PDA

View Full Version : Reclamatie Odo



R@pT0R
04-10-2014, 04:08 AM
Nume : R@pT0R
Adminul reclamat : Ododo
Motiv : gag 1000 de min apoi ban permanent folosind adminul altei persoane si din cate am citit eu in regulament e interzis sa faci asta
Dovada:
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
sper ca adminul sa fie sanctionat iar cat despre Teiubesk atitudinea lui pe sv lasa de dorit tot timlul nu zic ca eu sunt perfect dar eu daca am spus ceva gresit iau gag in secunda 2 iar el nu pateste asta nu stiu cine e dar nu e normal ca el sa faca ce vrea pe sv si admini sa ii tina parte
Va multumesc By R@pT0R

RaZz0R
04-10-2014, 09:21 AM
Motiv : gag 1000 de min apoi ban permanent folosind adminul altei persoane si din cate am citit eu in regulament e interzis sa faci asta
Abea m-am trezit, sunt inca somnoros, dar unde vezi u gan 1000 de min si ban permanent?:| eu vad gag 3 min apoi ban pe timp, adevarat timp indelungat, dar e pe timp. In situatia asta te-am prins cu minciuna groasa. + ca, la faza cu Teiubesc, dupa ce te-a jignit, si u ai reactionat la fel. :) deci gagu e meritat. Astept pe restu cu detalii

CastieL
04-10-2014, 10:24 AM
+ ca, la faza cu Teiubesc, dupa ce te-a jignit, si u ai reactionat la fel. :)

RaZz0R cunosti notiunea de jignire ? Ia spune-mi si mie diferenta dintre cineva care te injura de "decedati" si tu sa-i raspunzi "saracule".(chiar daca la injurat si inapoi r@ptor deja e diferenta de acces)
Cat despre limbajul general al lui TeIubescK stim toti ca lasa de dorit....dar sa-l injuri asa direct pe chatul playerilor mi se pare lipsa de respect pentru cineva care detine un acces si poate vrea mai mult. Cat despre odododo nu-l cunosc foarte bine dar atat cat ia dat gag pentru ca ia raspuns lui teiubesck la vorbele sale mi se pare prostesc si foarte copilaresc....
Eu propun sa fie sanctionati cei doi "colegi" cu acces. Si r@ptor daca a facut ceva ce nu apare in SS-urile sale.

RaZz0R
04-10-2014, 11:36 AM
U clasifici jignirile?! a jigni e a jigni, nu conteaza ce spune, conteaza ca a facut-o.
E adevarat, limbajul lui teiubesc.... stim cum e, nu prea ma int asta, chiar daca ar trebui sa fie sanctionat... Daca raptor era baiat destept nu ii intorcea vorba, il lasa in pace. Si eu am fost jignit de multe ori, daca le raspundeam cu aceasi moneda ramaneam de mult fara accese.
Indiferenta doare cel mai tare. :)

Elequantz
04-10-2014, 11:51 AM
Serios este adminu meu ododododo de unde imi stii parola ?? .....x-(x-(x-( Shi inca ceva R@ptor shi eu am patito cu tine ai un vocabular de nedescris !! .. Insa de teiubesc aveti dreptate Injura foarte urat pe chat ..

RaZz0R
04-10-2014, 12:05 PM
Deci stai sa pricep. Ododo ai intrat cu adminu tau si u nu stiai ca iti stie parola?:)))))

Dementhu
04-10-2014, 12:29 PM
Nu-mi dau seama de ce ai luat ban si gag si ce ai mai luat tu acolo...insa am vazut un limbaj neadecvat unui admin...Te iubesc vorbesti foarte, nu stiu daca te sti cu Xela real de tot iti permiti...dar io zic sa incerci sa te abtii sa injuri playerii.

