este mica si are 2 parti in care poti sari.Felul in care este construita este acela de a putea prinde viteza in cel mai scurt si eficient mod.Motivul principal in opinia mea ptr care s-a instaurat aceasta regula este faptul ca tero-ul cand pune capcane nu se poate misca cu viteza luminii,playerii pot prinde,daca fac mult gstrafe,in jur de 1000-1200.Tero-ul degeaba pune capcanele ca playerii le pot evita cu usurinta din cauza vitezei lor.Mapa mai este si mica fapt care ne arata ca viteza cu cat este mai mare cu atat tero-ul are doar o singura alegere.In plus daca nu exista aceasta regula multi oameni ar fi abuzat si ar fi ajuns cate 5-10 la tero,saracul neavand ce face moare.Deci in opinia mea inteleg destul de bine insemnatatea cuvantului "gstrafe"cel putin in termeni logici,daca mai ai ceva de adaugat poti adauga daca vrei.Nu m-ar uimi daca ai crede ca tot ce am zis acum este luat de pe internet din cauza faptului ca tu nu ai putea scrie niciodata asa ceva decat luat de pe internet,dar daca gresesc imi pare rau.Si iti spun cu tristete pentru tine ca nu am uitat nimic de cand am absentat.
    P.S:iti multumesc pentru marele pro,ma simt mandru ca l-am luat de la tine ca la XFactor butonul care te duce in marea finala.
    Like WarGods | aLinoX a dat Like acetui post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage