-- Closed Thread
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 28
  1. Reclamatie capac-abuz

    #11
    Membru - Silver Elite Capac's Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Posts
    101
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    [QUOTE=AlinaIngeras;256440 nuj cum ti-a tradus translate-ul dar traducerea corecta e aici [url]https://postimg.cc/cK7Hfqv1[/url]

    Cuvintele sunt aproximativ aceleasi,tot ai injurat acolo
    Inca un link cu dovada :You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!
    Si conversatia noastra de ce nu o arati??O arat eu daca tu nu o faci

    You have to register to be able to see this link. Register HERE! If you are already a member please log in! If you still you are not able to see the link you need to activate your account or an administrator need to activate your account!

  2. Reclamatie capac-abuz

    #12
    Membru - Silver I AKSD.RGL's Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Posts
    20
    Mentioned
    1 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Contra, sper sa continui cu bataia asta de joc pe care o faci zilnic :p

  3. Reclamatie capac-abuz

    #13
    The Princess aqx's Avatar
    Member since
    Feb 2016
    Location
    Bucureşti
    Posts
    708
    Last username
    quinn
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 3 Days Registered 2 Days Registered 1 Threads 3 Threads 2 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Am fost pe sv când ai început să înjuri în rusă cu prietenul tău Leak sau ceva de genul. Nu numai pe Diana.
    Având în vedere comportamentul tău și toată bătaia de joc (mă refer la trasul de timp), banul este meritat. Cam scurt ce-i drept.
    Toți playerii susțin faptul că ai reintrat după ce ai luat ban de la rogvaiv.
    Și tot tu te simți atacat. Noi nebuni.

    Contra reclamație.


    ADUCEȚI MARTORUL SĂ SCRIE CE-A FOST!
    Like -WickedSick- a dat Like acetui post

  4. Reclamatie capac-abuz

    #14
    Membru - Silver IV AlinaIngeras's Avatar
    Member since
    May 2020
    Location
    Chisinau
    Posts
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Pai am scris ca "suge" nu am zis ce, pentru asta maximum se da gag, tu ai facut abuz de comenzi, nu arat conversatia ca nu o am si da recunosc am scris asa dar repet pentru asa cuvinte se da gag tu ai facut abuz de comenzi si nu doar odata, bataia de joc nu a fost, "aproximativ" dar nu sunt aceeasi cuvinte fii la curent! Jucasem normal, voi ati inceput tot spectacolul si dupa sunteti ingeri? Fiti seriosi copii. Stiu ca multi sunt contra ca ma urasc si de aceea vor pune contra dar acuma dreptatea e pe partea mea, conform regulamentului in caz contrat ownerii trebuie sa ea masuri stricte pentru acest caz si sa-ti dea remove pentru nerespectarea regulamentului!
    Last edited by AlinaIngeras; 22-05-2020 at 06:09 PM.

  5. Reclamatie capac-abuz

    #15
    Membru - Silver Elite Capac's Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Posts
    101
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    LOL,Tu de ce crezi ca te uraste lumea? De sfanta ce esti? Alina*ingeras*

  6. Reclamatie capac-abuz

    #16
    Membru - Silver IV AlinaIngeras's Avatar
    Member since
    May 2020
    Location
    Chisinau
    Posts
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    LOL aici e reclamatie daca ai ceva de zis zi, dar nu prelungi dialogul, eu voi raspunde pentru tot ce fac dar acum dreptatea e pe partea mea conform regulamentului am reactionat, sper sa fie reclamatia sanctionata findca nu stii regulamentul reciteste si apoi scrie copile.

  7. Reclamatie capac-abuz

    #17
    Membru - Silver Elite Capac's Avatar
    Member since
    Apr 2020
    Posts
    101
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Avand in vedere ca sunt admin si ca reclamatia imi e adresata am dreptul sa ma apar pup dulce

  8. Reclamatie capac-abuz

    #18
    Membru - Silver Elite netero's Avatar
    Member since
    Feb 2020
    Posts
    117
    Last username
    Giany
    Mentioned
    2 Post(s)
    Achievements Total Posts 2 Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Sper sa primesti ban permanent. Consider ca nu avem nevoie de playeri care isi bat joc de ceilalti in vreun fel. Avand in vedere ca un server(~20 playeri) iti spune atunci cand esti last sa nu mai tragi de timp aiurea si pe tine nu te doare nici in pix, cred ca sunt si alte motive pt care ai meritat ban.
    Acum sa revenim la crima facuta de capac, conform spuselor tale. Ai primit ban pentru ca ai inceput sa înjuri serverul in alta limba, ai fi vrut sa te ia in brate? Mi se pare ca ai scapat usor.
    Degeaba cred ca am scris mult pentru ca oricum vei face ce te duce capul mai bine, adica sa trollezi jucatorii si sa ii jignesti. Prefer sa avem in comunitatea asta oameni care au ceva in cap si nu incearca sa obtina ceva. Tu ai vrut sa obtii atentie si sa faci misto pana si de admini amenintand cu reclamatii. Bun, stai 10 ore pe zi ca sa cauti nod in papura, felicitari, dar nu-ti mai bate joc de un server intreg. La urmatoarea greseala, oricat de mica ar fi, eu te voi sancționa drastic. Rogvaiv, Chancro, va rog sa luati masuri cand avem astfel de playeri pe server deoarece strica starea tuturor injurand, trolland si facand alte porcarii de genul.