Teddy
04-10-2014, 12:29 PM
Il asteptam si pe Odododo sa vina sa spuna ce are de zis si sa ne arate vreun print in plus care sa-i explica situatia, ca altfel e cam groasa treaba. Ultima sa replica ma da pe spate "nu te lua de teiubesc". Dar Iubaretu' are voie sa se i-a de restul? Eu nu sunt de acord ca el sa aiba imunitate si sa nu se poata face ceva in privinta lui. Are imunitate, are "prieteni" pe server si astfel isi permite o atitudine foarte nasoala. Nici firma nu reactioneaza asa cum o face TeIubesck, desi cred ca ar fi mai in masura sa o faca. Sa nu mai zic ca atunci cand primeste gag automat de la server pentru limbajul grotesc pe care il are iese si intra iar, iar in acest caz se da ban 120 de minute, dar el, avand imunitate, nu primeste nimic. Cat despre Odododo, in caz ca astea sunt toate replicile dintre ei, nu mi se pare motiv de ban. Sa nu mai zic ca a intrat pe admin-ul lui Ele, desi el nici nu stia asta.
Sper ca XeLa sa decida intelept.

Dementhu
04-10-2014, 12:43 PM
Adminii care nu au citit regulamentul....pentru limbaj se foloseste gag, llama si maxim un kick in caz ca acesta insista... banul pentru limbaj(ban pe timp) se foloseste atunci cand un player iti bombardeaza u@-ul cu injuraturi si jigniri .....in rest eu vad ca TeIubesc spune "iesi in mm de rupt" iar Raptor ii spune : "vb frumos saracule" . pentru ce sa bagat si ododo?trebuia sa aibe gag si TeIubesc care este Superslot si Raptop cate 3 min...asa trebuia sa procedezi Odododo .

TheKiller.
04-10-2014, 05:55 PM
TeIubesc intrece grav masura. Cat despre ododo, urat din partea lui.

R@pT0R
04-10-2014, 06:02 PM
prima data am luat gag 3 min apoi am intrebat adminul dc Teiubesk nu primeste gag dc am primit eu iar raspunsul lui a fost acela sa nu ma iau de el am atentionat adminul ca voi face reclamatie pe adminchat ca nu e normal sa faca asta apoi am primit kick in repetate randuri imi pare rau ca nu am facut print cand am primit gag 1000 de min asta dupa ce sa saturat el sa imi dea kick nu am adus nici un fel de injuri asupra adminului cu toate ca nu mai puteam de nervi am facut print doar la o parte din ce sa intimplat
Cu toate ca nu era ok ce se intimpla nu am injurat adminul doar iam zis ca nu da dovada de maturitate prin ce face apoi dupa asta a urmat banul
Vreau sa vad un admin de pe sv asta care poate spune ca eu lam injurat sau iam vb urat nici o data nu am facut asta daca mai am iesiri nepotrivite o am fata de codati si de playeri gen Teiubesk
Se pare ca eu am citit regulamenul ala dar uni admini nu au facuto si asta nu e ok ;)

Tim3^sh0T
04-10-2014, 06:26 PM
nu prea stau pe server dar teiubesk si karinutza intrec masura , ban permanent la playeri care injura (acum ceva timp) , mape schimbate aiurea cand mai erau 10-15 min de joc (fara vot) , shock+ban permanent la playeri fara ss`uri demo`uri , wcd :) si au prea multe arfe de smecheri , cu toate relatiile voastre si prietenii vostri dupa sv tot va execut (pe partea online ma refer) :) pentru mine sunteti niste oameni ca toti oamenii nu ma intereseaza daca karinutza e prietena buna cu xela si xela e detinatoarea serverului , prea putin conteaza asta , chiar deloc :) chiar daca faceti donatii comunitati si dati boosturi asta nu inseamna ca puteti sa faceti ce vreti , aveti un regulament de respectat si trebuie respectat de toti , chiar daca esti detinator , admin , player :)
Ei au impresia ca aici conteaza relatiile sau banii , aici tot ce conteaza e sa fi bazat pe tn si sa te duca capul , asta e alta lume , nu e ca cea reala :)inca nu sau trezit , e mult pana or sa dea de "cei mari" in lumea virtuala ca dupaia se potolesc:)au impresia ca le stiu pe toate , dar nu stiu nimic :)

NastarzZz
04-10-2014, 06:37 PM
Nu mi se pare normal ceea ce se intampla,adica noi sunteam obligati sa respectam regulamentul la sange ca la cea mai mica abatere downgrade,remove sau cine are mai mult bulan si vechime ia mustrari si atentionari:)) dar pentru altii ca de ex "Teiubesk" se face exceptie de regulament?Vreau sa stiu si eu ca na is mai nou pe server si poate gresesc.:reguli:

R@pT0R
04-10-2014, 06:51 PM
Deci va rog hai sa ne rezumam la ce reclamati nu ma intereseaza ce fac ceilalti admini eu cu kary nu am avut prob si nici nu vreau prob deci sa nu mentionam numele altor admini aici nu vreau ca asta sa lase urmari asupra mea si asa sunt destul de "iubit" pe sv asa ca sa ne rezumam la pers reclamate va multumesc

CRocoDiL
04-10-2014, 07:11 PM
Crazy Doctor , usor!! ..si relax.

Teiubesk nu are admin si Karynutza nu are acces la shock iar XeLa e BARBAT . ( ' pervers' ) te.ai bagat si tu incercand sa pari interenant,calcand 'stramb'..

Nu inteleg de ce sariti toti cand numele vostru nu apare in RECLAMATIE (rabdare,ca se rezolva tot)..daca e ceva de spus,de obiectat,o nemultumire etc. Actionati si voi mai Diplomat cu un mesaj privat evitand tot circul asta in public .

bft.

TheKiller.
04-10-2014, 07:25 PM
Prea mult offtopic si prea multe acuzatii fara dovezi.
Sa il asteptam si pe ododo sa isi spuna varianta lui.

Tim3^sh0T
04-10-2014, 08:00 PM
Crazy Doctor , usor!! ..si relax.

Teiubesk nu are admin si Karynutza nu are acces la shock iar XeLa e BARBAT . ( ' pervers' ) te.ai bagat si tu incercand sa pari interenant,calcand 'stramb'..

Nu inteleg de ce sariti toti cand numele vostru nu apare in RECLAMATIE (rabdare,ca se rezolva tot)..daca e ceva de spus,de obiectat,o nemultumire etc. Actionati si voi mai Diplomat cu un mesaj privat evitand tot circul asta in public .

bft.
esti si tu printre ei de sari ca ars ?:)) nu stiam ca adevarul doare (nu exista pastila pentru dureri de genul) :)
P.S: Editeaza`ti postul ca scri jalnic :)

Brunette <3 XeLa
05-10-2014, 12:18 AM
Crazy doctor nu stiu cine esti,dar presupun ca esti nou pe server de zici ca xela e "detinatoare" sau esti prost informat,nustu care e rolul tau in aceasta reclamatie,ca mai mult te-ai facut de ras decat sa iti spui punctul de vedere,aici nimeni nu se comporta in functie de relatii si cand se da ban/shock,se da pe corect + ca avem admin chat si ne mai sii consultam intre noi,rar cand exista probleme,dar nu despre asta este vorba in reclamatie.Parearea mea este ca, Odododo daca vroia sa fie admin corect,trebuia sa ii dea prima oara gag lu teiubesk si dupa aceea lui r@ptor,pentru a-i calma pe amandoi,dar el a ales sa il "salveze" pe teiubesck din motive stiute doar de el,ceea ce nu e corect, mai ales la limbajul vulgar pe care il are teiubesk de cate ori intra pe server,acum sa vedem si parerea adminului inculpat.

ruby on rails
05-10-2014, 02:18 AM
Daca tot ati dat-o in offtopic, voi raspunde atat cu opinia mea privind aceasta reclamatie, cat si opinia mea asupra off topic-ului.

1. Reclamatia, caci aceasta este cea mai importanta.. Iubarila cu parere de rau, downgrade la statutul de slot pentru comportament , perioada de probation 1 luna, daca nu isi schimba comportamentul, atunci adio si slot, si adio orice access , stiu ca este suficient de matur pentru a intelege acest lucru, eu unul asta propun. De asemenea din partea lui Ododo, eu personal nici nu mai astept vreo explicatie, si chiar nu m-ar interesa ce ar avea de zis, dat fiind faptul ca a utilizat adminul altcuiva fara permisiunea acestia, corecteaza-ma daca gresesc Ele, dar nu mi se pare ca am inteles nimic gresit.