    EDIT: Obiectiv vorbind, capac ti-a dat ban pt 10 minute in loc de gag pt 3 minute. Pt asta faci atat de mult scandal, cand tu nici nu vezi motivele pt care nu te agreează ceilalti. Si sunt multe.
    Subiectiv vorbind, sunt mandru de capac deoarece a luat decizia asta. Meritai un ban mai lung, insa. Sper sa dai dovada de maturitatea pe care ar trebui sa o ai la cei aproape 22 de ani. Zi faina!
    Last edited by netero; 22-05-2020 at 07:17 PM.

  9. Reclamatie capac-abuz

    #19
    Membru junior Drocsb23's Avatar
    Member since
    May 2020
    Posts
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Days Since Last Visited 1 Days Registered 1
    Jucătorul cu numele ,,Alina" este un mare troll din punctul meu de vedere, suspiciunea mea este că e doar o persoană cu prea mult timp liber ce dorește să se amuze pe seama celorlalți jucători încălcând regulamentul de câte ori are ocazia(atunci când nu este niciun admin online) și de asemenea să genereze conflicte prin modul în care joacă.

    După cum foarte bine au observat alții, aceasta este o jucătoare ce știe cu ce se mănâncă modul acesta de joc, știe să joace cât se poate de bine însă cu toate acestea preferă să tragă de timp în multe situații, tocmai de aceea pe harta deathrun_hertz s-au jucat la un moment dat doar 7 runde în 25 de minute din motivul invocat mai sus.

    Ca să îmi susțin argumentul o să menționez faptul că acest jucător face tot timpul demo-uri, în câteva ocazii am văzut faptul că menționează acest lucru ceea ce mă face să constat că e conștientă de ceea ce face și doar caută să strice jocul altora iar de asemenea caută să le facă o viață grea adminilor ca să le poată face reclamații ce ulterior ar aduce la sancțiuni deoarece cel mai probabil în regulament nu scrie despre viteza la care trebuie să te deplasezi însă aici intervine respectarea timpului față de ceilalți jucători.

    Propunerea mea pentru ea ar fi că dacă îi place atât de mult să se miște cu viteza melcului turbat atunci să își facă propriul server unde toată ziua poate să meargă cu ctrl, să stea să admire fiecare pixel al hărții și să facă mișto de oricine intră pe acel server.

    Însă serverul nu este al ei și ar trebui să respecte timpul de joc al tuturor.
    De asemenea nu ar strica să renunțe la această caterincă ieftină din moment ce ownerii și adminii nu sunt niște copii de 12 ani bătuți în cap care nu se prind de ceea ce face acest jucător, nu are nimic de câștigat din contră doar își atrage antipatii ce cu trecerea timpului o să fie tot mai severe.

    Țin să îi felicit pe cei ce au luat atitudine împotriva ei și nu au mai tolerat ceea ce face. Până la urmă râdem, glumim, facem miștouri prietenești ca să mai animăm atmosfera, dar bătaia de joc e cu totul altă mâncare de pește mai ales când e făcută în mod intenționat.
    Like aqx a dat Like acetui post

  10. Reclamatie capac-abuz

    #20
    Membru - Silver IV AlinaIngeras's Avatar
    Member since
    May 2020
    Location
    Chisinau
    Posts
    81
    Mentioned
    0 Post(s)
    Achievements Total Posts 1 Days Registered 1 Threads 1
    Doneaza
    Sustine Comunitatea WarGods!
    Fii unul de-al nostru! Doneaza
    Doneaza in Cont Bancar
    Click aici pentru a face o Donatie

    Ai dreptul sa apari dar scrie la tema, Giany parerea ta e la 0 acum, repet pentru altii care nu pot citi , am mers conform regulamentului, aici sunt dreapta, bine ca nu vedeti cand pe mine ma injura, acum sa revenim la crima facuta de capac cum ziceai tu aici se da maximum gag, el a facut abuz, si pentru asta se pedepseste strict, citeste regulamentu inainte sa dai vina pe cineva care e drept, nu degeaba am facut reclamatia, si sa-ti aduca cineva la cunosinta ce s-a intimplat daca nu stii de ce te bagi? Logic ca sa-i tii apararea, daca nu stii si nu ai fost pe server de ce te bagi ca musca? Stiti doar sa criticati pe la spate si sa tineti cu altii care au incalcat regulamentu.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts

Partners
Humble Monthly Bundle
Voucher PC-Garage