2. Acuzatiile ce vin din partea lui Crazy Doctor cu privire la alti admini si actiunile lor, sunt complet nefondate, dat fiind faptul ca nu exista dovezi, si eu pot spune ca ai 3 ochi, dar fara o poza sa dovedesc, acuzatia mea ar fi egala cu 0, nu ?.. Apoi, te-as ruga sa iti vezi de serverul tau ca nici acolo nu sunt sfintii pe pamant ( sper ca am folosit expresia corect :) ), si de asemenea sa nu mai utilizezi amenintari de tipul "va execut ( virtual )" , pentru ca o dovada mai mare de imaturitate decat grandomania nu exista ( in cazul in care nu m-am facut inteles, spunand ca executi pe toti, te cam dai smecher - pentru a utiliza un cuvant des utilizat al carui sens il stiu toti ).

In final ma voi repeta lucrul pe care il spun mereu, acesta este un joc, nu uitati acest lucru.

L.E for a small P.S :) Exista o teorie psihologica care spune urmatoarul lucru, repetitia in cadrul unui discurs a unui nume, semnifica o legatura psihologica cu persoana care poarta acel nume, ai spus de foarte multe ori Kary, deci tind sa cred ca ai ceva personal cu ea, sau este un procentaj mic/mare nu stiu exact, de invidie. De asemenea " aici este alta lume, cei mari in lumea virtuala, au impresia ca ei stiu dar nu stiu nimic" , clar paranoia, si in curand vei incepe, asta daca nu cumva ai inceput deja sa visezi Illuminati si teorii ale conspiratiilor, iar maine-poimaine vei crede ca faci parte din core Anonymous, si esti mana in mana cu acei mari ai lumii virtuale de care tot vorbesti, te rog trezeste-te la realitate, ca aici intervine diferenta definitiilor dintre realitate si virtual.

Tim3^sh0T
05-10-2014, 02:29 AM
2. Acuzatiile ce vin din partea lui Crazy Doctor cu privire la alti admini si actiunile lor, sunt complet nefondate, dat fiind faptul ca nu exista dovezi, si eu pot spune ca ai 3 ochi, dar fara o poza sa dovedesc, acuzatia mea ar fi egala cu 0, nu ?.. Apoi, te-as ruga sa iti vezi de serverul tau ca nici acolo nu sunt sfintii pe pamant ( sper ca am folosit expresia corect :) ), si de asemenea sa nu mai utilizezi amenintari de tipul "va execut ( virtual )" , pentru ca o dovada mai mare de imaturitate decat grandomania nu exista ( in cazul in care nu m-am facut inteles, spunand ca executi pe toti, te cam dai smecher - pentru a utiliza un cuvant des utilizat al carui sens il stiu toti ).

In final ma voi repeta lucrul pe care il spun mereu, acesta este un joc, nu uitati acest lucru.

L.E for a small P.S :) Exista o teorie psihologica care spune urmatoarul lucru, repetitia in cadrul unui discurs a unui nume, semnifica o legatura psihologica cu persoana care poarta acel nume, ai spus de foarte multe ori Kary, deci tind sa cred ca ai ceva personal cu ea, sau este un procentaj mic/mare nu stiu exact, de invidie. De asemenea " aici este alta lume, cei mari in lumea virtuala, au impresia ca ei stiu dar nu stiu nimic" , clar paranoia, si in curand vei incepe, asta daca nu cumva ai inceput deja sa visezi Illuminati si teorii ale conspiratiilor, iar maine-poimaine vei crede ca faci parte din core Anonymous, si esti mana in mana cu acei mari ai lumii virtuale de care tot vorbesti, te rog trezeste-te la realitate, ca aici intervine diferenta definitiilor dintre realitate si virtual.
credca tu nu ai inteles ce am vrut sa zic prin "va execut" asta nu inseamna ca sunt un core anonymous asa cum ai precizat tu :)) m`am referit la faptul ca de acum o sa strang destule dovezi ca sa vedeti ca e adevarat ce zic despre karynutza si teiubesk :) nici la mn pe server nu sunt corecti dc sa zic , dar totusi ei respecta o parte din regulament (nu schimba hartile dupa bunul plac si nici nu dau ban fara sa faca un wcd/screen/demo/inainte sa ii avertizeze sa intre cu wac :)


Crazy doctor nu stiu cine esti,dar presupun ca esti nou pe server de zici ca xela e "detinatoare" sau esti prost informat,nustu care e rolul tau in aceasta reclamatie,ca mai mult te-ai facut de ras decat sa iti spui punctul de vedere,aici nimeni nu se comporta in functie de relatii si cand se da ban/shock,se da pe corect + ca avem admin chat si ne mai sii consultam intre noi,rar cand exista probleme,dar nu despre asta este vorba in reclamatie.Parearea mea este ca, Odododo daca vroia sa fie admin corect,trebuia sa ii dea prima oara gag lu teiubesk si dupa aceea lui r@ptor,pentru a-i calma pe amandoi,dar el a ales sa il "salveze" pe teiubesck din motive stiute doar de el,ceea ce nu e corect, mai ales la limbajul vulgar pe care il are teiubesk de cate ori intra pe server,acum sa vedem si parerea adminului inculpat.
orice comanda se da pe dreptate ca doar nu ii dai degeaba sau ca asa vrei tu , dar totusi nu trebuie facuta o verificare inainte ? ss`uri , demo ?

ruby on rails
05-10-2014, 02:35 AM
Ok ok, sorry atunci daca am inteles gresit. Sorry baieti pentru off topic, dar trebuia sa recunosc daca am inteles ceva gresit :). Sa spun totusi ca sunt sigur ca mai multi au inteles ce am inteles si eu, deci pe viitor te-as ruga sa te exprimi un pic mai clar pentru a evita confuzii. Mersi .

R@pT0R
05-10-2014, 07:20 AM
ok bun am inteles hai sa nu mai batem campi aiurea si sa asteptam decizia lui Xela pt ca el este detinatorul servarului sau alti admini care sa isi dea cu parerea dar doar despre reclamatia facuta de mn nu alte aberati
Va multumesc

XeLa
05-10-2014, 12:06 PM
1. wGods | XeLa = barbat
2. Brunette < 3 Xela = femeie
3. Jucam de 8 ani aici , suntem o familie si nu toleram sa intre oricine si sa dea in familia noastra aiurea.Eu nu intru la tine in casa si iti fac ordine,sa`ti fie clar!Nu mai face pe Dexterul pe forum si ridica jaluzelele,du`te in parc,relaxeaza`te, viata e scurta.Romania are "zmei" suficienti.
4. Eu nu inteleg de unde atata frustrare ,probabil ai aflat ca luna viitoare nu`ti mai platesc ai tai netul cazand la bac si vrei sa te descarci aici.
5. Datorita acestui server s`a ridicat aceasta comunitate,d`aici a inceput tot,crezi ca esti primul care vrea sa ne faca rau?sau ultimul?esti penibil!Continua cu prostiile tale puerile si o sa ai downgrade/ban pe forum.
6. Vrem respect, pe orice server de counter strike sunt probleme, facand pe TinKode nu rezolvi nimic, din contra, dai dovada de imaturitate.Dar daca atat te duce capul , fa cum crezi.
7. Ai grija la felul cum te exprimi si nu mai da in adminii mei fara nici o dovada.
8. Daca esti dezamagit de ce vezi te rog sa nu mai intri aici si sa joci unde ai jucat pana acum,nu va obliga nimeni sa intrati aici.Daca vrei sa joci si nu iti convine ceva atunci imi dai mesaj privat cu dovada unde crezi ca s`a gresit si o rezolv in privat, nu spal rufele in public ,amenint si ma bat cu pumnii in piept ca la 18 ani.
9. O sa discut cu iubaretul.Teiubesck nu e la prima abatere, a mai avut admin si l`am scos chiar daca sta in Ferentari si e vecin cu mine.
10. In ultimul timp am fost ocupat cu munca si nu am mai avut timp sa vad ce se intampla pe server,din ce am inteles iubaretul iar a intrecut masura tocmai de aceea i`am dat un downgrade.Cand mai se intampla situatii de genu si eu nu sunt pe server, rog toti adminii sa ma anunte, nu pot fi mereu on pe server/forum.
11. Sper ca am fost inteles de catre acest Doctor Quinn sau ce nume are, TinKode al wargodsului, revolutionarul, el jefecito etc
12. Raptor , Ododo a ramas la un simplu slot iar Teiubesck nu mai are nici un fel de acces.Ai unban!
:locked: